Maaş Bordrosuz Kredi Veren Bankalar

0

Maaş Bordrosuz Kredi Veren Bankalar

Kredi çekmek için bankalar sizden genelde iki önemli belge isteyecektir. Bunlardan biri nüfus cüzdanınız olurken bir diğeri de düzenli gelirinizi gösteren maaş bordronuzdur. Ancak çalışmayanların da kredi alabilmesi bazı durumlarda mümkündür. Bu nedenle esnek davranan ve kredi koşulları daha kolay olan bankaları seçebilir, kredi çekmek için detaylı araştırma yapabilirsiniz. Üstelik şubeye bile gitmeden web üzerinden yapabileceğiniz kredi başvuruları sayesinde zaman kazanabilirsiniz.

Maaş Bordrosuz Kredi Veren Bankalar 2018

Çalışmayana kredi veren banka gelir belgesi dışında istediği evraklarla kredi çekenin ödemeyi yapabileceğinin garantisini alır. Bankaların çoğu kendisini garanti altına almak ister ve tüketicinin aldığı krediyi geri ödemesini ispatlamasını ister. Genelde gelir belgesi istenmeyen kişiler kredi notu yüksek olan ya da farklı teminatlar göstererek kredi çekebilen kişiler olacaktır. Gelir belgesiz kredi veren bankalar 2018 senesinde de ülkenin önde gelen bankalarıdır. Akbank, Ziraat Bankası, İş Bankası gibi bankalardan gelir belgesi göstermeden de kredi almanın yolları vardır.

Maaş bordrosu ile kredi veren bankalar neredeyse hemen hemen hepsidir. Düzenli geliri olan ve kredi notu yüksek olan kişiler her bankadan kolaylıkla yüksek miktardaki kredileri bile hızlıca alabilir. Ancak sadece kredi notunun ya da sadece gelir belgesinin yeterli olmadığını bilmek önemlidir. Kefilsiz senetsiz kredi veren bankalar ve alabileceğiniz kredi tutarları şu şekildedir:

  • N Kolay kredi Aktif Bank ile belgesiz olarak maksimum 30 bin TL kredi alabilirsiniz
  • CEPTETEB aracılığıyla belgesiz olarak 30 bin lira kredi alabilirsiniz
  • Enpara da belgesiz olarak 30 bin TL’ye kadar kredi vermektedir
  • Odeobank sadece gerekli gördüğü durumlarda belge ister ve maksimum 50 bin TL’ye kadar kredi alabilirsiniz
  • ING Bank da gerekli gördüğü durumlarda belge isteyerek maksimum 35 bin TL’ye kadar kredi vermektedir

Maaş Bordrosuz Kredi Veren Bankalar 2018

Çalışmaya kredi veren banka genelde bunu kredi notu yüksek olan kişiler için sağlamaktadır. Eğer çalışmayan kişi düzenli gelir aldığını başka şekilde kanıtlayabiliyorsa da kredi alabilir. Örneğin düzenli kira geliri olduğunu kira kontratı ile kanıtlayan kişi de kredi kullanabilecektir. Gelir belgesiz kredi veren bankalar 2018 senesinde de Aktif Bank, TEB, Odeobank olarak öne çıkar. Kredi verme konusunda çok daha esnek davranan bu bankalar belgesiz ve kefilsiz olarak kredi verebilmektedir. Ancak çok yüksek meblağlarda mutlaka belge istenecektir. Bankalara başvurmak için şubeye gidebileceğiniz gibi web ve telefon bankacılığı gibi kanalları da kullanabilirsiniz.

Kolay kredi veren bankalar 2018 senesinde de etkinliğini devam ettirmekte ve yeni kampanyalarıyla kredi piyasasını hareketlendirmektedir. Öne çıkan ING, Aktif Bank, Odeobank, Aktif Bank gibi bankalar faiz oranlarını da mümkün olduğu kadar düşük tutmaya çalışmaktadır. Maaş bordrosuz kredi veren bankalar 2018 genelde kredi notu risk teşkil etmeyen ve düzenli bankacılık anlayışını kavramış olan kişilere kredi vermektedir. İş Bankası, Denizbank, Garanti gibi sayabileceğimiz bankalar da ihtiyaç kredisi adı altında belirli miktarlara kadar belgesiz kredi imkanı sunmaktadır. Ancak kredi notunuzun yüksek olması büyük bir etkendir diyebiliriz.

Çalışmayana Kredi Veren Banka

İşsizlere kefilsiz kredi veren bankalar esnek kredi şartlarıyla pek çok tüketicinin nakit ihtiyacını karşılamakta ve bütçeleri rahatlatmaktadır. Çalışmayana kredi kartı veren bankalar içerisinde öncelikli olarak başvurabileceğiniz bankalar içerisinde Aktif Bank, QNB Finansbank, ING Bank, TEB geliyor. QNB Finansbank Enpara adı altında kolay kredi ve kredi kartı imkanı sunuyor.

İşsizlere kredi kartı veren bankalar da kredi notunuza göre kredi kartı limitinizi belirliyor. Eğer maaş dışında düzenli bir geliriniz varsa bunu beyan etmeniz durumunda daha yüksek limite sahip kredi kartlarına sahip olabiliyorsunuz. Öğrenciler de bankaların düşük limitli kredi kartları için öğrenci belgeleriyle başvuru yapabiliyor. Gelir belgesiz kredi veren bankalar maksimum kredi limitini ortalama 30 bin TL civarında tutuyor. Daha yüksek limitlere sahip krediler için hem gelir göstermeniz hem de kredi notunuzu yükseltmeniz gerekebiliyor.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2018

Gelir belgesiz kredi veren bankalar 2018 senesinde de karşımıza Odeobank, ING Bank, TEB, Aktifbank olarak çıkıyor. Ancak İş Bankası, Ziraat, Akbank, Garanti Bankası gibi bankalar da yüksek kredi notuna sahipseniz size belgesiz kredi verebiliyor. Çalışmayana kredi veren banka sizden kefil ya da teminat göstermenizi isteyebiliyor. Evi ipotek ettirerek kredi çekmek de müşterilerin kullandığı bir başka yöntem olarak karşımıza çıkıyor.

Teb gelir belgesiz kredi imkanı genelde maksimum 10 bin TL çekmek isteyen müşterilerin kullandığı bir kredi türü oluyor. Bu nedenle başvuru yaparken bu üst sınırı bilerek başvuru yapmanız önemli oluyor. TEB şubelerinden ya da internet üzerinden kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Ziraat Bankası gelir belgesiz kredi için de mobil şubeyi kullanabiliyor ya da internet üzerinden başvuru yapabiliyorsunuz. Gelir belgesi ibraz etmeksizin yüksek kredi notunuzla Ziraat Bankası’ndan kredi kullanabilirsiniz.

Maaş Bordrosu İle Kredi Veren Bankalar

Maaş bordrosuz kredi veren bankalar kredi notu faktörünü önemsiyor. Kredi notunuz düşükse maaş gösterememeniz durumunda kredi almanız oldukça zor oluyor. Çünkü bu durumda esnek kredi şartlarına sahip bankalar bile sizden bazı teminatlar isteyebiliyor. Çalışmayana kredi veren banka kredi notu dışında evinizi ipotekleyebiliyor ya da kira geliriniz varsa bunu kontratla ispatlamanızı isteyebiliyor.

İş Bankası gelir belgesiz kredi başvurusunu sadece bir SMS yoluyla yapabiliyorsunuz. 4402’ye TC kimlik numaranız, istediğiniz nakit miktarı ve aylık gelirinizi mesaj olarak atmanız durumunda eğer kredi notunuz yüksekse İŞ Bankası sizden maaş belgesi istemeden kredinizi hazırlıyor. Maaş bordrosu olmadan kredi kartı alabilir miyim sorusu için de bahsettiğimiz bankalara göz atarak web üzerinden anında başvuru yapabilirsiniz.

İş Bankası Gelir Belgesiz Kredi

İş Bankası kefilsiz ihtiyaç kredisi için 0850 724 0 72 numaralı telefon bankacılığını kullanabilir ve müşteri yetkilisine ulaşabilirsiniz. İhtiyaç kredilerinizi SMS aracılığıyla da yapabileceksiniz. 4402’ye atacağınız SMS’lerin olumlu olup olmadığı size birkaç dakika içerisinde bildirilecektir. Gelir belgesiz kredi başvuruları için sistemdeki kredi notunuza bakılacaktır. İş Bankası kredi notunuzu önemseyen ve diğer bankalara göre esnek olmadığını söyleyebileceğimiz bankalardan biridir.

İş Bankası anında kredi imkanına sahip olmanız için yüksek risk grubunda olmamanız gerekir. Kredi notunuz en kötü ihtimalle az riskli grubunda yer almalıdır. Maaş bordronuz yoksa bile düzenli bir geliriniz varsa bunu belgelerle kanıtlarsanız, kredi çekme konusunda daha avantajlı olabilirsiniz. İş Bankası ihtiyaç kredisi taşıt ve konut kredisi gibi farklı kredi türleri için bir an önce size en yakın İş Bankası şubesine gidebilirsiniz.

Kefilsiz Senetsiz Kredi Veren Bankalar

Çalışmayana kredi veren banka olarak öne çıkan bankaların Aktif Bank, ING, TEB ve Odeobank olduğunu söylemiştik. İş bankası gelir belgesiz kredi veren ancak kıstas olarak kredi notunu baz alan bankalardan biridir. İşsizlere kefilsiz kredi veren bankalar içerisinde saydığımız yukarıdaki bankalar ortalama olarak maksimum 30 bin liraya kadar size kredi verecektir. Gelir belgesiz kredi veren bankalar 2018 senesinde de kampanyalar düzenlemeye devam etmektedir.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.