Rosebella kozmetik, MÜSİAD EXPO Ticaret Fuarı’nda büyük ilgi görüyor

0

Ülkemizin ve iş dünyamızın ülkeler arası pazarlardaki etkinliğinin artırılması maksadıyla tertip edilen MÜSİAD EXPO Fuarı, 18-21 Kasım 2020 tarihinde ilk kez TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştiriliyor. Her sene giderek yükselen katılımcı sayısı ve sektör değişikliği olan fuar, bu yıl da iş ve siyaset dünyasının ileri gelen isimlerini bir araya getirmeye devam etmekte.

İŞ KİŞİLERI BİR ARAYA GELİYOR

Türkiye’nin en büyük fuar organizatörü TÜYAP ve Türkiye’nin en geniş sermaye Platformu olan MÜSİAD’ın, güçlerini birleştirerek gerçekleştirdiği MÜSİAD EXPO Ticaret Fuarı, birçok değişik sektörden iş insanını buluşturuyor. Pandemi dönemi sebebiyle zor bir zamandan geçilen bu günlerde gerçekleştirilen fuar ticaretin güçlendirmesi için oldukça önem taşıyor.

50 ÜLKEDEN 400 YABANCI ALIM HEYETİ

Özbekistan, Pakistan, Kazakistan, Sudan, Libya, Katar, Nijerya, Güney Afrika, İran, Irak ve Venezuela başta olmak üzere, 50 ülkeden 400 yabancı alım heyetinin katılması planlanan fuar, pek çok organizasyona da ev sahipliği yapıyor.

ROSEBELLA, BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR

Isparta’nın en taze Rose Damascane güllerinin özleriyle oluşturulan, hyaluronik asid ve vitaminlerle güçlendirilen Rosebella; ürünleriyle ve bitkisel içerikli kişisel bakım markası The Soap Factory ile MÜSİAD EXPO Ticaret Fuarı’nda yerini aldı. Farklı stant dizaynıyla fuara iddialı bir katılım yapan Rosebella kozmetik, Salon 6 Stand 643B’de ziyaretçilerini ağırlıyor. İş dünyasının ileri gelen isimleri tarafından da yoğun bir ilgiyle karşılanan Rosebella ürünlerinin tanıtımı tüm hızıyla devam etmekte.

ROSEBELLA’DAN ÖZEL KAMPANYALAR

Rosebella kozmetik, fuara özel kampanyalı fiyat aralıklarıyla kullanıcılarına sıcak satış gerçekleştiriyor. Fuarı ziyaret eden Rosebella ve The Soap Factory müşterileri, bu kampanyalardan yararlanarak, kaliteli ürünlere uygun fiyata sahip olma şansını yakalıyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.