Bankalar

En uygun evde internet kampanyası

Dünya genelinde yaşanan korona virüs salgınından dolayı insanlar eve kapanıp kendilerini korumaya aldılar. Tabi bu sayede de internet kullanımları bir hayli arttı. Evlerinde internet olmayıp En uygun internet kampanyalarından faydalanmak isteyen vatandaşlarda ucuz internet kampanyalarını araştırmaya koyuldu. Akk yani Adil Kullanım Kotası’ na sahip olmayan pek çok internet sağlayıcısı bulunmaktadır. Akk’ siz internet paketleri aracılığıyla kullanıcılar internette daha kaliteli bağlantı sağlayabilmektedir. TTNET Adil Kullanım Kotası olmadan internet sunan firmaların başında gelmektedir. Akk olan internet paketlerinde kota dolduktan sonra hız düşmekte ve kullanıcılar daha yavaş bir biçimde bağlantı sağlamaktadır. Kaliteli ve kopmadan internet sağlamak istiyorsanız sizler için araştırdığımız internet paketlerini inceleyebilirsiniz ve bu firmalardan internet alabilirsiniz. bunun yanısıra içeriğimizde fiyatlar da bulunmaktadır.
Akk Nedir?
Adil Kullanım Kotası Türkiye Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı tarafından zorunlu bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu düzenleme ile beraber kotanın ne zaman dolacağı, kotanın dolması sonrası internet hızının ne kadar düşeceği internet sağlanan firmalara göre değişiklik göz önüne sermektedir. Bu kotanın sebebi, adı üstünde internetin adil bir biçimde kullanılmasının sağlanmasıdır. Yani eşit ücret ödeyenlere sunulan internet hızının ve limitinin de aynı olması hedeflenmektedir. Tarifeye ek cep mobil cihazı alımı da uygulayabilirsiniz.
Kotayı aşmayanlar belirlenen hızda internetlerini kullanırken, bu limitin aşılması sonrasında internet daha da yavaşlamaktadır. Bazı internet paketlerinin ise sınırsız olduğu bilinmektedir. Sınırsız internet paketleri ise diğer paketlere göre daha yüksek tutarlarda olmaktadır. İnternet sağlamış olduğunuz şirketlerden kotanızda ne kadar internet kaldığına dair bir sorgulama uygulayabilirsiniz. Adil kullanım kotası ile ilgili son dönemlerde yapılması planlanan bir uygulama var.
Yapılan bir düzenleme ile gece saat 02:00′ dan sabah saat 08:00‘ a kadar tercih edilen internetlerin kotadan düşmemesi konusu olmaktadır. bunun yanısıra kotanın aşılması halinde internet hızının eskisi gibi çok da yüksek oranlarda düşmeyeceği bilgisi yer alıyor.
Turkcell Superonline
Sınırsız ve fiber hızında interneti kaliteli olarak sunan firmaların başında Turkcell gelmektedir. İnternet paketlerinin yanında müşterilere sunulan TV paketleri bulunuyor. Sınırsız internet paketi şu an kampanyalı fiyatı ile satılıyor. Başvurunun ücretsiz olmasının yanı sıra firma tarafından verilen modem ve modem kurulum hizmeti de ücretsiz oluyor. 24 mbps fiber internet için 24 ay yani 2 yıl süresince sabit fiyat garantisi sunuluyor. 24 mbps limitsiz internet 79,90 TL’ den satılıyor. Online başvuru yapmak için tıklayınız.
Turcell tarafından kullanıcılarına sunulan 2 avantajlı paket daha bulunuyor. Bu paketlerden bir tanesinin ismi sınırsız fiber platin pakettir. Fiyatı 99,90 olan bu internet paketi için aktivasyon, kurulum ve başvuru ücreti talep edilmemektedir. Bir diğer kampanya ise sınırsız olarak sunulan 100 mbps olan kampanyadır. Bu kampanya için de yine 24 yıl süresince sabit fiyat garantisi verilmekte ve firma tarafından kurulum, başvuru ve aktivasyon ücreti talep edilmemektedir.
Evde superonline başvurularınızı 0212 945 50 60 numarasını arayarak da uygulayabilirsiniz. 69,90 TL fiyatı platin paket için geçerli değildir. Akk’siz internet aracılığıyla faturanız internet kullandıkça artış göstermez ve aynı kalır. Turkcell kota problemina sınırsız fiber internet paketleri geliştirerek son vermiştir.
Turknet Sınırsız İnternet
Turknet de sınırsız internet sunan firmalar içinde bulunmaktadır. Kotasız ve sınırsız olarak sunulan internet paketleri aracılığıyla kotam ne zaman bitecek hakkındaki şüpheler de ortadan kaldırılmıştır. İnternette doya doya takılmak talep edenler bu anlamda Turknet’ in internet paketlerine üye olabilirler. Üstelik firma tarafından kullanıcılarına sunulan farklı bir uygulama bulunmaktadır. İnternetinizi farklı bir firmadan almış Lakin tatmin kalmamışsanız firma tarafından talep edilecek cayma bedelinin 120 TL’ ye kadar olan kısmı firma tarafından karşılanmaktadır.
Online olarak internet başvurusu yapmanız halinde, evraklarınızı şirkete yollayarak kolayca internet sağlayabilirsiniz. Paket içerisinde 100 mbps internet ve sınırsız konuşma sunulmaktadır. Üstelik firmadan alacağınız internet için herhangi bir taahhüt imzalamanıza gerek kalmıyor. tatmin kalmamanız halinde paket iptali uygulayabilirsiniz. Turknet tarafından sunulan sınırsız internet paketi tektir ve bu paketin ücreti aylık 75,99 TL olmaktadır.
Turknet sınırsız internet
Başvuru halinde firma evinize kadar gelerek internetinizi kurmaktadır. Şayet evinizde mevcut bir telefon ya da internet bağlantısı yoksa 150 TL değerinde olan kurulum bedelinin 60 TL’ si firma tarafından ödenecektir. Yani kurulum bedeli 90 TL olarak belirlenmiştir. Faturalarınızı ödemek için kredi kartına otomatik ödeme talimatı vermeniz halinde ise kurulum bedeli 30 TL’ ye kadar düşmektedir.
Diğer firmaları değiştirerek Turknet’ ten internet sağlamanz halinde kurulum hizmetine gerek duyulmamaktadır. yalnızca kullanıcı ismi ve şifre değişikliği yaparak yeni paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. geniş bir şekilde bilgi almak ve internet abonesi olmak için tıklayınız.
Vodafone Limitsiz İnternet
Akk’ siz internet sunulan firmalar içinde Vodafone’ da bulunmaktadır. Vodafone internet kampanyası ile kullanıcılarına sınırsız internet sağlamaktadır. Adil kullanım noktası olarak ifade edilen sınırsız internet hızlarına göre fiyatlandırılmaktadır. Evde 8, Evde 12, Evde 20 sabit fiyat olarak internet kampanyaları isimlendirilmektedir. Evde 8 paketinin fiyatı ilk 6 ay 54,90 TL olmaktadır. Kalan 18 ayda ise tutar 74,90 TL olacaktır. Evde 12 paketinin ilk 12 ay ücreti 64,90 TL olmaktadır. Kalan 18 ayda ise ilk 12 ay sonra 84,90 olacaktır. Evde 20 paketinin ilk 12 ay fiyatı 74,90 TL olmaktadır.Kalan 12 ay sonra 94,90 olacaktır.
Vodafone net tarifeler ilk 6 ay indirimli olmakta ve fiyat aralıkları 24 ay süresince sabit olmaktadır. Modeminiz ücretsiz olarak kurulacaktır. bunun yanısıra başvuru sonrası evrakları onaylamanız için, evraklarınız eve kadar getirilmektedir. Vodafone evde internet başvurusu yapmak için tıklayınız.
D-Smart Sınırsız İnternet
D smart eskiden TV paketleri ile bilinirdi. Lakin artık adil kullanım kotası olmayan paketleri ile kullanıcılarına internet sağlamaktadır. Evde kurulum ve aktivasyon için firma tarafında herhangi bir ücret talep edilmemektedir. D-smart’ ın sayfasında yeralan hız testi aracılığıyla hız limiti ölçebilirsiniz. şirketin kullanıcılarına sağlamış olduğu AKN’ siz internetin ücreti 70 TL olmaktadır. Firma tarafından 24 ay süresince indirimli ve sabit fiyat garantisi verilmektedir. Aktivasyon ve kurulum ücreti talep edilmemektedir. İnternet limitisiz ve kotasızdır.
Şayet evde fiber alt yapısı varsa modem ücreti talep edilmemektedir. Lakin alt yapının olmadığı durumlarda 400 TL modem ücreti, kablosuz modemler için 75 TL ödenmek halindedır. Ücretsiz olarak başvuru formunu doldurabilir, Akk’ siz, sınırsız ve kotasız internetin tadını çıkarabilirsiniz.
TTNet Sınırsız İnternet
Türk Telekom tarafından TTNet ismi ile sınırsız internet hizmeti sunulmaktadır. 8 mbps’ ye kadar olan internet kampanyalarında sınırsız internet uygulanırken telefon şartı aranmamaktadır. Üstelik internet başvurularında kablosuz modem armağan olarak verilmektedir. Bağlantı kurulum ücreti vb. adı altında ekstra ücretlerin alınması da mümkün olmamaktadır. Bu internetin fiyatı 59,90 TL olarak belirlenmiştir.
Mbps değeri arttıkça internet ücreti de artmaktadır. Limitsiz ve kotasız internetin 16 mbps olanı 89,90 TL, 24 mbps hiber internetin fiyatı da 99,90 TL’ dir. 35 mbps fibernetin fiyatı ise 121,90 TL’ dir. TTNet kampanyalarını görmek ve abone olmak için tıklayınız.
Kullanım kotası olmayan internetlerde imzalatılan sözleşme gereği, caymanız halinde cayma bedelinin ödenmesi gerekiyor. Bu sebeple internet hakkında geniş bir şekilde bir araştırma yapmalısınız. bunun yanısıra fiber internet kullanabilmek için internet alacağınız ikametgahta fiber internet hattı bulunması gerekir. Alt yapı çalışmalarının yapılması oldukça uzun sürmektedir.

Hesaplı Evde İnternet Kampanyası 2020

En uygun internet

Taahhütsüz İnternet

Vodafone Internet

TurkNet

Netspeed

Türk Telekom internet

Millenicom

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı