Franchise İçin Kredi Veren Bankalar

0

Franchise İçin Kredi Veren Bankalar

Franchise için banka kredisi alabilmek yeni girişimciler için olanak sağlamaktadır. Franchise bayilik alabilmek için krediye başvurulduğunda bazı bankalardan daha düşük faizli krediler alabilmek mümkündür. Aynı zamanda bazı bankalar devlet destekli KOSGEB katkısı sayesinde franchise için çeşitli fırsatlar sunmaktadır.

Franchise bayilik almak işyeri açmak isteyen insanlar için daha kolay görünen bir fırsat olarak bilinmektedir. Franchise almanın da türlü zorluklarının yanı sıra faydaları da bulunmaktadır. Hazır bir iş planı ve tahmin edilebilir bir kuruluş masrafı olduğunun bilinmesi bu avantajlardan biridir. Aynı zamanda franchise işyerlerinde bazı franchise firmaların zorlayıcı talepleri de bulunmaktadır. Bu talepleri oluşturan şartlar yerine getirildiğinde hazır olan bir kazanç başarısını daha ilerletmek mümkündür. Bazı franchise bayilik ücretleri oldukça fazladır. Bu yüksek ücretler için katkı sağlayabilecek banka kredilerine ihtiyaç duyulmaktadır.

 Franchise için kredi veren bankalar şunlardır:

  • Yapı Kredi Bankası,
  • Akbank,
  • Deniz Bank,
  • Garanti Bankası,
  • Halk Bank’tır.

Yapı Kredi Franchise Kredisi Hakkında Bilgi

Yapı Kredi Bankası franchise kredisini 36 aya kadar vadeler ile geri ödeme planı şeklinde sunmaktadır. Yapı Kredi franchise kredisi için üst limit olarak belirlediği bir miktar bulunmamaktadır. Yapı Kredi franchise kredisi alındığında bankanın sunmuş olduğu gerekli şartlar tamamlanması halinde ilk 6 ay ödeme yapılmadan bu krediden faydalanmak mümkündür.

Akbank Franchise Kredisi Hakkında Bilgi

Akbank franchise kredisinde bayiler ve işletmeciler için çeşitli avantajlarda kredi olanağı sunmaktadır. Aynı zamanda bu kredi ile birlikte Akbank müşterileri için maaş ödemesi ve nakit transferleri gibi fırsatlar sağlamaktadır.  Kredi alabilmek için belirli bir üst limit bulunmamaktadır. Hemen hemen tüm sermaye için gerekli olan nakit yardımını Akbank franchise kredisi sayesinde elde etmek mümkündür. Akbank franchise destek paketi sayesinde teminat mektubu, çek karnesi, POS hizmetleri gibi fırsatları da sunmaktadır.

Garanti Bankası Franchise Hakkında Bilgi

Garanti Bankası müşterileri için franchise bayilik kredisi fırsatları sunmaktadır. Girişimciler ve yeni işyeri açmak isteyenlere özel kredilerinin yanı sıra bayilik almak isteyen müşterileri için de gereken sermayeyi karşılamaları için franchise kredisi vermektedir. Garanti Bankası’nda işimi kuruyorum paketi adı altında 50 bin TL kredi fırsatı bulunmaktadır.36 aya kadar vade seçenekleri ile Garanti Bankası franchise destek paketinde birçok ayrıcalıklı fırsatı da sunmaktadır. İşletme hesabı, easy card, POS hizmetleri ve sigorta hizmetleri Garanti Banka’sının franchise kredisi talebiyle hediye ettiği fırsatlardandır.

Denizbank Franchise Kredisi Hakkında Bilgi

 

Deniz Bank diğer bankalardan farklı olarak öncelikle yatırımcının, yatırım bedeline göre bir kredi sunmaktadır. Deniz Bank franchise kredisinde yatırımın %65 oranını geçmemek şartı bulunmaktadır. 36 aya kadar vade seçenekleri bulunan Deniz Bank franchise kredisi adı altında sermaye destek kredisi olanağı da bulunmaktadır.

Halk Bank Franchise Hakkında Bilgi

Halk Bankası da franchise için destek krediler sunmaktadır. Yeni iş kuracak olan girişimcilere 60 aya kadar uzun vade seçeneği sunduğu franchise kredisi bulunmaktadır. Aynı zamanda bayilik için gerekli olan masraflarında karşılanmasına destek sağlamaktadır. Halk bankası franchise kredisi hakkında daha detaylı bilgi Halk Bankası şubelerinden alınabilir.

Leave A Reply

Your email address will not be published.