Öğrenciye Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

0

Öğrenciye Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Öğrenciye kefilsiz, şartsız kredi veren bankalar, eğitim- öğretim kampanyaları dahilinde çeşitli oranlarda kredi veriyor. Anında kredi kampanyaları ile hızlı ve mobil kredi veren bankalar, müşteri ağını genişletmek üzere meslek sahibi olmayanlar, ev hanımları, serbest çalışanlar veya öğrencilere kredi veriyor. Eğitim masraflarının karşılanması için tüm eğitim süreleri boyunca kredi kullanımı sağlanıyor.

Öğrenci İhtiyaç Kredisi

Öğrenciye ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında 36 aya varan vade seçenekleri bulunuyor. Diğer kredi türlerine oranla düşük faizli olarak verilen krediler, bireysel ihtiyaç finansmanı olarak veriliyor.

İş bankası öğrenci kredisi, eğitim kredisi paketinde sunuluyor. Özel okul, üniversite öğrencilerinin; öğrenci belgeleri ve okul ücreti bilgilerini sunmalarıyla eğitim kredisi veriliyor.

Yapı kredi öğrenci kredisi 50.000 TL’ye kadar düşük faizli olarak veriliyor. Dosya masrafsız kredi kullanımında 48 ay vade seçeneği, istenilen belgelerin temini ile sunuluyor.

Öğrenci kredisi başvuru, bankaların web sitelerinden, banka şubelerinden veya mobil bankacılık sistemlerinden yapılabiliyor. Her bankanın sunduğu belgelerin tamamlanması ile eğitim kredisi kullanımı sağlanıyor.

Öğrenciye İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Öğrenci ihtiyaç kredisi başvurularıyla 48 aya kadar taksitlendirme seçeneği, dosya masrafsız ve düşük faiz oranları ile eğitim- öğretim programları sunuluyor. Özelikle özel okullarda öğrenim gören lise ve üniversite öğrencileri eğitim masrafları için kredi kullanabilmektedirler.

Denizbank öğrenci kredisi, ihtiyaç kredisi kapsamında veriliyor. %0.99 faiz oranıyla 48 ay vadeli olarak, öğrencilerin acil ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için veriliyor. Kefilsiz ve evraksız olarak verilen 2.000 TL öğrenci kredisi, 3280 Sms numarasından; KAMPANYA yazıp bir boşluk bırakarak TC kimlik numarasıyla başvuru yapılıyor.

Ziraat bankası öğrenciye kredi kampanyalarında; lise, üniversite, dershane öğrencileri, burs kredileri ve kurs eğitimleri için veriliyor. Ziraat Bankası kredisinde teminat veya kefil gereklidir. Öğrenci velisinin düzenli geliri bulunması halinde kredi kullanımı sağlanıyor.

Vakıfbank öğrenci kredisi, 12 ay vadeli olarak 40 bin TL’ye kadar veriliyor. Eğitim ihtiyaçları kapsamında tüm öğrenciler, gerekli belgelerin temini ile kullanabiliyorlar.

Ziraat Bankası Öğrenciye Kredi

Ziraat öğrenci ihtiyaç kredisi çeşitli belgeler, düzenli gelir ve kefil gerektiriyor. Tüm eğitim ve okul masrafları için bankanın sunduğu eğitim kredileri düşük faizli olarak veriliyor. Dosya masrafsız, 36 ay vade taksitli olarak sunuluyor.

Öğrenciye kredi veren bankalar arasında Odeabank kampanyası bulunuyor. 60 aya varan vade seçenekleriyle 20 bin TL’ye kadar kredi kullanımı sağlanıyor. Öğrenci belgeleri ve okul ücret belgeleri bankaya sunularak kredi kullanımı sağlanıyor. Öğrenci kredisi başvuru için mobil uygulamalardan, sms başvurusu, internet bankacılığı veya doğrudan banka şubesine giderek başvuru yapılabilir.

Vakıfbank öğrenci kredisi 18 yaş üzerinde olan öğrencilere veriliyor. Belirli şartların yerine getirilmesi ve belgelerin tamamlanması ile %1.48 faiz oranı, 12 ay vadeli 40.000 TL eğitim kredisi alınabilir.

Denizbank Öğrenci Kredisi

Bankaların sunduğu öğrenci ihtiyaç kredisi programları, öğrencilere nakit ihtiyaçları ya da eğitim masraflarını karşılayacak şekilde veriliyor. Öğrencilerin düzenli banka hesaplarına gelen para girişi ile bankalar uygun miktarlarda acil ihtiyaç kredisini düşük faiz oranlarıyla sunuyor.

Eğitim ve okul masraflarının tamamının karşılanması için verilen öğrenci kredisi başvuru işlemleri, banka şubelerinden direkt yapılabiliyor. İş bankası eğitim kredisi başvurusu için nüfus cüzdanı, gelir belgesi, başvuru formu ve okul ücretini gösterir fatura iletilerek, öğrenci velisi ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir.

Eğitim kredisi nedir, nasıl alınır ve faiz oranları ne kadardır? Gibi konular için tüm bankaların sunduğu oran ve limitler farklılık göstermektedir. Özel eğitim ve öğretim merkezlerinin, eğitim masraflarını, okul ücretlerini karşılayan kredi çeşididir. Bireysel ihtiyaç kredileri kapsamında verilir.

İş Bankası Öğrenci Kredisi

İş Bankası öğrenci ihtiyaç kredisi özel okul ve üniversite giderlerinde kullanılmak üzere sunulan bir finansman programıdır. Öğrenci velilerine, eğitim ücretlerini rahatlıkla karşılayabilmeleri için verilen kredi, gelir belgesi sunumu ile sağlanıyor.

İş bankası kredi başvurusu tüm İş Bankası şubelerinden veya www.isbank.com.tr üzerinden bireysel krediler seçeneğinde, Eğitim Kredisi olarak veriliyor. Okul ya da üniversite ücretinin makbuzu ile doğrudan başvuru yapılabiliyor. İş bankası öğrenci kredi kartı başvuru için dijital platformdan TC kimlik numarası ile işlem sağlanabilir. İstenilen belgelerin sunumu ve onaylanması halinde düşük faizli kredi kullanılabilir.

Öğrenci kredisi veren bankalar arasında faiz seçenekleri, vade süreleri ve istenilen belgeler değerlendirilerek en cazip kredi seçeneği kullanılabilir. Ayrıca İş Bankası eğitim kredisi için kefil gerekiyor.

Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar

Öğrenciye kredi kartı veren bankalar 2018 listesinde Ziraat Bankası, Vakıfbank, Yapı Kredi Bankası, Akbank seçenekleri bulunuyor. İş Bankası da üniversite öğrencilerine kredi kartı veren bankalar arasında bulunuyor.

Öğrenci kredi kartı limiti, bankaların sunduğu kampanyaları ile alakalı olarak veriliyor. Ziraat Bankası, Kredi Yurtlar Kurumu’ndan kredi alan öğrencilere kredi kartı veriyor. Bankkart yazarak 4747’ye sms gönderen öğrenciler kredi kartı başvurusunda bulunabilirler.

Öğrenciye kredi veren bankalar arasında Yapı Kredi 18 ile 24 yaş arasındaki gençlere kredi kartı veriyor. PLAY yazarak 4221’e sms gönderen öğrenciler kredi kartı başvurusunu cep telefonlarından yapabilirler. En iyi öğrenci kredi kartı ekşi yorumlarına göre farklı bankaların sunduğu cazip kampanyalara göre değerlendiriliyor. Vakıfbank Life Card ve Akbank Axess exi26 kredi kartı başvuruları sms bankacılığı ile yapılabiliyor.

Öğrenci Kredisi Başvuru

Öğrenci ihtiyaç kredisi başvuruları için öğrenci kredisi veren bankaların resmi web sayfalarından veya mobil sms numaralarından başvuru yapılıyor. Denizbank öğrenci kredisi 3280 sms başvurusu ile değerlendiriliyor. Eğitim ve öğrenci kredileri 18 yaş üzerinde olan üniversite öğrencileri için kendilerine, 18 yaş altında olan öğrencilerin velilerine veriliyor.

Eğitim kredisi kampanyalarından yararlanmak için okul veya üniversite ücretlerinin faturaları bankaya iletilerek, gelir belgesi ve nüfus cüzdanı ile kredi başvurusu yapılabilir. Bazı bankalar eğitim kredileri için kefil talep etmektedirler.

Garanti öğrenci kredisi, %1,82 faiz oranıyla veriliyor. Tüm Garanti Bankası şubelerinden kredi başvurusunda bulunulabilir, sunulan belgelerin temini ile kredi kullanımı sağlanabilir. Garanti Bankası’nın eğitim kredileri kapsamında verdiği tutar 25 bin TL’dir.

Vakıfbank Öğrenci Kredisi

Vakıfbank’ın sunduğu özel eğitim kredileri paketlerinde; ilk ve orta öğretim öğrencileri, üniversite öğrencileri, tüm okullar ve özel okul öğrencilerinin velilerine kredi olanağı sunuluyor. Ayrıca lisans, ön lisans gibi eğitimlerden yararlananlar, özel kurs ve çeşitli eğitim merkezlerinde kurs- eğitim alanlar için Vakıfbank kredi, öğrenci paketleri sunuluyor.

Vakıfbank öğrenci kredi kartı başvurusu, Life Card seçeneği ile gençlere özel dizayn edilen kart şeklinde sunuluyor. İster 40.000 TL’ye kadar 12 ay vadeli eğitim ihtiyaç kredisi ister öğrencilere kredi kartı başvurusu için www.vakıfbank.com.tr web adresinden başvuru yapabilirsiniz.

Vakıfbank kredi hesaplama araçları sistemi ile web sayfası üzerinden vade süresi ve kredi kullanım miktarına göre seçenek sunuyor. Kullanmak istediğiniz kredi tutarını yazarak, sunulan vade sürelerini değerlendirebilir ve eğitim kredisini kullanabilirsiniz.

Vakıfbank öğrenci ihtiyaç kredisi başvuruları için güncel faiz oranlarını öğrenebilirsiniz. Diğer ihtiyaç kredilerine oranla düşük faizli olarak verilen eğitim kredileri 40 bin TL’ye kadar tüm eğitim sistemleri, okullar ve üniversiteler için sunuluyor.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.