Krediler

Kapalı Kutu Telefon Alınır Mı?

Son zamanda kredi sicilinde sorun olan olan vatandaşın acil nakit elde etme yollarından biri de bozdurma telefon alıp satmaktır. Bu yöntem aracılığıyla bankalara başvuru yapmanıza gerek kalmadan, maaş bordronuz olmasa da bazı zaman kredi puanınız zayıf olsa da nakit para temin edebilirsiniz.
Kapalı Kutu Bozdurma Cep mobil cihazı Alıp Satmak
Apple, Samsung, Xiaomi, Sony, Huawei, Asus, Lg, Lenavo, Meizu marka cep mobil cihazları ikinci el bozdurma satışı yapan firmalar tarafından kapalı kutu halinde alınmaktadır. Kapalı kutu cep mobil cihazı alınır ilanları bozdurma satışı için verilmektedir. İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası, İzmir Karşıyaka, Ankara, Bursa Kapalı Çarşı, Eskişehir Adalar, Kocaeli Fethiye Çarşısı, Adana Merkez, Van Beşyol, Diyarbakır gibi il ve bölgelerimizde telefoncular çarşılarında yüzlerce cihaz bulabilirsiniz. Bu illerde hizmet veren telefoncu esnaflarda bozdurma kapalı kutu cihazlarını nakit olarak satın alırlar. Bu cihazları satın alanların şartları şunlardan oluşmaktadır;
mobil cihazın yurtiçi kayıtlı cihaz olması ve garantisinin ithalatçı olmaması,
Türkiye’de ki tüm ytesirli servislerde tamir edilebilir nitelikte olmaları,
Kutunun hala açılmamış kapalı kutu olması, (kutu açılırsa fiyat düşük olacaktır)
Bugün yahut yakın tarihi faturalı olması,
Kolay satılabilen çok beğenilen cihazlardan olması,
Faturanın sizin üzerinize kesilmiş olması (çalıntı cihaz olma ihtimaline karşı)
Bozdurma Cep mobil cihazı Nereden Alınır?
Eğer sıfır bir telefon alıp paraya çevirmek istiyor iseniz, size en yakın zamanda yeralan senetle alışveriş yapılan mağazaların tümünden yahut faturalı hatlara cihaz veren mobil hat operatörlerinden satın alabilirsiniz. Bununla beraber internet sitelerinde de elden taksitli yahut alışveriş kredili cihazlar mevcuttur. en çok satış yapan mağazalar şunlardan oluşmaktadır;
Türkiye genelinde ki Ev-kur mağazaları
Arçelik ve beko mağazaları
Bosch, Vestel ve diğer beyaz eşya mağazları
İstanbul ilimizde bayraktar avm,
Çetinler İnternetten telefon satış mağazası (0216 260 0404)
Yiğit alışveriş mağazası,
Öz Şanal kredi kartsız elden taksitli cep mobil cihazı satışı,
Dinçler iletişim,
Simport mağazaları
Bölgenizde yeralan beyaz eşyacılar (Letgo Bozdurma Telefon İlanları)
Bu mağazalardan herhangi birine kimliğiniz ile beraber giderek başvuru yapmalısınız. Tabi bunun evvelsinde hangi cihazı almak istediğinize karar vermelisiniz. Ne kadar paraya gereksiniminiz var ise, o miktarlarda ki cihazlar sizin için idealdir. Yukarıda belirtilen 6 önemli maddeyi de incelerseniz 5. maddede açıklandıği üzere kolay satılabilen bir cihaz almanız önerilir. Misal verilecek olursa Iphone, Samsung,i Xiaomi marka cihazlar kolay satılabilmektedir. Fiyatı da makul olan samsung ve iphone marka cep mobil cihazları sizin için uygun olacaktır.
Daha evvel kredi kartları ile her türlü cep mobil cihazı, televizyon ve benzeri eşyalar alınabiliyor iken Resmi Gazete’de yapılan düzenleme ile bunun önüne geçildi. Kredi Kartına Taksitle Bozdurma Cep mobil cihazı Alma Yasağı bağlantısına tıklayarak resmi gazete metnini okuyabilirsiniz.
Faiz Hesaplama ve Cihaz Fiyatına Göre Tespit
Bankalar dışında faiz alan kurum yok olarak bilirsiniz Lakin bu taksitli alışverişte yine benzer masraflara sebebiyet vermektedir. Şuan internette satışa sunulan iphone x marka cihazın fiyatı şöyledir. Apple Türkiye Garantili 64 gb. hafızaya sahip bir telefon şuan itibariyle 5.400 TL. fiyatla satılmaktadır. Yine Samsung S9 plus ise güncel fiyatı 4.300 TL. civarındadır.
Aynı cihazın ev-kur mağazalarında ki fiyatı ise;
Peşin alımlarda ve kredi kartı ile alımlarınızda 5.200 TL.
Eğer 10 taksit yaparsanız 5.500 TL.
15 ay vadelendirmede 5.900 TL.
2 yıl uzun soluklu zamanda ise 6.400 TL.’dir.
24 ay taksitli Samsung S9 fiyatı ile hepsiburada nakit fiyatı hesaplandığında 6.400 TL. – 5.400 TL = 1.000 TL. fiyat farkı ortaya çıkmaktadır.
Eğer banka kredisi ile cep mobil cihazı satın almak istiyor iseniz Telefon Kredisi Veren Bankaları göz atabilirsiniz.

Kapalı kutu telefon alınır mı

Kapalı kutu Telefon Alan Yerler

Evkur telefon Bozdurma

Müşteri faturalı telefon alınır mi

Bozdurma telefon Bursa

2 el telefonu sıfır diye satmak

Telefona nakit

Telefonculardan telefon alınır mı

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı