Rosebella kozmetik, MÜSİAD EXPO Ticaret Fuarı’nda ziyaretçilerini ağırlayacak

0

Ülkemizin ve iş dünyamızın ülkeler arası pazarlardaki etkinliğinin artırılması maksadıyla tertip edilen MÜSİAD EXPO Fuarı, 18-21 Kasım 2020 tarihinde ilk kez TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Her sene giderek yükselen katılımcı sayısı ve sektör değişikliği olan fuar, bu yıl da iş ve siyaset dünyasının ileri gelen isimlerini bir araya getirecek.

İŞ KİŞİLERI İÇİN ÖNEM TAŞIYOR

Üretim, ticaret, ihracat ve yatırım alanlarında, Türkiye’nin iş kişilerının tüm dünyayla temas ederek işlerini geliştirmesine vesile olacak MÜSİAD EXPO Ticaret Fuarı, dünyanın geçtiği bu zor bir zamanda büyük bir önem taşıyor. ‘Maske, Mesafe ve Temizlik’ kuralına oldukça önem verilen organizasyonda tüm katılımcı ve ziyaretçiler duyarlı kontroller daha sonra içeri girebilecek ve fuar alanında temassız teknolojiler kullanıma sunulacak. Yoğunluk kontrolü ve dezenfeksiyon işlemleri için ise özel ekipler görev yapacak.

ROSEBELLA, SALON 6’DA ZİYARETÇİLERİNİ AĞIRLAYACAK

Isparta’nın en taze Rose Damascane güllerinin özleriyle oluşturulan, hyaluronik asid ve vitaminlerle güçlendirilen Rosebella; ürünleriyle ve bitkisel içerikli kişisel bakım markası The Soap Factory ile MÜSİAD EXPO Ticaret Fuarı’nda yerini alıyor. Farklı stant dizaynıyla fuara iddialı bir katılım yapmayı planlayan Rosebella kozmetik, Salon 6 Stand 643B’de ziyaretçilerini ağırlayacak.

ROSEBELLA’DAN ÖZEL KAMPANYALAR

İŞ DÜNYASINA YENİ FIRSATLAR SUNACAK

MÜSİAD EXPO Ticaret Fuarı, firmalara direkt satış, yeni pazar kazanımları, ikili iş görüşmeleri, yeni ticari ortaklar, daha kaliteli ürün ve marka imajı, birebir tanıtım ve teşhir imkânı, rekabet gücünüzü öğrenmek, dağıtıcı, temsilci, bayii ve acente bulmak, iş ve iletişim ağını geliştirmek, her kıtadan ticaret temsilcileriyle buluşmak gibi birçok avantaj sağlayacak.

Leave A Reply

Your email address will not be published.