VakıfBank Kredileri

0

Vakıf Bank Kredileri

1954 yılından beri banka piyasaları içinde güçlü bir yer tutan Vakıf Bank, ticari, kurumsal, bireysel ve tarım bankacılığı alanlarında çağdaş bankacılık prensibi ile çalışmalarını sürdürmektedir. Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan Vakıf Bankası çağdaş ve yenilikçi banka olma özelliğini uzun yıllar korumayı başarmış bir kalitedir. Müşterilerine en uygun olanakları sunan banka her türlü finansal hizmet alanında kendi gücünü kanıtlamıştır. Vakıf Bank uygun faiz oranları ve vade düzenlemeleri sayesinde en fazla kredi sağlayan bankalar arasında kendine yer edinmiştir. Finansal açıdan her türlü desteğin sağlanabildiği kredi seçenekleri ve müşterilerine özel kredi kampanyaları bulunmaktadır. Bu sayede Türkiye’de en fazla tercih edilen bankalardan biri olmayı başarmıştır. Vakıf Bank müşterilerine her zaman destek sağlayan kredi seçenekleri sunmuştur. Aynı zamanda Vakıf Bank internet ve mobil bankacılık gibi dijital bankacılık sektöründe de kendine geniş bir yer ayırmıştır. Vakıf Bank sosyal sorumluluk alanında müşterilerine sonuç odaklı çözümler sağlamayı başarmış bankalardan biridir.

Vakıf Bankası İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredisi vatandaşların nakit sıkıntılarına çare olabilen bir kredi türüdür. Çoğu zaman tüketici kredisi olarak adlandırılmaktadır. Vakıf Bank ihtiyaç kredisi düşük faiz oranları ve uygun vade imkânları açısından avantajlı bir kredi sistemidir. Her türlü nakit finansman sağlanabilecek olan Vakıf Bank ihtiyaç kredisi 36 aya kadar vade seçenekleri ile sunulmaktadır. Evlilik, eğitim, alışveriş gibi çeşitli ihtiyaçlar için uygun faiz oranı seçenekleri ile vakıf Bank ihtiyaç kredisinden yararlanmak mümkündür. Vakıf Bank ihtiyaç kredisi faiz oranları, genellikle kredi tutarına göre değişmektedir. Vade oranlarında bazı kredilerde istenildiğinde 3 ay ertelemeli ödeme seçenekleri bulunmaktadır. İpotekli ihtiyaç kredisi talepleri de Vakıf Bank ihtiyaç kredi seçenekleri arasındadır. Vakıf Bank ihtiyaç kredisi % 2,67 faiz oranı olarak hesaplanmaktadır. Vakıf Bank ihtiyaç kredisi başvurusu Vakıf Bank şubelerinden yapılmaktadır. Aynı zamanda Vakıf Bank ihtiyaç kredileri hakkında geniş bilgi alabilmek için Vakıf Bankası’na ait internet sitesinden yardım almak mümkündür.

Vakıf Bank Konut (Ev) Kredisi

Vakıf Bank konut kredisi ev almak isteyen müşterileri için uygun faiz oranları ile çeşitli kredi olanaklarından biridir. Vakıf Bank konut kredisi faiz oranları %2,39 şeklinde hesaplanmaktadır. Vade tutarı 120 aya kadar çeşitlenmektedir. Vakıf Bank ev kredisi sarı panjur ev kredisi adlı kampanya ile uygun ödeme seçenekleri sunmaktadır. Sarı panjur ev kredisi ile kentsel dönüşüm kredisi olanağı sağlanmıştır. Vakıf bank bu alanda kentsel dönüşüm kredileri kampanyaları düzenlemiştir. Aynı zamanda Vakıf Bank mortgage olanaklı kredi finansmanları da sağlamaktadır. Vakıf Bank konut kredisi başvurusu için Vakıf Bank şubelerine gidilmesi gerekmektedir. Aynı zamanda Vakıf Bank internet sitesinde hemen başvur seçeneği ile kredi başvurusunda bulunmak mümkündür. Başvurular müşterilerin bilgileri incelendiğinde olumlu veya olumsuz bir şekilde cevaplandırılacaktır.

Vakıf Bank 0 Km (Sıfır) Araç Kredisi

Vakıf Bank müşterilerine özel sıfır km araç kredileri sayesinde istedikleri araca sahip olma olanağı sunmaktadır. Vakıf Bank taşıt kredisi faiz oranları kredi miktarına göre değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda Vakıf Bank’tan alınacak 100.000 TL’yi aşan araçlarda %70 oranında kredi alabilmek mümkündür.

48 aya kadar uygun vade seçeneklerine sahip Vakıf Bank araç kredisi 3 aylık dönemlerde ödeme imkânlarına sahiptir. Vakıf Bank araç kredisi başvurusunda araç rehini veya ipotek gibi teminatlar istenmektedir. Her kredi sahibine özel hayat sigortası zorunlu olmaktadır. Vakıf Bank araç kredileri için başvurular banka şubelerinden yapılmaktadır.

Vakıf Bank 2. El Araba (Otomobil) Kredisi

Vakıf Bankası ikinci el araç alımları için finansal desteği sağlamaktadır. Vakıf Bank ikinci el araç kredisi faiz oranları değişen alım ve kredi seçeneklerine göre farklılıklar gösterecektir. İkinci el araç kredilerinde alınan aracın yaşı en fazla 8 olması ile 03- 36 ay vadeli olarak geri ödenmektedir. Eğer alınan aracın yaşı en fazla 5 ise, 37 aydan 48 aya kadar vadeli ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Vakıf Bank ikinci el kredi başvurularında da araç rehini veya gerekli gördüğü taktirde gayrimenkul ipoteği gibi şartlar talep edebilmektedir. Vakıf Bank araç kredilerinde müşterisinin kredi notu ve belirli bir gelir düzeninin olması şartı aramaktadır. Bu şart ikinci el taşıt kredisinde de geçerlidir. Vakıf Bank ikinci el araç kredisi başvurusu Vakıf Bank şubeleri tarafından alınmaktadır. Vakıf Bank ikinci el araç kredisinde de zorunlu hayat sigortası yapılmaktadır.

Vakıf Bank Ticari Kredi

Vakıf Bank kurulduğu ilk yıllardan bu yana kurumsal alandaki finansal destekleri sağlamayı başarmış bir bankadır. Vakıf Bank ticari kredi faiz oranları alınan destekler veya bankanın belirlemiş olduğu faiz oranlarına göre değişiklikler göstermektedir. Ayrıntılı faiz oranları seçeneği belirlenen kredi türüne göre de değişecektir. Ticari anlamında kredi destekleri sayesinde birçok işyerinin tercih edebileceği vade oranlarına sahip kredi seçenekleri sunmaktadır. Vakıf Bank ticari alandaki kredileri şunlardır:

 • Nakit krediler,
 • Gayri nakdi krediler,
 • Proje kredileri,
 • Ticari kartlar,
 • Ticari alacak sigortası şeklindedir.

Vakıf Bank ticari kredilerinde müşterilerine finansman ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri uygun şartlarda krediler sunmaktadır. Vakıf Bank ticari kredi faiz oranları, taksit seçeneklerine ve kredi miktarına göre değişiklik göstermektedir. Nakit kredi adı altında kurumların veya işyerlerinin talep ettikleri ticari kredi kolay ödeme seçenekleri ile sunulmaktadır. Özellikle bu kredide, kişinin nakit para akışının düzenine göre vade düzenlemeleri yapılmaktadır. Gayri nakdi kredi seçeneğinde ise firmaların ihtiyacı olan nakit tutarına göre kredi hizmeti sunulmaktadır. Vakıf Bank’a özel proje kredilerinde firmaların yatırım projelerini destekleyen kredi seçeneklerini kapsamaktadır. Vakıf Bank ticari kredi başvurusu, Vakıf Bank şubelerinden yapılmaktadır.

Vakıf Bank KOBİ Kredisi

Vakıf Bank KOBİ’lere destek amaçlı uygun faiz oranlarına sahip kredileri ile çeşitli KOBİ kredisi kampanyaları sunmaktadır. Vakıf Bankası KOBİ kredileri faiz oranları seçilen krediye göre değişmektedir. Bu KOBİ kredilerinde iki farklı ödeme seçeneği bulunması KOBİ’ler için uygun ödeme şartı demektir. Hesaplı POS kredisi ile 1 yıl POS kullanma şartı karşılığında uygun seçeneklerde krediler bulunmaktadır. Aynı zamanda Vakıf Bank girişimci kadınları destekleyen kredilere de sahiptir. EBRD kaynaklı kadın girişimcilere destek olan kredi fırsatı Vakıf Bank hizmetlerinden birisidir. Vakıf Bank KOBİ kredisi başvurusu sırasında belirlenen kredi türüne göre vade ve faiz oranları değişiklik gösterecektir.

Aynı zamanda KGF teminatı ile KOBİ’lere özel kredi fırsatları sunulmaktadır. Kredi Garanti Fonu kapsamında alınan yardımlar ile kefalet uygulamalarına ait portföylerin oluşturduğu kredilerden yararlanmak mümkündür. Kredi Garanti Fonu kapsamında öz kaynak kefaletleri ve hazine destekli kefaletler olmak üzere iki farklı kredi paketi bulunmaktadır. Bu sayede bankanın belirlemiş olduğu kriterlere uygun olan kişi veya tüzel kişi işletmeleri kredi olanaklarından yararlanabilir. Vakıf Bank KOBİ kredisi başvurusu ve ayrıntılı bilgiler için mutlaka Vakıf Bank şubelerine gidilmesi gerekmektedir. Vakıf Bank KOBİ kredileri şunlardan oluşur:

 • KOBİ kredisi,
 • Hesaplı POS kredisi,
 • E-ticaret kredisi,
 • TÜRSAB destek kredileri,
 • TurSEFF kredileri,
 • Makine alım kredileri,
 • Findesk paketleri,
 • Tarım kredileri,
 • EBRD kadın girişimcileri kredi destekleri bulunmaktadır.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.