Findeks Notuna Göre Kredi Veren Bankalar

0

Findeks Notuna Göre Kredi Veren Bankalar

Kredi notuna göre kredi veren bankalar kredi notu düşük olan hatta sıfır olan bireylere de kredi kullanma şansı tanımaktadır. Kredi günümüzde birçok insanın ihtiyacı haline gelmiştir. Yaşadıkları maddi sorunları çözebilmek adına orta ve uzun vadede bir çözüm olmaktadır. Kredi notuna bakmayan bankalar sayesinde kredi kullanımı daha kolay hale gelirken direk olarak sicili kötü olan, icralık olan bireylerinde kredi kullanımına müsaade edilmektedir.

Orta riskli kredi notuna kredi veren bankalar Kredi kayıt bürosunda kayıtlı olan verilerden yola çıkmaktadırlar. Az riskli kredi notuna kredi veren bankalar bireylerin çektikleri kredileri ödeyebilecek olmaları şartlarını sağlayacaklarını düşünmektedirler. Bu kişiler daha kolay kredi çekebilmekte. Taşıt kredisinden ev kredisine kadar her türlü ihtiyaçlarını karşılamaları sağlanmaktadır.

Kredi Notuna Göre Kredi Veren Bankalar

Kredi kullanmak isteyenler için önemli bir veridir kredi notu. Kredi notunun düşük olması geçmiş dönemlerde kredi kullanımını imkânsız hale getirmekteydi. Şimdilerde ise birçok banka düşük kredi puanı olanlara bile kredi verebilmektedir. 800 puana kredi veren bankalar Findeks üzerinden risk analizi yapabilmektedirler. 800 puan ve üzerindeki bireyler kredi alma konusunda sorun yaşamakken 800 puan ve altı olan bireyler riskli gruba girmektedir. Bu durum 800 puan altındaki kişilerin kredi alamayacağı anlamına gelmemektedir. Günümüzde bu tarz kredi notu düşük olan bireylere kredi veren birçok banka bulunmaktadır.

Kredi sicili bozuk olana kredi veren bankalar hangileri diye merak edenler için Aktifbank yüksek faiz oranına rağmen en düşük kredi puanına bile kredi kullanma şansı sunmaktadır. Şubeye gidilmeden kolaylıkla kredi çekilebilen bir bankadır.

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar hangileri 2018 yılında da en merak edilen konulardan biridir. Kredi çekmek isteyen ve kredi notuyla ilgili sorun yaşayan kişilerin sıklıkla dile getirdikleri bir soru olmaya devam ediyor. Aktifbank düşük kredi puanı olan bireyler için bir seçenek olurken Burgan bank da 48 aya kadar kredi kullanımına izin vermektedir. Hem uygun faiz oranıyla hem de kolay şartlar altında kredi çekilmesini sağlamaktadır.

En kolay kredi veren banka hangisi diye merak edenler için aktif bankın N kolay kredi internet bankacılığı hizmeti sayesinde şubeye gidilmeden kredi çekilme şansı bulunmaktadır. PTT’lerle anlaşmalı olması kredi çekim işlemlerini kolay hale getirmektedir. Talep edilen kredinin internet üzerinden onaylanması halinde en yakın PTT’den çekilmesi mümkün hale gelmekte. 48 aya kadar 30 bin TL’ye kadar kredi kullanımı mümkün olmakta.

Fibabank da düşük kredi notu olan bireyler kredi çekme şansı sunan bir diğer bankadır. 10 bin TL’ye kadar 24 ay vade seçeneği olan şartlarda 1.69 ve %1.79 oranında değişen oranlarla kredi kullanılması mümkündür.

Orta Riskli Kredi Notuna Kredi Veren Bankalar

Kredi notuna göre kredi veren bankalar Findeks üzerinden kredi notlarını kontrol edebilmektedir. Kredi otunun yüksek olması bireyin krediyi ödeyebileceğiniz bankalarla ilgili daha önce sorun yaşamadığını göstermektedir. Çekilen kredilerin vaktinde ödendiğinin, mevcut kredi kartlarının borçlarının tam ödendiğini kısacası tüm bankacılık işlemlerinde sorunsuz bir müşteri olduğunu gösteren bir analizdir.

Az riskli kredi notuna kredi veren bankalar da Findeks analizi yapmaktadır. 800 puan ve altında olan bireyler de bu banklar üzerinden değişen faiz oranlarıyla kredi çekebilmektedir. Faiz oranları biraz yüksek olsa da acil nakde ihtiyaç duyulması halinde kısa sürede kredi çıkarılması sağlanmaktadır. 24 ay, 48 aya vadeli değişen vade seçenekleri 10 binden 30 bine kadar değişen kredi limitleriyle kredi veren bankalar bulunmaktadır. Bankalar içinde kredi notuna bakmayan bankalar da yüksek faizlerle kredi kullanılmasını sağlamaktadır.

Kredi notu 0 olana kredi veren bankalar var mı diye merak edenler için bu tarz hizmet sunan bankaların olduğunu söylemek mümkün. Faiz oranları yukarı çıkmaktadır. Vadeler de çok yukarı çıkmamaktadır.

Az Riskli Kredi Notuna Kredi Veren Bankalar

Kredi notuna göre kredi veren bankalar Findeks analizinden bireylerin kredi notlarını görebilmektedir. Kredi notuna önem veren bankalar olduğu gibi bu analizi kriter olarak kabul etmeyen bankalar da kredi kullanımını mümkün hale getirmektedir.

Orta riskli kredi notuna kredi veren bankalar fazi oranlarını çok yüksek tutmadan kredi kullanılmasını mümkün kılmakta. Kredi notum kaç olursa kredi çekebilirim diyenler için N kolay bankacılık hizmet sunmaktadır. İnternet üzerinden kredi başvurusu yapılmaktadır. En yakın PTT şubelerinden de talep edilen kredi kolaylıkla çekilmektedir. Az riskli kredi notuna kredi kartı veren bankalar içinde Garanti bankası, ING bank, Akbank gibi bankalar ön plana çıkmaktadır.

Kredi Notuna Bakmayan Bankalar

Kredi sicili bozuk olana kredi veren bankalar hangileri diye merek edenler için Türkiye’de hizmet veren büyük bankalar ön plana çıkmaktadır. Akbank, Garanti bankası, Yapı kredi, Ziraat bankası gibi bankalar şartların uygun olması halinde kredi kullanımını mümkün hale getirmekte.

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar 2018 yılı içinde de kefil şartı arıyorlar. Kredi notuna bakılmaksızın kredi kullanmak isteyenlerin gelir beyan edememesi durumunda kefil gösterimleri gerekir. 24 ile 48 ay arasında değişen vadeler kredi kullanımı mümkün hale gelmekte. Az riskli kredi notuna kredi veren bankalar da gelir beyannamesi ya da kefil istemektedir.

Orta riskli kredi notuna kredi veren bankalar tüm ihtiyaçların karşılanması adına uygun şartlar da kredi kullanımını mümkün hale getirmekte.

En Kolay Kredi Veren Banka Hangisi

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar içinde Akbank, Garanti bankası, TEB, iş bankası bulunmaktadır kredi notu düşüklere kredi veren bankalar hangileri diye merak edenler bu bankalar üzerinden kredi kullanabilirler.

Kredi veren bankalar kefilsiz kredi kullanımına izin verilmemektedir. Gelir beyan edilmemesi durumunda üzerinde bir gayrimenkul yoksa kefil şartı aranmaktadır.

En kolay kredi kartı veren bankalar konusunda tüm bankaların özle şartlarının değiştiğini belirtmek gerekir. Her biri öncelikle kredi talep eden kişinin belirli kriterleri sağlamasını beklemektedir.

Kredi Notuna Göre Kredi Hesaplama

Maaşıma göre ne kadar kredi çekebilirim sorusunun yanıtı internet üzerinden bulunmaktadır. Kredi çekimlerini hesaplanan siteler üzerinden ya da direk olarak bankaların web sayfaları üzerinden ne kadar kredi çekilebileceği kolaylıkla öğrenilmektedir. Maaşa göre kredi hesaplama işlemlerinde banka sayfaları daha güvenilir sonuçlar vermektedir.

Konut kredisi ne kadar çekilebilir kısmında da alınmak istenilen evin değerine göre uzman incelemesi raporu hazırlanmaktadır. Bu rapora göre kredi miktarı belirlenmektedir. Kredi çekebilir miyim sorgula işlemi her türlü kredi ihtiyacı için yapılabilir. Böylelikle bankaya gitmeden ne kadar kredi çekilebileceği hakkında bilgi sahibi olunmaktadır.

Kredi Notu Nasıl Yükseltilir

3 ayda kredi notu yükseltme yolları sıklıkla araştırılan konular içindedir. Kredi puanı yükseltme hilesi günümüzde kredi notu düşük olanların başvurduğu işlemlerdendir. Bankaların kredi imkânlarından faydalanmak için bu tarz hilelere başvurulma sayış da artmıştır.

Kredi notu kaç ayda yükselir diye merak edenler için 1 ay gibi bir sürede de kredi notunu yükseltmek mümkün olmaktadır. Kredi notu yükseltme taktikleri içinde mevcut kapanmamış hacizli kredilerin kapatılması, mevduat hesabına düzenli ödeme yapılması, kredi kartı borçlarının kapatılması gibi işlemler kredi notunu yükseltmektedir.

800 Puana Kredi Veren Bankalar

Orta riskli kredi notuna kredi veren bankalar içinde Garanti bankası, Akbank, Yapı kredi gibi bilindik bankalar gelmektedir. Az riskli kredi notuna kredi veren bankalar içinde de aynı isimleri bulmanız mümkün. Burada önemli olan bankaların istedikleri şartları yerine getirmektir. %1.69 ve %1.79 arasında değişen faiz oranlarının uygulandığını söylemek gerekir.

Kredi sicili bozuk olana kredi veren bankalar hangileri diye merak edenle için ön plana N kolay bankacılık çıkmaktadır. İnternet üzerinden direk olarak kredi başvurusu yapılanmaktadır. Hangi banka kaç puanla kredi veriyor diye merak eden kredi çekmek isteyen bireyler tüm bankalar hakkında web sayfaları üzerinden en doğru bilgiye ulaşabilirler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.