Kamu çalışanlarına faizsiz kredi veren bankalar

0
Kamu çalışanlarına toplu ev sahibi yapma projesi haricinde diğer banka kuruluşları faizsiz kredi olanağı sağlamamaktadır. Nakit gereksinimlerinizi bankaların devlet memurlarına verdiği ihtiyaç kredilerinden yararlanarak kapatabilirsiniz. Devlet memuruna faizsiz ihtiyaç kredi veren bankalar Vakıf bankası, ING bankası, Denizbank, Garanti bankası ve Akbank gibi bankalardan oluşmaktadır.
Denizbank Memur Kredisi
Denizbank kamu çalışanlarına özel 60 ay vade ile yüzde 1,89 faiz oranıyla 55.000 TL ye kadar ihtiyaç kredisi vermektedir. İhtiyaç kredisine başvurmak için lüzumlu evraklar; Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, Gelir belgesi ( maaş bordrosu, maaş yazısı ile başvuranlar için ilave olarak firmasın imza sirküleri, diplomalı serbest iş sahipleri için 3 yıllık matrahlı vergi levhası), Kamu Kimlik Kartı, Yerleşim belgesi yahut son aya ait resmi fatura örneğidir.
Ingbank Devlet Memuru Kredisi
yalnızca devlet memurlarının yararlanabildiği bu fırsat ile %0,89 faiz oranı ile 50.000 TL’ye kadar kredi verilebilmektedir. Vade aralığı 60 aydır. Kredi Tahsis Ücreti, kredi tutarının %0,5’i kadardır. yalnızca nüfus cüzdanı ile başvuru yapılabilmektedir.
Vakıfbank Maaş Müşterilerini Unutmuyor
Kamu Personeline özel taksitli ihtiyaç kredisi’nden Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan memurlar ve kadrolu işçiler ve T.C. Emekli Sandığı, Sosyal Sigortalar Kurumu, Bağ-Kur Emeklileri yararlanabilmektedir. 1.000-70.000.-TL aralığında verilen kredinin en çok 60 aya kadar vade ile % 0,98 faiz oranıyla devlet memuruna özel ihtiyaç kredisi verilmektedir.
Akbank Kamu Personeline Özel Kredi
Akbank devlet memurlarına anında kredi kampanyasından yararlanmak talep edenler 75.000 tl kadar ki kredi kullanımlarından %1,25 faiz oranıyla yararlanabilmektedirler. bunun yanısıra krediyi kullandıklarından , kredi kullanım ücreti olarak da 50 TL. ödemeleri gerekir. bunun yanısıra bu krediyi kullandığınızda 3 ay kredi ödemenizi erteleme olanağınızda bulunmaktadır
Halk Bankası
Kamu çalışanlarına özel olarak ihtiyaç kredisi veren banka kuruluşlarından bir tanesi de Halkbank’tır. Banka tarafından 60 aya varan vadeler ile kredi veriliyor. Faiz oranları ve maliyet tablosu aşağıda gösterilmektedir.
İş Bankası Kamu Çalışanlarına Kredi
İş Bankası kamu çalışanlarına kredi veren banka kuruluşlarından biridir. Vade miktarı 60 aydır. % 1,05 faiz oranlı eşit taksitli ya da banka tarafından şahıslara özel olarak hazırlanmış ödeme planı ile kredinizi rahatça geri ödeyebilirsiniz. SMS ile başvuruda bulunmak da mümkündür. Nakit yazıp bir boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı, kredi miktarını ve aylık geliri yazarak 4402‘ ye sms gönderebilirsiniz. Kredi onayınız birkaç dakika içinde bildirilir. bunun yanısıra İş Bankası şubelerinden, internet bankacılığından da başvuru yapmak mümkündür. SMS gönderiminin de ücretli olduğunu belirtmekte yarar vardır.
Kampanya içerisinde, 60 aya kadar vade ile sunulan kredide gelir belgesi de aranmıyor. bunun yanısıra arzu eden Odeabank müşterileri ödemelerine 3 ay sonra düşük taksitler ile başlayabiliyor.Sizde devlet memuru kredisi ile mobilyadan tatile tüm gereksinimlerinizı karşılayabileceğiniz ihtiyaç kredilerine başvurmak için tercih ettiğiniz bankanın en yakın şubesine giderek kredinizi alabilirsiniz.
Şekerbank Kamu Çalışanlarına İhtiyaç Kredisi
Kamu çalışanlarına özel kredi veren banka kuruluşlarından bir tanesi de Şekerbank olmaktadır. Bankanın verdiği kredi üst limiti 50 bin TL olarak belirlenmiştir. Faiz oranı ise yüzde 1,79 olarak belirlenmiştir. Asgari vade 3 ay olarak belirlenmiştir. Asgari vade oranı 36 ay olarak belirlenmiştir. Kredi tahsis ücreti 250 TL alınmaktadır. Kredi detayları ile ilgili bilgi almak için tıklayınız.
Maksimum Kredi Tutarı 50.000 TL
Faiz Oranı 3-48 Ay : % 1,79
49-60 Ay : %1,79
Vade 3-60 Ay
Tahsis Ücreti 250 TL
Memurlara sıfır faizli kredi kampanlayalarını takip edin!
QNB Finansbank
Kamu Finans maaş kredisi adı altında kamu çalışanlarına kredi vermektedir. Vade ise 60 ay olacaktır. Faiz oranları yüzde 0,94′ den başlamaktadır. Başvuru evrakları içinde kimlik belgesi, gelir belgesi, ikametgah belgesi ve kamu personeli olduğunuzu gösteren belge sayılabilir. kredi nakit başvurusunda bulunmak için size en yakın banka şubesini ziyaret edebilirsiniz.
Özel ve kamu bankaları faiz oranlarının yüzde 10 oranında düşüşe gittiğini açıkladı. Siz de bu bankalar ile görüşerek daha uygun olması içerisinde ihtiyaç kredisi ürünlerine başvurabilirsiniz. Bankalarının kredileri 2020 senesinde da verilmeye devam edecektir. kişisel tüketici kredilerinin yanı sıra ev ve ihtiyaç kredilerinde de faiz oranlarının düştüğü bilinmektedir.
Özellikle ev kredilerinin faiz oranları kamu bankalarında yüzde 0,99 seviyelerinde olmaktadır. Banka şubelerini ziyaret ederek uygun faizli olarak sunulan ev kredilerine başvuru uygulayabilirsiniz. Lakin alınacak olan evun bankaların anlaşmalı olduğu inşaat firmalarından seçilmesi gerekir.

Leave A Reply

Your email address will not be published.