Kefilsiz Kredi Çekmek

0

Kefilsiz Kredi Çekmek

Bankalar kredi çekmek isteyen müşterilerinden bazen birtakım evraklar veya kefil istemektedir. Düşük meblağ kredi başvurularında bankalar kredi notunuza ve gelir belgenize bakarak sizden kefil istemeden kredi verebilirler. Ancak gelir belgeniz yok veya kredi notunuz riskli durumda ise bankalar istenilen tutarı çekebilmeniz için sizden kefil göstermenizi talep ederler. Kefilsiz kredi çekmek için yapmanız gereken, bankaların kredi başvuru noktalarından veya internet platformu üzerinden gerekli formları doldurarak talepte bulunmanızdır.

  Kefilsiz kredi çekmek için yaptığınız başvuru çok uzun sürmeden yanıtlanacaktır ve tarafınıza bilgi verilecektir. Kredi notunuzda herhangi bir risk görülmezse ve çekmek istediğiniz tutar genelde 10.000 TL nin altında bir rakam ise size kefilsiz kredi kullanımı yaptırabilirler. Aksi durumlarda banka başvurunuzu olumsuz olarak değerlendirir ve krediyi çekebilmeniz için sizden kefil göstermenizi talep ederler.

Kefilsiz kredi başvurularını genellikle Aktif Bank, Deniz Bank gibi bankalar daha az prosedür ile onaylamaktadır. Kredi başvuru yaparken bu bankalara başvurmayı düşünebilirsiniz. Düşük limitli krediler için bankalar sizlere kefilsiz kredi kullandırabilirler. Genellikle kredi puanı 1100 ün altında olan bireylerin kredi başvurusunda gelir belgesi, kefil veya başka bir teminat aranmaktadır.

Leave A Reply

Your email address will not be published.