Telefon Satın Almak İçin Kredi Nasıl Alınır?

0
Telefon almak isteyen kişiler için taksit olanakları ortadan kaldırıldığı için bir çok telefon firmaları bankalar ile anlaşmaya vararak kullanıcılarına kredi olanağı sağlamalarını istemiştir. Daha önceleri kredi kartı ile telefon almak olabiliyorken şimdi kredi kartı ile telefon almaya kalktığınızda taksit olanağı olmadan alabileceksiniz. Bu durumda bir çok müşteri bankalara kredi nakit başvurusunda yer alırken avantajlı kredi olanaklarından yararlanmakta mümkün olmaktadır. Teknolojinin ilerlemesi ile her gün bir yeni model ve bir üst model üretimi sağlanmaktadır. Durum böyle olunca telefonda ve teknolojik aletlerde fiyat tablosu artış göz önüne sermektedir.
Telefon alırken taksitlendirme olanağının yanı sıra bankalar da farklı kredi olanakları ile telefon almanızı sağlayabilmektedir.
Birden fazla banka telefon kredisi olanağı sunarken farklı bankalarda ihtiyaç kredisi içerisinde bu olanakları sizlere sağlamaktadır. Telefon kredisi veren bankalar bir çok telefon firmaları ve teknolojik cihazların satılmasını sağlayan firmalarla anlaşmaya vararak bu olanakları kullanıcılarının hizmetine sunmaktadır. Telefon kredisi veren bankalar Ing bank ve Odeo bank olarak yer alırken diğer bankalarda kullanıcılarına ihtiyaç kredisi ile bu olanağı sunmaktadırlar.
Ing Bank
Teknosa ile anlaşma sağlayan Ing bank, taksitle telefon sahibi olmak için kullanıcılarına imkanlar yaratmaktadır. Tekno kredi olanağı sağlayan banka kullanıcılarının bu krediden yararlanmasını sağlarken aynı zamanda masraf ve komisyon ücreti almamaktadır. Kredi olanakları almış olduğunuz telefon markasına göre değişiklik gösterecektir. Banka kredi olanağı verirken en düşük limit olarak 500 lira en yüksek limit olarak ise 15.000 Türk lirası olduğunu belirtmiştir. kredi nakit başvurusu için bankanın şubelerine gitmeye gerek kalmadan sms ile yahut teknosa mağazalarına ve internet sitesi üstünden başvuru uygulayabilirsiniz.
Sms ile Başvuru
Tekno krediye sms ile başvuru yapmak için mobil cihazlarınızın ileti bölümlerine girerek T.C kimlik numaralarınızı yazdıktan sonra başvuru yaparak Teknosa’dan alınmış olan ürünün kodunu aralarında birer boşluk bırakarak yazılması üzerine 2229‘a gönderebilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan sonra ürününüzü alabilir ve taksit tutarlarını Ing bank şubelerine, İnternet üstünden ve ATM’lerden uygulayabilirsiniz.
Odeabank
Odeabank telefon kredisi almak için başvuruda yeralan vatandaşlar bankanın Vatan bilgisayar ile anlaşmalı olduğunu bilerek telefon kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Vatan bilgisayarda yeralan a’dan z’ye her türlü teknolojik ürünün alımı için kredi nakit başvurusunda buluna bilirsiniz ve taksit olanaklarından faydalanabilirsiniz. Bu durumda Odeabank aracılığıyla vatan bilgisayardan taksitli telefon alabilir ve hayalini kurmuş olduğunuz mobil cihazın sahibi olabilirsiniz. Başvuruları Banka şubelerine gitmeden uygulayabilirsiniz. Yani sms ile yapılan T.C kimlik numaranızı mobil cihazınuzun ileti bölümüne yazabilir ve 8444’e ileti yazabilirsiniz. kredi nakit başvurunuzun olumlu yahut ters olduğu 5 dk içerisinde size gönderilecektir.
İhtiyaç kredisine başvuruda bulunmuş olduğunuzda size krediye ne için ihtiyaç duyduğunuz sorulacaktır. Bu soru size yöneltiğinde telefon kredisi için diyebilirsiniz ve bu isteğe göre kredi limiti belirlenir vadesi, faiz oranları ve masraf bedelleri belirlenir bunun üzerine kredi olanağı sağlanır. Krediniz onaylandıktan sonra mobil cihazınuzu alabilir ve her ay düzenli olarak taksitlerinizi ödeyebilirsiniz.
Akbank
Vakıfbank
Garanti bankası
Yapıkredi
Finans bank
gibi birçok banka size ihtiyaç kredisi olanağı sağlayacaktır. bununla beraber ihtiyaç duymuş olduğunuz kredi olanağı size sağlanır ve hayalini kurmuş olduğunuz telefona taksitli bir biçimde sahip olabilirsiniz. bunun yanısıra GSM operatörlerinin kampanyalarını da takip etmeyi unutmayınız. Çünkü bu firmalardan telefon almanız içerisinde taksitler halinde ödemeleriniz faturanıza ve tarifenize yansıtılacaktır. Tarifeye ek cep mobil cihazı isimli içeriğimizden geniş bir şekilde bilgi alarak Turkcell, Vodafone, Türk Telekom gibi GSM operatörlerinden cep mobil cihazı alabilirsiniz.
Aktifbank
N kolay kredi ile teknolojik ürün alımlarında ihtiyaç duyduğunuz kredi Aktif Bank tarafından kullanıcılarına sunulmaktadır. Kredi alt limiti 500 TL, üst limiti ise 30 bin TL’ dir. Kredi vadesi 48 aydır. Vade farkı ödemeden kredinizi faydalanabilirsiniz. bunun yanısıra bankanın anlaşmalı olduğu mağazalardan yapacağınız alışverişlerinizde sms bankacılığı aracılığı ile kolayca kredi nakit başvurusunda bulunabilirsiniz. Taksit yazıp boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı 3050‘ ye göndermeniz başvuru için yeterli olmaktadır.
Telefon almak için Aktifbank’ ın kredilerine de başvurabilirsiniz.
Şayet başvurunuz incelendikten sonra kredi vermek için sonuç olumlu olursa gelen iletiı anlaşmalı bayiliğe göstermeniz yeterli olacaktır. Sözleşme hemen hazırlanacak ve yapmanız gereken tek şey sözleşmeyi imzalamak olacaktır. Almak istediğiniz ürünü seçerek ödemenizi krediniz üstünden uygulayabilirsiniz. Geri ödemelerinizi PTT şubelerine ya da PTT matiklere giderek uygulayabilirsiniz.
bunun yanısıra Turkcell, Vodafone, Türk Telekom gibi GSM operatörlerinin kampanyalarını da inceleyebilirsiniz. Bu firmalardan telefon almak istediğinizde faturalı bazı zaman sahip olmalısınız. Hattınızı kaç yıldır kullandığınız, faturaları düzenli ödeyip ödemediğiniz dikkate alınarak size verilmiş puana bakılır. Hattınıza tanımlı yeterli puan var ise ve bu puanlar seçtiğiniz cihazı almak için uygunsa taksitli bir biçimde cihazınızı alabilirsiniz. Ödemeleriniz tarifenize yansıtılacak ve telefon faturası öderken ödemiş olacaksınız.

Öğrenciye telefon kredisi

Vatan telefon kredisi

Telefon kredisi Veren Mağazalar

Teknosa kredi

Teknosa’dan telefon alma şartları

Alışveriş Kredisi hesaplama

Telefon Kredisi

Taksitli telefon

Leave A Reply

Your email address will not be published.