Son Dakika! Türk Hava Yolları: Hafta sonları kısıtlama saatlerinde bileti olan yolcular uçuş belgeleriyle seyahat edebilir

0

THY Basın Müşaviri Yahya Üstün tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Değerli misafirlerimiz; Türk Hava Yolları olarak güvenli seyahat herkes tarafından bilinenlarımız ile sizleri ağırlamaya devam edeceğiz. Hafta sonları, sokağa çıkmanın kısıtlandığı saatlerde uçuşu olan misafirlerimiz uçuş belgeleri ile havalimanı ulaşımlarını gerçekleştirebilirler”

HAFTA SONLARI 20.00’DEN 10.00’A KADAR SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI OLACAK

İçişleri Bakanlığı, Cumhurbaşkanlığı Kabinesi’nde alınan kararlar doğrultusunda yeni koronavirüs önlemleri uygulanması için valiliklere genelge gönderdi. Buna göre; hafta sonları uygulanacak sokağa çıkma yasağının detayları da belirlendi. Buna göre hafta sonları 20.00’den 10.00’a kadar sokağa çıkma yasağı uygulanacak. Üretim, imalat ve tedarik zincirleri bundan muaf olacak. Hafta sonları sokağa çıkma yasağının uygulandığı sürelerde vatandaşların özel araçlarıyla şehir içi ya da şehirler arası seyahate çıkmamaları esas olacak. İstisnai durumlarda izin alanlar özel araçlarıyla seyahat edebilecek.

Ayrıntılar geliyor…

Leave A Reply

Your email address will not be published.