Garanti Bankası Leasing

1

Bu yazımızda Garanti Bankası’nın leasing hizmetleri hakkında önemli bilgiler veriyoruz. Ayrıca hangi konularda leasing hizmeti alınabilir detaylı olarak göreceksiniz.

Garanti Leasing İşlemleri

Garanti bankası Garantileasing kuruluşu adı altında hizmet veren leasing şirketleri arasında. Garantileasing en ufak şahıs şirketlerinden en büyük ortaklıklara kadar tüm ticari kuruluşlara leasing hizmeti veriyor.

Garanti Bankası amortismana tabi tüm varlıkları leasing ile kiraya verebiliyor. Bu varlıklara örnek olarak aşağıdaki varlıklar gösterilebilir;

 • Ticari taşıtlar
 • İş makinaları
 • Tıbbi cihazlar
 • Tekstil ve metal işleme makineleri
 • Her türlü üretim amaçlı makine
 • Ses ve görüntü sistemleri
 • Kara, hava ve deniz araçları
 • Tarım makineleri

Garanti leasing garanti leasing hesaplama ve kullanma süreçleri oldukça sade basit. Eğer sermayeniz ile satın almadan finansal kiralama yoluyla kullanmak istediğiniz bir makine veya araç varsa bu talebinizi Garantileasing’e bildirmeniz yeterli. Bundan sonra uzman Garantileasing çalışanları size özel kiralama ve ödeme alternatifleri hazırlayıp size sunuyorlar. Leasing aynı zamanda bir kredilendirme süreci de olduğundan aynı zamanda leasing şartları içinde en önemlilerinden birisi finansal kiralama yapacak firmaya kredi değerlendirme yapılması. Bu değerlendirme olumlu sonuçlandığı taktirde finansal kiralama sözleşmeniz hazırlanıyor. Sözleşme bitiminde ise kiraladığınız varlıkların mülkiyeti size devrediliyor.

Garanti Leasing Hizmet Paketleri

Garanti bankasının leasing avantajları birçok işletme ihtiyacını karşılayabilir nitelikte. Her ne kadar leasing onayı bir kredi değerlendirme süreci olsa da kiralanan varlığın mülkiyeti bankaya ait olduğundan ve haczedilemez nitelikte olduğundan leasing yaparak kredi limitinizden herhangidir şey kullanmış olmuyorsunuz. Bunun dışında sermayenizden nakit kullanmadan esnek ödeme imkanları ile ihtiyaç duyduğunuz işletme ekipmanlarına sahip olabiliyorsunuz.

Garantileasing müşterilerine aşağıdaki tipte özel leasing hizmet paketleri ile de hizmet veriyor.

İş Makinesi Paketi

İş makinesi paketi ile Garantileasing müşterilerine 150.000 USD’ye kadar ağır iş makineleri için finansal kiralama olanağı sunuyor.

Forklift Paketi

Garantileasingforklif ihtiyaçlarınız için de 75.000 USD limitli ve %10 peşinatla finansal kiralama fırsatı sunuyor.

CNC Metal İşleme Paketi

Benzer şekilde CNC ekipmanları için de Garantileasing’den 75.000 USD limitli leasing yapabiliyorsunuz.

Jeneratör Paketi

Ticari amaçlı jeneratör alımlarınızda da 75.000 USD’ye kadar sadece %10 peşinat ile leasing yapabilirsiniz.

1 Comment
 1. Mustafa AYAR says

  Garanti bankasının kobi kredileri çok ağır. Biz kredi için müracat ettik ama yok şunu getir, yok bunu getir, bıktırdılar bize. Finansbank iki günde kredimizi onayladı. Garanti değişti arkadaşlar eskisi gibi değil artık. Kredi almak çok zorlaştı haberiniz olsun

Leave A Reply

Your email address will not be published.