Gelir Belgesiz Kredi Çekmek

0

Gelir Belgesiz Kredi Çekmek

Bankaların risk mekanizması yüzünden kredi kullanmak için bazı şartları ve koşulları sağlamanız gerekmektedir. Gelir belgesi beyan edilmeden kredi kullanmak için Findeks kredi notunuzun ortalamanın üzerinde bir değere sahip olması gerekmektedir veya bankaya teminat gösterebileceğiniz bir varlığınızın bulunması gerekecektir.

Gelir belgesiz ve kefilsiz kredi kullanımına izin veren bankalardan bir tanesi ING Bank. Bu banka sizin kredi notunuza göre gelir belgesi göstermenize gerek kalmadan düşük limitli kredi kullanmanıza izin vermektedir. Gelir belgesiz kredi kullanırken, kredi notunuzun yüksek olması bankaya ödeyeceğiniz faiz oranını değiştirecektir. Yüksek kredi notuna sahip iseniz daha cazip bir faiz oranı üzerinden geri ödeme yapabilirsiniz.

ING Bank gelir belgesiz anında kredi ürününü inceleyecek olursak Findeks kredi notunuz;

  • 1600 ile 1799 arasında ise %1,59
  • 1800 ile 1849 arasında ise %1,54
  • 1850 ve üzerinde ise %1,49

Faiz oranları ile gelir belgesiz ve kefilsiz kredi kullanımı yapabilirsiniz. İyi bir gelir belgeniz varsa veya teminat gösterebileceğiniz bir mal varlığınız bulunuyor ise çeşitli bankalardan daha düşük faiz oranlarında kredi kullanımı yapabilirsiniz. Enflasyona göre sürekli değişiklik gösteren kredi faiz oranlarının en güncel değerlerini bankaların resmi internet sitesinden öğrenmeniz mümkündür. İlgili bankaların web sitesi üzerinde çekeceğiniz kredi tutarına göre aylık geri ödeme planını görebilir faiz oranlarını karşılaştırabilirsiniz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.