İstifası kabul edilen Berat Albayrak, Twitter hesabının ardından Instagram hesabını da kapattı

0

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, dün akşam sosyal paylaşım sitesi hesabından yaptığı paylaşımla sağlık koşullarını gerekçe göstererek istifa ettiğini açıkladı. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı’ndan sonra konuyla ilgili açıklama yapıldı. Açıklamada, “Cumhurbaşkanımız tarafından yapılan değerlendirme sonunda, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın görevden af talebi kabul edilmiştir” denildi.

İNSTAGRAM KULLANICI HESABINI DA KAPATTI

Bu gelişmenin sonrasında eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın istifa duyurusunu yaptığı Instagram kullanıcı kullanıcı hesabını kapattığı görüldü. Albayrak’ın Sosyal paylaşım sitesi Sosyal paylaşım sitesi Twitter kullanıcı kullanıcı hesabını da istifa açıklamasını yaptığı dakikalarda kapatmıştı.

ALBAYRAK İSTİFA AÇIKLAMASINI İNSTAGRAM’DAN YAPMIŞTI

Bakan Albayrak’ın Instagram hesabından geçtiğimiz Pazar günü istifa ettiğine yönelik paylaşım yapılmıştı. Albayrak’ın paylaşımında “Ortalama beş yıldır sürdürdüğüm bakanlık görevime sağlık sorunlarım sebebiyle artık devam edememe kararı aldım. Bundan sonraki zamanda artık zamanımı uzunca bir yıldır zorunluluktan ötürü ihmal ettiğim ve bana desteğini hiçbir zaman esirgemeyen annem, babam, eşim ve çocuklarıma ayıracağım” ifadeleri kullanıldı. Bu istifa paylaşımı sonrası İletişim Başkanlığı, Berat Albayrak’ın istifasının Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından kabul edildiğini açıkladı.

Leave A Reply

Your email address will not be published.