Masrafsız Kredi Veren Bankalar

0

Masrafsız Kredi Veren Bankalar

Bankaların çoğu kredi çekimleri için tüketicilerden ek masraflar talep eder. Dosya masrafı adı altında da alınan bu ek masrafları çoğu kullanıcı kredi çekimi esnasında gözden kaçırabilir. Ancak bankalara kredi başvurusu yaparken dikkat etmeniz gerekenlerin başında dosya masrafı gelmektedir. Çünkü buna göre çok daha düşük dosya masrafına sahip bankalardan kredi çekebilir, daha az harcama yapabilirsiniz. Masrafsız kredi veren bankaları araştırırken faiz oranlarını da dikkate almalı ve buna göre sizin için en avantajlı olduğunu düşündüğünüz bankayı seçmelisiniz.

En Uygun Kredi

En uygun kredi veren banka hangisi sorusu için öncelikle en düşük maliyetlere kredi çekebileceğiniz bankaların hangisi olduğunu söylememiz gerekir. Tahmin edilenden daha fazla düşük masraflı kredi veren banka vardır. Bunlar Halk Bankası, Akbank, İş Bankası, TEB, Şekerbank, Finansbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank gibi bankalardır. Masrafsız kredi veren bankalar size cazip gelse de faiz durumlarının bazen çok yüksek olması sizi daha bile dezavantajlı yapabiliyor. Yani farkında olmadan başka bir bankaya vereceğiniz dosya masrafından çok daha yüksek bir tutarı, dosya masrafsız bankaya verebiliyorsunuz. Bu nedenle faiz kriterini de dikkate almanız gerekir.

En uygun konut kredisi oranlarına baktığımız zaman güncel olarak karşımıza Yapı Kredi ve Garanti Bankası çıkmaktadır. Ziraat Bankası’nın 0,98 faiz oranıyla sunduğu konut kredisinin dışında öne çıkan Yapı Kredi ve Garanti Bankası da ev almak isteyenlere kolaylık tanımaktadır. Kredi faiz oranları anlamında baktığımız zaman Yapı Kredi % 1,55 faize sahip olurken Garanti Bankası da % 1,83 faiz oranına sahiptir. Hangi kredi tutarı dosya masraflarıyla ve vade seçenekleriyle beraber size cazip geliyorsa onu çekmeniz gerekecektir. Yapı Kredi maksimum vade olarak 120 ayı belirlerken Garanti Bankası’nda maksimum vade 240 aydır.

Kredi Hesaplama

En uygun kredi hesaplama işlemi için bankaların web sitelerindeki hesaplama araçlarını kullanabilirsiniz. Kredi hesaplama Ziraat Bankası web sitesinde de vardır. Bu hesaplama aracına istediğiniz tutarı, vade seçeneğini girerseniz faiz tutarıyla beraber aylık ne kadar ödeme yapmanız gerektiği ayrıntılı olarak karşınıza çıkacaktır. İhtiyaç kredileriniz için web üzerinden ya da telefon bankacılığını kullanarak başvuru yapabilirsiniz.

Kredi hesaplama Akbank internet bankacılığı üzerinden de yapılabilecek bir işlemdir. Akbank telefon bankacılığından da size destek olacaktır. Kredi hesaplama Garanti Bankası’na baktığınız zaman faiz oranının % 1,83 olduğunu görebilirsiniz. 75 bin TL’ye kadar kredi veren Garanti Bankası 120 ay vade yapacaktır.

En Uygun İhtiyaç Kredisi

En uygun konut kredisi seçeneklerine bakmak için öncelikli olarak Ziraat Bankası’nın 0,98 faiz oranlı sunduğu konut kredilerine bakabilirsiniz. Ev sahibi olmak isteyenler için düşük faiz oranlı krediler veren Ziraat devlet destekli bankalardan biridir. İhtiyaç kredisi hesaplama 2018 senesi içerisinde de uygun faiz koşullarına göre bulunabilir. Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası % 1,38 oranlı ihtiyaç kredileri vermektedir. Uzun vade seçenekleriyle alabileceğiniz bu krediler için kredi puanınız çok önemlidir. En uygun kredi hesaplama seçeneği için internet üzerindeki hesaplama araçlarını kullanabilir ya da size yakın banka şubelerine giderek müşteri yetkilisinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Düşük tutarlı ihtiyaç kredileriniz için bankalara SMS yoluyla başvuru yapabileceğiniz için cevabın olumlu olup olmadığını kısa sürede anlayabilirsiniz. Sistemdeki kredi notunuza göre size dönüş sağlayacak olan bankalar, kredinin olumlu sonuçlanması halinde çok kısa sürede ATM’lerden paranızı çekmeniz için kredinizi hazır hale getirecektir. Halkbank ihtiyaç kredisi için düşük faiz oranına sahip olan bankalardan biridir. % 1,38 faiz oranıyla kredi veren Halkbank minimum 3 ay vade ile size uzun vade seçenekleri de sunabilecektir.

Masrafsız Kredi Ziraat Bankası

Ziraat Bankası kredi kampanyası için bankanın web sitesine girebilir ve detayları görüntüleyebilirsiniz. 120 aya varan vade seçeneklerine sahip olan konut kredileri için konutun ekspertiz değerinin % 80’i kadarını bankadan kredi olarak çekebiliyorsunuz. Ziraat Bankası kredi başvurusu işlemleri hem web üzerinden hem de Ziraat şubelerinden kolaylıkla yapılabiliyor. Üstelik krediniz boyunca gayrimenkulünüze hayat boyu sigorta da yapılıyor.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi için de yine web kanalını kullanabilir ya da SMS ve telefon bankacılığı üzerinden başvuru yapabilirsiniz. 0850 220 00 00 numaralı hattan müşteri yetkilisine ulaşabilirsiniz. Ziraat Bankası kredi çeşitleri içerisinde konut kredisi, ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, tarım kredisi gibi seçenekler bulunmaktadır. Her bir kredi türü için istenen evraklar değişiklik göstermektedir.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi

En uygun ihtiyaç kredisi çekebileceğiniz bankalardan biri olan Ziraat Bankası hem konut hem de bireysel ihtiyaçlarınız için nakit sorununuzu çözüyor. Düşük faiz oranları nedeniyle en çok tercih edilen bankalardan biri olan Ziraat Bankası kredi başvurusu için sizden nüfus cüzdanı, çalışma durumunuzu gösteren belge gibi evraklar talep ediyor. Ancak kredi notunuz yüksekse hiçbir belge göstermeden de SMS ile ihtiyacınız olan tutarı girerek kısa sürede kredi talebinde bulunabiliyorsunuz.

Ziraat Bankası kredi kampanyası için düşük faiz oranlarını kaçırmadan siz de en yakın şubeye gidebilir ya da telefon bankacılığını kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası kredi başvurusu mesajla oldukça basit bir işlemdir. TC kimlik numaranız, istediğiniz kredi tutarı, aylık gelir bilgilerinizle 4747’ye SMS atabilir ve kredinizin sonucunu bekleyebilirsiniz.

Masrafsız Sigortasız Kredi

İhtiyaç kredisi almak için tercih edebileceğiniz çok sayıda banka vardır ve kimi banka faiz oranını yüksek tutarken kimi banka da yüksek dosya masrafı almaktadır. Dosya masrafsız kredi veren bankalar bulurken bu nedenle öncelikli olarak faiz oranlarına dikkat etmeli, dosya masrafı vermekten kaçınırken daha yüksek faizler ödemek zorunda kalmamalısınız. Enpara, TEB, ING Bankası gibi bankalar dosya masrafını düşük tutan bankalar arasında ilk sıralarda gelir. Vakıfbank masrafsız kredi veren bankalar arasındadır. Uygun faiz oranlarıyla bütçenizi zorlamadan kredi talebinde bulunabileceğiniz Vakıfbank’ta ihtiyaç kredilerinizi mesaj aracılığıyla isteyebilir ya da telefon bankacılığını kullanabilir, şubeye gidebilirsiniz. Enpara QNB Finansbank’a bağlı olduğu için merak ettiğiniz konular için Finansbank müşteri danışmanını arayabilirsiniz. Vakıfbank ve Enpara üzerinden 30 bin TL’ye kadar düşük faiz oranlı masrafsız kredi çekebilirsiniz. Esnek kredi imkanına sahip olan bankalar sizden evrak da talep etmeyecektir.

Masrafsız İhtiyaç Kredisi Halkbank

Bireysel ihtiyaç kredileriniz için hızlı çözüm sunan bankalardan biri olan Halkbank, 25 bin TL’ye kadar 48 ay vadeye sahip krediler vermektedir. SMS üzerinden, bireysel olarak internet şubesinden ya da Halkbank Dialog hattından ihtiyaç kredisi için Halkbank’a başvuru yapabilirsiniz. Minimum 1000 TL çekebilirken, maksimum 25 bin TL’yi anında talep edebilirsiniz.

En Uygun Kredi Hesaplama

En uygun ihtiyaç kredisi veren Ziraat Bankası, Halkbank, Aktif Bank, Enpara gibi bankalar telefon üzerinden kredi taleplerinizi anında değerlendirecektir. En uygun konut kredisi için tercihiniz öncelikli olarak düşük faiz oranına sahip Ziraat Bankası olabilir. Halkbankası ve Vakıfbank da düşük oranlara sahiptir. Konut kredi hesaplama işlemi için kredi kullanacağınız bankanın hesaplama sistemini kullanabilirsiniz. Akbank kredi hesaplama sistemi de size kısa süre içerisinde toplam krediniz üzerinden aylık ödeyeceğiniz tutarı hesaplayan bir sisteme sahiptir.

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.