Krediler

Faizsiz Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar

Profesyonel askerlik hizmetini bir an önce bitirip ve askerlik ile ilişiği olan 5 milyon vatandaşın mağdur edilmemesi adına devlet yeni bir düzenlemeye gitti. Faizsiz bedelli askerlik kredisi çekerek askerlikle ilişiği olmasını istemeyen kişiler için yeni bir düzenleme getirdi. Devlet yönetiminde yapılan bilgilendirme neticesinde bedelli askerlik ile alakalı içerikler belirmeye başladı. Bedelli askerlikten en son 2014 senesinde 28 yaşında olanlar 18 bin TL karşılığında faydalanmıştı. Yapılan açıklamaya göre bedelli askerlik için 25 yaşında olmak ve 15 bin TL. bedel ödemek gerekiyor.
Bankalar geçmiş dönemlerde bedelli askerlik kredileri ile müşterilerini mağdur etmedi. Haberlerin gelmesi ve durumun netleşmesi üzerine bankalar da çalışmalarını başlattı. Lakin bu zamanda bankaların sunduğu ihtiyaç kredilerinden de faydalanabilirsiniz. 60 ay vade ile en uygun krediyi veren banka Ziraat Bankası’ dır. Ziraat Bankası 15 bin TL. bedelli kredisi ile ilgili geniş bir şekilde bilgi almak için tıklayınız. Ziraat Bankası’ nın güncel kampanya zamanı dolmuştur.
15 bin TL. tutarındaki bedelli askerlik ücreti nakit olarak ödenmektedir. Bu nedenle nakit ihtiyacı olanlar kredi çekme yoluna başvurmaktadır. Vakıfbank bedelli askerlik kredisi veriyor!
Türkiye İş Bankası Bedelli Askerlik Kredisi
Türkiye İş Bankası da 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren bankalar içindedır. SMS yolu ile, internet bankacılığı, şubeler ve ATM’ ler aracılığı ile kredi nakit başvurusu yapılmaktadır. Bankaya başvuru yaptığınız esnada ilk olarak dikkat edilecek şey sicilinizdir. Bankalar sicili kötü olan kullanıcılarına kredi vermek istememektedir. Bu nedenle başvurunuz ters da karşılayabilir. 1300 ve üzeri kredi notuna sahip olan banka müşterileri rahatça kredi çekebilmektedir. bunun yanısıra düzenli gelire sahip olan bireylere de banka kolayca kredi vermektedir. Başvuru anında bankanın sizden talep edeceği evraklar şunlardan oluşmaktadır;
Gelir durumunuzu gösteren belge
T.C. kimlik belgesi
Başvuru formu ile banka şubelerine gitmeniz gerekir. bunun yanısıra banka bu belgelere ek olarak sizden kefil ya da teminat da talep edebilmektedir.
Türkiye İş Bankası bedelli askerlik kredisi ile ilgili geniş bir şekilde bilgi almak için tıklayınız.
Türk Ekonomi Bankası
Türk Ekonomi Bankası da bedelli askerlik ücretini ödemek için kredi kullanabileceğiniz bankalar içindedır. Lakin TEB 36 aya varan vadeler ile kredi vermektedir. kredi nakit başvurusunu şubeler aracılığı ile yapmak isterseniz T.C. kimlik fotokopisi ve gelir belgesi gerekecektir. Serbest iş erbapları için vergi levhası ya da son 3 yıla ait bilanço gerekir.
Düzenli geliriniz olduğunu kanıtladığınız taktirde, şayet kredi notunuzda da herhangi bir ters durum yoksa banka size kredi vermekten çekinmeyecektir. TEB’ in ihtiyaç kredisi için aylık faiz oranı %2.4′ tür. bunun yanısıra sizden istenen lüzumlu bilgileri doğru doldurmak şartı ile başvurunuzu internet üstünden de uygulayabilirsiniz. Banka siciliniz hakkında yapacağı tahkikat sonrası kararını tarafınıza bildirecektir.
Yukarıdaki tabloda TEB bankasına ait örnek bir ödeme tablosu bulunmaktadır. Bu tablodaki tutarlar 15 bin TL. baz alınarak hesaplanmıştır. Vade oranları arttıkça ödenmesi gereken miktar da artmaktadır. Bu sebeple kredi borcunuzu ne kadar erken öderseniz o kadar kârlı çıkmış olursunuz. Halkbank Bedelli Askerlik kredisi veriyor ! Kredi detaylarını incelemek için tıklayınız.
Akbank Bedelli Askerlik Kredisi
Akbank‘ ın ihtiyaç kredisi vermek için aradığı temel şartlar 18 yaşını doldurmuş olmak ve kişinin istihbaratının olumlu yanıtlanmasıdır. T.C. kimlik, ikametgah belgesi ve gelir belgesi ile banka şubelerine başvuruda bulunmak yeterli olmaktadır. Ücretli çalışanlar ya serbest iş erbapları gelirlerini kanıtlamak halindedır. Akbank internet bankacılığı aracılığı ile kolayca kredi notunuzu sorgulayabilirsiniz. Kredi notunuz düşükse bankanın size kredi vermesi de mümkün olmayacaktır.
Akbank’ ın aylık faiz oranı % 1,29 tir. bunun yanısıra banka 60 ay vade olanağı da sağlamaktadır. Tüm bu şartlar göz önünde bulundurulduğunda 15 bin TL. kredi çekmeniz halinde bankaya ne kadar geri para vereceğinızı ve aylık taksit tutarlarını sizler için hesapladık.
Vade(Ay) Faiz Oranı Aylık Taksit Tutarı
6 ay % 1,29 2, 637 TL
12 ay % 1,29 1, 379 TL
24 ay % 1,29 753 TL
36 ay % 1,29 546,63TL
48 ay % 1,29 442,89 TL
60 ay vadede ise aylık taksit tutarı 383,26 TL olacaktır. Aylık taksit ödemeleri vadeler ile doğru orantılı olarak artış göz önüne sermektedir. Siz de bedelli askerlik hizmetinde kullanabileceğiniz nakit gereksinimleriniz için Akbank şubelerine uğrayabilirsiniz.
Şekerbank Bedelli Askerlik Kredisi
Şekerbank da müşterilerini mağdur etmemek adına ihtiyaç kredisi sunan bankalar içinde bulunmaktadır. Bu sebeple bedelli ödemelerinizde tercih edebileceğiniz banka kuruluşlarından bir tanesidir. Banka 60 ay vadeli olarak kredi vermektedir.
Azami olarak %1,79 faiz oranı ile kullanıcılarına kredi sunan bankadan kredi almak için başvuru yapmak da oldukça basittir. Kredi Miktarı ve T.C. Kimlik Numarası bilgilerini yazarak, 1953 numarasına kısa ileti atarak kolayca kredi nakit başvuru yapılmaktadır. Banka sicilinizde yapacağı inceleme neticesinde talebinizi olumlu karşılarsa tarafınıza geri dönüş yapacaktır.
Vade Miktarı Aylık Ödenecek Tutar Toplam Ödenecek Tutar
6 ay 2,683 TL 16.099 TL
12 ay 1,423 TL 17.583 TL
24 ay 798 TL 19.195TL
36 ay 594 TL 21.385 TL
48 ay 494 TL 23.753 TL
Tabloda Şekerbank’ ın faiz oranları dikkate alınarak 15 bin TL. üstünden örnek bir hesaplama yapılmıştır. Vade arttıkça ödeme yapmanız gereken tutar da artmaktadır. bazı zaman 60 ay vade ile geri para vereceğinız tutar artık çektiğiniz kredinin 2 katı olmaktadır. Bu sebeple ödeme alternatiflerinizi en çok kâr ile kapatacağınız vadeden seçmenizde yarar vardır.
Denizbank Bedelli Askerlik Kredisi
Denizbank 60 ay vade ve 1,59 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi vermektedir. İnternet bankacılığı ya da şubeler aracılığı ile kredi nakit başvurusunda bulunmak mümkündür. Banka şubelerine gelir belgeniz, kimlik belgeniz ile başvuru formunu doldurarak kredi talebinde bulunmanız yeterli olacaktır. Denizbank da diğer banka kuruluşları gibi kredi vereceğimi müşterilerin sicillerine ve kredi notlarına dikkat etmektedir. Bu sebeple sicilinizde ters bir durum varsa büyük bir olasılıkla kredi alamayacaksınız.
Ya da banka lüzumlu görmesi halinde sizden teminat ya da kefil isteyebilmektedir. Lakin düzenli geliri olduğunu kanıtlayan bireylerin kredi taleplerinde herhangi bir pürüz çıkmayacaktır. bunun yanısıra gelir belgesi sunulamadığı durumlarda ipotek metodu ile de bankalar kredi verebilmektedir. Misal verilecek olursa üzerinize kayıtlı bir evunuz var ise bunu ipotek ettirerek evun ekspertiz kıymetinin yarısı ya da banka tarafından belirlenen oranı içerisinde kredi çekmeniz de mümkün olmaktadır. Bedelli askerlik için nakit sıkıntısı yaşayanların ilk adresi bankalardır. Lakin en düşük faizler ve düşük maliyetle kredi almak daha avantajlı olacağından bankalar hakkında geniş bir şekilde bir araştırma yapmak gerekir.
Tabloda 15 bin TL. krediyi Denizbank’ tan çektiğiniz taktirde farklı vade seçenekleri ile ne kadar geri ödeme yapılacağı ve aylık ödenmesi gereken taksit tutarı gösterilmektedir.
Vade (Ay) Aylık Ödeme Miktarı Toplam Ödeme Miktarı
6 2,723 TL 16.415 TL
12 1,410 TL 16.927TL
24 784 TL 18.835 TL
36 579 TL 20.874 TL
48 479 TL 23.035 TL
Siz de bedelli askerlik ödemeleriniz için bankalara başvurabilir, uygun faiz oranları ile kredi alabilirsiniz. Bankaların bedelli kredileri ile ilgili düzenlemeleri netleştiğinde sizi haberdar etmeye devam edeceğiz.
MAYIS 2020 İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZLERİ
BANKA ADIFAİZ ORANIMASRAF
Akbank%0,9952,50 TL.
Denizbank%1,1410,5 TL.
Garanti BBVA%0,9952,50
Halkbank%1,0778,75 TL.
INGBank (Ekredi)%0,7975 TL.
İş Bankası%0,9615,75 TL.
Şekerbank (SMS)%0,7915 TL.
TEB%0,94MASRAFSIZ
Vakıfbank%1,05%0,5 masraf
Yapı ve Kredi Bankası%0,89%0,5
Ziraat Bankası%1,05BELİRSİZ
Qnb Finansbank%0,89BELİRSİZ

Ziraat Bankası bedelli askerlik kredisi başvurusu

TEB bedelli askerlik Kredisi

Faizsiz bedelli askerlik kredisi

Yapı Kredi Bedelli askerlik Kredisi

Bedelli askerlik taksitli ödeme 2019

Bedelli askerlik kredi kartı

Askere kredi veren bankalar

İhtiyaç kredisi

Ziraat Bankası bedelli askerlik kredisi başvurusu

Faizsiz bedelli askerlik kredisi

Akbank bedelli askerlik kredisi

Bedelli askerlik taksitli ödeme 2019

İhtiyaç kredisi

Bedelli askerlik kredi kartı

Kuveyt Türk bedelli askerlik kredisi

Yapı Kredi Bedelli askerlik Kredisi

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı