Otomobil

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Melih Gökçek külliyede bir araya geldi

Geçen hafta sonu bazı kurum ve bakanlıklarda değişim ve atamalar yapılırken, eski İçişleri Bakanı Efkan Ala da AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcılığına getirildi. Bu atama ve değişimler sonrası Ankara Büyükşehir Belediyesi eski başkanı Melih Gökçek ile Cumhurbaşkanı Erdoğan bir araya geldi.

AKILLARA GÖKÇEK’E YENİ GÖREV VERİLEBİLECEĞİ GELDİ

Görüşmenin hala neden gerçekleştiği bilinmezken, yaşanan değişiklikler sonrası Melih Gökçek’e de yeni bir görev verilebileceği durumu akıllara geldi.

“CUMHURBAŞKANIMI ZİYARET ETTİM”

Konuyla ilgili olarak sosyal paylaşım sitesi hesabından açıklamada yer alan Gökçek, “Akşam üzeri sayın Cumhurbaşkanımı ziyaret ettim” ifadelerine yer verdi.

ERDOĞAN KABİNE DEĞİŞİKLİĞİ İDDİALARINI NET BİR BİÇİMDE YALANLADI

Bunun yanı sıra Merkez Bankası’nda yaşanan değişim ve Berat Albayrak’ın istifası sonrası gündeme kabinede değişiklik olacağı iddiaları gelmişti. Bu iddiaları net bir biçimde yalanlayan Erdoğan, “Tabi bu sayede kabine değişikliği gibi spekülasyonların da döndüğü bir süreç başlatılmak istendi. Bizim medya tabi bu hususta mahir. Lakin Tayyip Erdoğan kalemşörlerin lafıyla hareket etmez. Siz yazacaksınız ya da televizyonlarda konuşacaksınız biz de ona göre mi heraket edeceğiz? Biz buralara makalelerle gelmedik. Tam aksine kalemşörlerle savaşa savaşa bu makama geldik” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu