Düşük Faizli Konut Kredisi

0

Düşük Faizli Konut Kredisi

Yeni bir ev hayalinizi gerçekleştirmek için konut kredisine başvurabilirsiniz. Konut kredilerinde düşük faiz ile para çekmenizin mümkün olması için bankaların dönemlik kampanyalarını takip etmeniz ve fırsatları yakalamanız gerekmektedir.

Şu anda en düşük faizli konut kredisi veren banka Ziraat Bankası ve Halk Bankasıdır. İki bankanın da müşterilerine sunduğu faiz oranı aynı çıkmaktadır. Örneğin 100.000 TL için 10 Yıl vadeli konut kredisi kullanmak istediğiniz de Ziraat Bankası Konut Kredisi kapsamında %0,98 faiz oranı ile aylık 1421 TL ödeme ile kredi kullanımı yapmanız mümkün. Aynı faiz oranı ve aynı taksit tutarında Halk Bank Hesaplı Evim Konut Kredisi ürününü değerlendirebilirsiniz. En düşük faiz oranlarına göre sıralama yaptığımızda üçüncü sırada Yapı Kredi bankası %1,27 faiz oranı ile yer almaktadır.

Daha farklı tutarlarda ve daha esnek vadeli ödemelerde faiz oranları değişiklik gösterecektir. En düşük faiz oranını veren bankayı bulmak ve kredinizi o bankadan kullanmak için zaman zaman bütün bankaların ürünlerini incelemenizi tavsiye ederiz. Düşük faizli konut kredisi başvurularını tercih ettiğiniz bankaların size en yakın şubelerinden işlemleri yapabilirsiniz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.