Paraf Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Paraf Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Paraf kart başvuruları telefondan kısa mesaj aracılığı ile kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Paraf kredi kartı başvurusunda bulunmak oldukça kolay bir işlemdir ve hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Paraf kredi kartı başvurusu Paraf’ın internet sitesi adresi olan parafcard.com üzerinden yapılabilmektedir. Paraf kart başvurusu için belirli bilgileri sisteme girmeniz ve en son işlemi onaylamanız gerekmektedir. Paraf kart başvurusu bir hayli kolay olup kartınız adresinize teslim edilecektir.

Paraf Kredi Kartı Nedir?

Paraf kredi kartı Visa ve Mastercard altyapısına sahip olan bir karttır. Özellikle yurt dışında yapılan harcamalarda ve alışverişlerde Paraf kredi kartı sıklıkla kullanılmaktadır. Paraf kredi kartlarını Troy logosunun yer aldığı tüm ATM, iş yeri, mağaza ve diğer harcamalarda kullanabilirsiniz. Paraf kredi kartı Troy ile birlikte çalışmaktadır. Paraf kredi kartının birçok özelliği bulunmaktadır.

Paraf Kredi Kartı Özellikleri Nedir?

Paraf kredi kartı özellikleri bir hayli geniş bir yelpazeye sahiptir. Paraf kredi kartlarının birçok özelliği bulunmaktadır ve bu özellikleri sebebi ile de birçok ülkede sıkça tercih edilmektedir. Paraf kredi kartı özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Parafpara kazanma imkanı. Parafparalar ile kartta biriken puanları nakit paraya çevirebilir ve kredi kartınız aracılığı ile bu paranın ya da puanın harcamasını yapabilirsiniz.
  • Taksit imkanı paraf kredi kartının en sevilen özelliklerinden biridir. Taksit seçenekleri ile geri ödeme sırasında kolaylık sağlamaktadır.
  • Paraf, kredi kartı kullanıcılarına borç erteleme imkanı sunmaktadır. Borç erteleme meselesi şu şekilde işlenmektedir; kişi kredi kartı taksitlerini erteleyebilme ya da taksit sayısını arttırabilme imkanına sahiptir. Böylelikle geri ödeme konusunda sıkıntı yaşama ihtimali en aza indirgenmektedir.
  • Paraf kredi kartı kullanıcıları düzenli ödeme yapılması gereken işlemleri için ödeme talimatı verebilirler. Özellikle fatura ödemelerinde otomatik ödeme talimatı verilmesi zaman tasarrufuna sebep olmaktadır. Buna sadece fatura ödemesi dahil değildir. Kredi kartı borcu ödemesi, kira ödemesi, eğitim ücreti ödenmesi ve aidat gibi ödemesi yapılan giderler de dahildir.
  • HGS işlemi yapıldığı gibi YP hesap özeti de kolaylıkla sorgulanabilmektedir. Ayrıca Paraf Günüm özelliği sebebi ile de sıklıkla tercih edilmektedir. Shuttle hizmetlerini de Paraf kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.
  • Nakit avans seçeneği de sunan Paraf kredi kartları bu nakit avansları taksitlendirme imkanı da tanımaktadır.
  • İstanbul Atatürk Havalimanı ve Ankara Esenboğa Havalimanlarında lounge alanından ve hizmetlerinden faydalanabilirler.

Paraf Kredi Kartı Başvurusu

Halkbank kredi kartı başvurusu sırasında Paraf özellikli kart verilmektedir. Halkbank paraf kredi kartı başvuruları ise internet ortamında hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Ayrıca SMS, müşteri hizmetleri, internet ve mobil bankacılık aracılığı ile de paraf kredi kartı başvurusu yapılabilmektedir. Paraf kredi kartı başvurusu SMS kullanılarak şu şekilde yapılmaktadır;

  • PARAFLY yazıp boşluk bıraktıktan sonra Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası ve ardından tekrar boşluk bırakılarak aylık net gelir tutarının girilmesi gerekmektedir.
  • Bu bilgiler kısa mesaja eklendikten sonra mesajın 3452’ye gönderilmesi gerekmektedir.
  • Halkbank müşteri hizmetlerinden gerekli incelemeler yapıldıktan sonra hızlı bir şekilde başvuru sahibine dönüş yapılacaktır.

Paraf Kredi Kartı Başvurusu Telefonla Nasıl Yapılır?

Paraf kredi kartı başvurusu telefonla hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Bu işlem için ya kısa mesaj kullanılmalıdır ya da müşteri hizmetlerinin aranması gerekmektedir. Müşteri hizmetlerini aramak ve paraf kredi kartı başvuru talebinde bulunmak için 0850 222 0 400’lü numaranın aranması gerekmektedir. Bu numara Halk Bankası’nın çağrı merkezine aittir ve Halkbank Dialog ekibi tarafından başvuru talebiniz alındıktan sonra gerekli bilgiler size bildirilecektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.