Kredi İle Telefon Nasıl Alınır

0

Kredi İle Telefon Nasıl Alınır

Yeni yasadan sonra cep telefonları satışında kredi kartına taksit imkânı sadece ticari kredi kartı kullananlar için bulunmaktadır. Bu yüzden bireysel müşteriler lüks cep telefonu almak istediğinde bu parayı peşin ödemek zorunda kalmaktadırlar.

Birçok teknoloji marketi bu problemin önüne geçmek için çeşitli bankalar ile anlaşmış ve sizlere telefon bedelinde ihtiyaç kredisi kullandırmaktadırlar. Kullanacağınız ihtiyaç kredisini teknoloji marketinde bulunan anlaşmalı bankanın standında ödeyeceğiniz vadeye göre daha cazip hale getirmeniz mümkün. Bazı iş yerleri kısa vadelerde aradaki farkı kendileri ödemekte olup, oluşan vade farkını size yansıtmamaktadır.

Kredi ile telefon almak için alışveriş esnasında anlaşmalı bankadan yeni bir banka hesabı açmalısınız ve borçlarınızın aylık tutarlarını vadesi geldiğinde bu hesabınıza yatırmalısınız. Genellikle ihtiyaç kredisi altında bütün müşterilere telefon veya benzeri teknolojik ürün satışı yapılabilmektedir. Ancak kredi notu çok düşük olan bireylerin bu kampanyalardan faydalanması mümkün olmayabilir. Kredi ile telefon alıp alamayacağınızı, alışveriş yapacağınız mağazadan çok kısa bir süre içerisinde öğrenebilir ve uygun olması durumunda sözleşmeleri imzalayarak kredi ile telefon alabilirsiniz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.