Garanti Bankası Mobil Uygulama İndir

11

Garanti Bankası Mobil Uygulama İndir

Garanti Bankası mobil uygulaması indirmek, günümüzde her Garanti Bankası müşterisi için oldukça kolaydır. Garanti Bankası müşterisi olduğu halde, bankanın mobil uygulamasına sahip olmayan vatandaşlar, hızlı ve kolay bankacılık hizmetleriyle tanışmak için en kısa sürede bu mobil uygulamayı edinmelidir.

Bankacılık faaliyetlerinde hızın ve kolaylığın giderek arttığı dönemde, mobil uygulamalara gösterilen özen de artmaktadır. Bu sebeple, aklınıza gelebilecek her türlü bankacılık hizmeti, bankaların mobil uygulamaları aracılığı ile saniyeler içinde gerçekleşebilmektedir. Bu kullanım kolaylığından yararlanmak isteyen ancak bu uygulamaya nasıl sahip olacağını bilmeyen vatandaşlar, yazımızı okuyarak gerekli bilgilere sahip olabilir.

Garanti Bankası Mobil Uygulama Ne İşe Yarar?

Garanti Bankası mobil uygulaması, Garanti Bankası müşterilerine anında be kolay bankacılık hizmeti vermeyi amaçlar. Garanti Bankası müşterilerinin, bahsi geçen banka ile irtibat kurabilmesinin, mobil uygulama dışında birçok yolu vardır. Ancak bu yolların hiçbiri, mobil uygulama kadar pratik değildir.

Pratikliğin yanında mobil uygulamalar, bankacılık hizmetlerinin gerçekleşmesi esnasında güvenlik sağlar. Yalnızca sizin yapabileceğiniz Garanti Cep girişi ile hesaplarınızda güvenli bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Bankası Mobil Uygulama Nasıl İndirilir?

Garanti Bankası müşterilerinin, bankanın mobil uygulamasına sahip olması da, en az uygulamayı kullanmak kadar kolaydır. Bunun için Garanti Bankası müşterilerinin tek yapması gereken, mevcut cihazlarındaki uygulama temin etme bölümüne giriş yapmaktır. Bu bölüm, IOS işletim sistemi kullanıcılar için App Store, Android işletim sistemi kullanıcıları için ise Play Strore’ dur.

Daha sonra vatandaşlar, arama bölümüne, müşterisi olduğu bankanın adını yazıp aratarak ve uygulamanın yanında bulunan “indir” yazısına tıklayarak bu hizmetten yararlanabilir. Garanti Cep indirmek, işte bu kadar kolaydır.

Garanti Bankası Mobil Uygulama Nasıl Kullanılır?

Garanti cep bankacılığını kullanmak oldukça kolaydır. Uygulamanın ara yüzünde bulunan başlıklar ve alt başlıklar sayesinde, almak istediğiniz hizmet doğrultusunda yönlendirilirsiniz. Bu sayede işleminiz, kısa sürede gerçekleşmiş olur.

11 Comments
 1. Ömer ÖZTÜRK says

  Garanti bankasının da, ziraat bankasının da mobil uygulamalarını kullanıyorum. Hatta geçen hafta ziraat yeni bir güncelleme yaptı uygulamasında. şu an için Garanti bankasının uygulaması karışık ama kullanımı zayıf. Ben pek beğenmiyorum. Ziraat olanlar yenileme yapsın hem basit hemde çok kullanışlı.

 2. Eylül YILMAZ says

  Garanti bankasının uygulaması çok zayıf bence. Diğer bankaların uygulamaları hem daha kapsamlı hem de daha kolay kullanımı var. Bence Garanti bankası uygulamasını en kısa zamanda değiştirmesi gerekiyor.

 3. Ümit CİBELİ says

  Garanti bankasının cep mobil uygulaması bana çok basit geliyor. Karmaşık değil tek tıkla tüm işlemler hallediliyor.

 4. Nedim ÜÇLER says

  Garanti bankasının uygulaması için sorun var diye biliyordum. Daha önce renk değişimi ile ilgili sorun oldu. Ama yeni uygulama güzel bence

 5. Nuran ŞİMŞEK says

  Garanti uygulamasını indirip internet bankacılığına girdim. Kredi başvurusu yaptım. Onaylanmayan kredim çıktı. İnanmıyorum yarın ilk işim şubeye gitmek olacak.

 6. Serap KANT says

  Garanti bankasının mobil bankacılığını bende çok seviyorum inşallah değiştirmezler. Kullanımı rahat bence. Mobil bankacılığı değiştirmeseler de bizde eski alışkanlığımıza devam etsek.

 7. Orkun AKDENİZ says

  Garanti Bankası mobil uygulamayı indirdikten sonra kullanımı bana çok kolay geldi. Aslında o kadar da zor değil. Hatta özel müşteri işlemlerinin bir çoğunu artık mobil uygulamadan yapacağım. Çok rahat ve hızlı bir sistemi var. Teşekkürler Garanti

 8. Büşra BİLGİN says

  Cep bankacılıkta bence en iyisi Akbank. Uygulamalar rahat ve kullanışlı. Garanti bankası da güzel fakat hem göz yoruyor. hemde biraz karmaşa var gibi. Belki yenilik yapılabilir.

 9. İdris KAZANCI says

  Bankanın mobil sürümü bence gerçekten çok hoş. Zaten işlemler de kısa sürede çalışıyor. Türkiye’nin en iyi bankası Garanti Bank diyebilirim. Ancak şu mobile imzayla girme işi çok sıkıntılı oluyor. İnşallah onu düzeltirler.

 10. Yener ESMER says

  Garanti mobil uygulaması son güncelleme ile birlikte bence çok hoş oldu. Kullanımı basit ve girişleri son derece güvenli. Ben e imza yerine direk şifre kullanımı yapıyorum. Telefona gelen şifre ile girişleri tamamlıyorum.

 11. Yaşar KERETLİ says

  Garanti mobil uygulaması için söylenecek söz yok. Kolay ve hızlı bir kullanımı var. E imza girişleri biraz değişiklik yapılsa iyi olur. Ama şifre ile girmek daha güvenli bence

Leave A Reply

Your email address will not be published.