Kış Kredisi İmkânı Sunuluyor! Hemen Başvuru Yapın!

0

Kış mevsiminin gelmesiyle birlikte birçok kişi nakit ihtiyacı çekmeye başladı. Kış mevsimiyle birlikte harcamalarda da artışların olması nedeniyle nakit desteğine ihtiyacı olan vatandaşlara TEB’den destek geliyor. TEB tarafından sağlanan kış kredisi kampanya paketleri nakit paraya ihtiyacı olan kişiler için müjdeli bir haber oldu. Aynı zamanda alınan kredilerin ödemelerinde esnek davranılacak olması da vatandaşlar için iyi bir haber oldu. TEB tarafından sağlanan kış kredisi kampanya paketleri ile nakit ihtiyaçlarını karşılayan kişilerin 3 ay geç ödeme imkânları da bulunacak. Bu sayede çok daha kolay ve uygun bir şekilde borçlarını ödeyebilecekler. Zor zamanlar yaşayan müşterilerinin yanında olan TEB; müşterilerine özel faiz oranları ve ödeme planları sağlayarak kolay ödeme imkânı sağlıyor. Kış mevsiminde artan harcamaları nedeniyle nakit sorunu yaşayan vatandaşların destekçisi TEB oldu. Kredinizi şimdi alıp Mart ayında ödemeye başlayabilirsiniz.

Düşük Faiz Oranlarıyla Kış Kredisi

Kış mevsiminin gelmesiyle birlikte artan masraflar vatandaşların nakit sorunu yaşamasına neden oldu. Her zaman vatandaşların yanında olan TEB bu sefer de kış kredisi kampanya paketleri ile yeniden vatandaşlara nakit ihtiyaçlarını karşılamaları için imkan sunuyor. TEB tarafından sağlanan kış kredisi imkânından yararlanan kişiler için en büyük avantaj ise geri ödemelerin 3 ay ertelenebilecek olması oldu. Kredi aldığınız tarihten itibaren üç ay sonrasına kadar ödemelerinizi erteleyebilirsiniz. Şimdi kredi alarak ödemelerinizi yapmaya Mart ayında başlayabilirsiniz. Harcamalarınızdan kısmak veya nakit sorunu yaşamak yerine TEB tarafından sağlanan kış kredisinden yararlanabilir ve çok düşük faiz oranları ile size uygun bir ödeme planı oluşturarak kolaylıkla ödeme yapabilirsiniz. TEB kış kredisi fırsatları yüzde 1,35 ten başlayan faiz oranları ile birlikte vatandaşların nakit ihtiyaçlarına destek oluyor. Bu destekten yararlanmak isteyen vatandaşlar için size başvurular oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilecek.

Ertelemeli Kış Kredisi Fırsatı

Kış kredisinden faydalanmak isteyen kişiler için en önemli noktalardan bir tanesi de kredi alınan tarihten itibaren 3 ay sonra ödemelere başlama imkânının bulunuyor olması oldu. Kış mevsiminde harcamaların artması nedeniyle nakit ihtiyacı olan kişilerin TEB tarafından sağlanan kış kredisi kampanya paketlerinden bugün itibariyle faydalanması durumunda ödemelerinin Mart ayından itibaren başlayacak olduğu açıklandı. Aynı zamanda bu imkân sayesinde zorlu kış günlerinde artmış olan harcamaların azalacak olduğu bahar döneminde uygun faiz oranları ve ödeme planlarıyla çok daha kolay bir şekilde ödenebilir. Müşterilere özel olarak ödeme planı hazırlanacak olması nedeniyle de ödeme yaparken zorlanmaz ve 3 aydan 36 aya varan vadeleri kendi isteğinize göre belirleyebilirsiniz. TEB’ in kış kredisi kampanya paketlerinden yararlanmak isteyen vatandaşlar için başvurular en yakın TEB şubesinden veya internet üzerinden hem sağlıklı hem güvenilir hem de kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Kış Kredisi Başvurusu

TEB tarafından vatandaşların nakit ihtiyaçlarına destek olabilmek amacıyla gerçekleştirilmeye başlanılan kış kredisi imkânından faydalanmak isteyen kişiler için başvuru süreci oldukça kolaydır. Kış kredisi imkânından yararlanmak için ilk olarak başvuru yapmanız gerekir. Başvurunuzu da çeşitli yollarla çok kolay ve kısa bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu yollardan ilki en yakın TEB şubesine giderek yüz yüze başvurunuzu gerçekleştirmektir. Ancak son zamanlarda yaşanan korona virüs salgını nedeniyle şubelere giderek işlem gerçekleştirmek tehlikeli bir hale geldiği için genellikle vatandaşlar TEB’ in resmi sitesi üzerinden başvurularını online bir şekilde kolay ve güvenli olarak gerçekleştirebilirler. Bu sayede hem sıra bekleme sorunu olmayacak hem de sağlıklı ve güvenli bir başvuru gerçekleştirmiş olacaksınız. Aynı zamanda TEB çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir ve bu şekilde de başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuzu gerçekleştirirken gerekli olan belgeler ve evraklar ise; nüfus cüzdanı, gelir belgesi ya da maaş bordroları gereklidir. Ancak serbest meslekle ve işletme yönetimi ile uğraşan kişiler için nüfus cüzdanı, gelir belgesi veya maaş bordrosu, son 3 seneyi içeren bilanço ve vergi levhası gereklidir. Gerekli olan belgeleri eksiksiz ve doğru bir şekilde tamamlayarak başvurunuzu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuz sonuçlandığında onay aldıysa sizlere bilgilendirme yapılır ve kredinizi alabilirsiniz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.