E-Turuncu Hesap Avantajları

0

E-Turuncu Hesap Avantajları

E-turuncu hesaplar, ING Bank ın müşterilerine sunduğu güzel bir vadesiz hesap türüdür. E-turuncu hesap, normal vadesiz hesaplara göre çok daha avantajlı ve masrafsızdır. E-turuncu hesap kullanarak EFT ve Havale gönderim ücretlerini ödemeye artık bir son verebilirsiniz.

Her ay EFT ve Havale tutarları için ödediğiniz tutarın tamamı e-turuncu hesap sayesinde cebinizde kalacaktır.

ING Bank e-turuncu hesap sayesinde vadesiz hesabınız üzerinden, birçok vadeli hesaba göre yüksek mevduat faizi alabilir, birikimlerinizi en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Güncellenen hoş geldin faizi tam olarak 1 yıl boyunca uygulanmaktadır. Şu anda %14,5 hoş geldin faizi ile yüksek bir kazanç elde etmeniz mümkün. Üstelik Turuncu Ekstra kampanyasına katılarak her ay toplamda 750 TL tutarında alışveriş veya fatura ödemesi yapmanız halinde bir sonraki ay %1 ek faiz oranı kazanabilirsiniz. Bir yıllık hoş geldin faizini değerlendirdikten sonra bankanın size uygulayacağı güncel mevduat faiz oranını beğenmez iseniz, paranızı başka bir banka hesabınıza ücretsiz olarak EFT yapabilir ve oradaki fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Gecelik faiz sayesinde e-turuncu hesabınızda tuttuğunuz tutarın mevduat faiz karşılığını bir sonraki iş günü sabah erken saatlerde hesabınıza yansımış bir şekilde görmeniz mümkün. Bu sayede vade bekleme derdinde kurtulmuş oluyorsunuz.

E-turuncu hesap açmak ise çok kolay. Eğer ING Bank müşteri iseniz mobil uygulama üzerinden yeni hesap aç butonunu tıklayarak karşınıza çıkan sayfadan e-turuncu vadesiz hesap seçeneği seçerek TL cinsinden hesap açılımını yapabilirsiniz. ING Bank müşterisi değilseniz, resmi internet sitesi üzerinden gerekli formu doldurarak hesap talebinde bulunabilirsiniz. Bu sayede bankaya ait olan hesabınız kolayca açılacaktır ve ilgili banka hesap kartı kurye ile en kısa zamanda kapınıza kadar ücretsiz gönderilecektir.

Leave A Reply

Your email address will not be published.