Cepten Kredi Veren Bankalar

0

Cepten Kredi Veren Bankalar

 

Kredi başvurularına yönelik en yaygın yöntem SMS haline gelmiştir. Nitekim çoğu bankanın bu yöntemden duyurulara dahi yer verdikleri açıktır. Şöyle ki yeni kredi imkanları ile alakalı olarak müşterilerine bilgi verdiklerini göreceksiniz. Sonrasında bu imkanlardan faydalanmak isteyenlerin sadece SMS yöntemini kullanmaları esas alınır. Yapılması gerekenler ise şu şekilde karşınıza çıkacaktır;

 

 • Telefonun mesas bölümlerinden yola çıkarak taleplere geçilmekte.
 • SMS kredi başvuru numaralarına istenildiği şekilde kısa mesaj göndermeniz isteniyor.
 • Çoğu kredi miktarını bu anlamda yeterli görmekte.
 • Bazı bankalar TC kimlik numarası da isteyerek müşterilerin incelemelerine geçiyor.

 

Sms İle Kredi Kartı Veren Bankalar

 

Garanti SMS kredi başvuruları için temel almanız gereken numara 3390 şeklinde ifade edilmekte. Devamında mesaj içeriklerine yönelik detaylar aktarılır. Genel anlamda TC kimlik numarasının sorgulandığını göreceksiniz. Aynı zamanda kredi miktarının da girilmesi gerekmekte. Sms kredi veren bankalar saymakla bitmiyor. Örnek verecek olursak FinansBank bunlar arasındadır.

 

Sms kredi FinanBank ile ilerlemek isteyenlerin de 5030 numaralarına yer vermesi isteniyor. Üstelik sadece TC kimlik numarasının girilmesi yeterli olacaktır. Kimlik numaralarından müşterilerin kredi notları göz önünde bulundurulur. Sicilleri dikkate alınarak aktif olan krediden faydalanmalarına izin verilir. İhtiyaç kredileri ile adından söz ettiren Sms kredi VakıfBank üzerinden de taleplere geçilebilir.

 

Sms Kredi VakıfBank

 

Vakıfbank anında kredi taleplerine yönelik faiz oranlarına dikkat etmeniz önerilir. Örneğin %1.30 oranından başlayarak faizlerin sunulması esas alınmakta. Başta da faydalanmak isteyenler sorgulamalara geçebilir. 5724 telefon numaralarından kısa mesaj taleplerinde bulunmanız sağlanacaktır. Vakıfbank kredi ön onay adına kimlik numaralarının yazılması yeterlidir. Sonrasında ise;

 

 • VakıfBank kredi başvurusu için gerekli evraklar temin edilmelidir.
 • Şubelerden evraklar dahilinde işlemlere geçilmekte.
 • Faiz oranları, kredi limiti ve vade seçenekleri de şubelerden aktarılır.

 

Vakıfbank kredi kartı başvurusu sms üzerinden ücretsiz olarak yapılmakta. Nitekim çoğu bankanın sms ile taleplere yönelik herhangi bir ödemesi bulunmuyor. Genel anlamda ücretsiz başvuru seçeneklerine yer verilmekte. Birkaç dakika içerisinde de yanıt bulmanız sağlanır. Kimlik numaralarından incelemeler dahilinde müşterinin kredi kartına sahip olup olamayacağına yönelik yanıt verilir.

 

SMS İle Kredi Başvurusu

 

Sms kredi veren bankalar oldukça fazla. 2018 yılında da aktif olan bankaların listelerine yer verilmiştir. Örneğin Akbank sms kredi başvurularına geçilebilir. Bunun için kredi adının öncelikle yazılması gerekmekte. Boşluk bırakarak TC kimlik numarasının girilmesi bekleniyor. Kısa mesajın hazırlanması dahilinde 4425’e mesaj gönderilebilir.

 

Denizbank kredi başvurusu yapmak isteyenlerin de SMS ile harekete geçmeleri mümkün. DenizBank’ın kredilerine yönelik sms yöntemini tercih ettiğini görülüyor. Yapmanız gereken ise başta ‘KREDİM’ yazmak olmalıdır. Büyük harflerle yazmaya dikkat etmeniz istenmekte. Boşluk bırakmanız halinde kimlik numaralarınızı girebilirsiniz. Doğru bilgiler dahilinde 3280’e kısa mesaj olarak göndermeniz gereklidir. Yapı Kredi Sms kredi için de yine kısa mesaj ile numaraların göz önünde bulundurulması önemlidir.

 

Sms Kredi FinansBank

 

Qnb Finansbank kredi Sms taleplerinde bulunmak isteyenlerin 5030 numarasını unutmamalıdır. Sadece bu numaradan kısa mesajların gönderilmesi ve taleplerin iletilmesi mümkün olacaktır. Finansbank kredi kartı başvurusu Sms ile yapmak isteyenlerin de numaraları öğrenmeleri önemlidir. Kart ya da krediler adına TC kimlik numarası sorgulayan bankalardan bir tanesidir. Devamında ise;

 

 • %1.26’da başlayan faiz oranları ile müşterilerini karşılamakta.
 • Finansbank kredi başvurusu sorgulama arkasından yanıtlara göre harekete geçilmekte.
 • Faiz oranlarından ziyade vade ile kredi limitine de göz atılır.
 • Başvuruların tamamlanması için gerekli evraklar ile şubeler ziyaret edilmelidir.

 

Finansbank kredi başvurusu internetten de yapılabilir. İnternet bankacılığı sayesinde kredilerin tüm detaylarına göz atmanız mümkün. Hemen arkasından online başvurulara geçilebilir. Formların doldurulması bu anlamda yeterli olacaktır. Kişisel ve iletişim bilgileri dahilinde harekete geçilmekte. Hatta müşteri temsilcilerine dahi bağlanarak detaylı bilgiler elde edilebilir.

 

Anında Kredi Veren Bankalar

 

Kolay kredi veren bankalar 2018 yılına özel olarak sıralanmış durumda. Özellikle de kefilsiz ve belgesiz olanların bu sıralamalarda dikkat çektikleri açıktır. Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar da aynı şekilde yerini alıyor. Örnek verecek olursak Enpara.com bunlar arasındadır. Üstelik belge talebi olmadan kredilerin çıkması esas alınıyor.

 

Gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında Cepteteb’de bulunuyor. Kefil dahi istemeyen bu bankalardan ihtiyaç kredileri talep edilebilir. Yine kredi notu düşüklere kredi veren bankalar hangileri merak edenlere Aktif Bank dahi gösterilir. N Kolay Kredi imkanlarını kefilsiz ve evraksız olacak şekilde sunduğu için dikkat çekiyor. Böylece sicili kötü olanların dahi ihtiyaç duydukları anda taleplere geçmeleri söz konusudur.

 

Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar

 

Şubeye gitmeden kredi Ziraat için Sms yöntemine başvurmanız gerektiğini öğreneceksiniz. 4747 olarak kısa mesaj numarasını sunmaya devam ediyor. Müşterilerin bu numaralardan mesaj göndermesi ve taleplerini sunmaları bekleniyor. Anında kredi veren bankalar arasında olan Ziraat için, kısa mesaj üzerinden kimlik numarası sorgulamalarına gidilmekte. Bu sayede krediye uygun olanlar anında şubeleri ziyaret ediyor.

 

Sicilim bozuk hangi banka kredi verir öğrenmek isteyenlere ise baştan da belirttiğimiz gibi Enpara.com önerileri sunulmakta. Aktif Bank ile Cepteteb alternatiflerinin de değerlendirilmesi esas alınır. Tüm bu bankalar kefil şartları olmadan müşterilerini karşılamakta. Hatta çoğu zaman belge talepleri de olmuyor. Yani evraksız olacak şekilde kredi veren bankalar kefilsiz listelerinde yer alıyorlar.

 

İhtiyaç Kredisi

 

İhtiyaç kredisi hesaplama 2018 yılı içerisinde de bankaların internet sitelerinden yapılmakta. Direk internet bankacılığından yola çıkmanız yeterli olacaktır. Bunun için önce banka tercihlerinde bulunmak gerek. Örneğin AkBank ihtiyaç kredi hesaplama yapmak isteyenlerin yine bankanın sitesine giriş yapması gereklidir. Devamında kredi tercihinde bulunmalı ve vade seçeneklerinden hesaplamalara geçmelisiniz.

 

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi adına da otomatik hesaplamalar bulunuyor. Faiz oranı, vade seçenekleri ve kredi limitlerine göre hesaplama yapılır. Sonrasında aylık ödenmesi gereken tutar ortaya çıkacaktır. Aynı zamanda kredinin toplamda ki değerine de göz atılabilir. Faizleri ile ödemeniz gereken tutara ulaşmak zor olmayacaktır. Vakıfbank ihtiyaç kredisi üzerinden ise aynı şekilde bilgi sahibi olabilir ve başvurulara geçebilirsiniz. Başvurular için;

 

 • Bankanın şubelerinden görüşmelere geçmeniz önerilir.
 • Talep edilen belgeler dahilinde ihtiyaç kredilerinden faydalanabilirsiniz.
 • Gelir durumu ve sigrota gibi çeşitli dökümanlar talep edilmekte.
 • Kimisinin kefil dahi istediğini söylemek gerek.

 

Teb Sms Kredi

 

Teb kredi kartları için talepte bulunmak isteyenler internet bankacılığına göz atabilir. Nitekim kartların açıklamalarına ev sahipliği yapılıyor. Hemen arkasından da online başvuru seçenekleri gelmekte. Yani formların doldurulması halinde Teb kredi başvurusu gerçekleşiyor. Kredilere başvuranlar kimlik numaralarını girmek zorundadır. Ön başvurularda müşterilerin sicilleri dikkate alınır. Teb kredi sorgulama neticesinde ise olumlu ya da olumsuz yanıt verilir.

 

Sicili temiz olanların kredilerden faydalanması zor olmayacaktır. Teb kredi kampanları dahilinde de avantajlı olmanız sağlanacaktır. Kampanyaları ile karşınıza çıkacak olan kredilere sadece internet üzerinden başvuru yapılmıyor. Kredi başvurusu sms olarak da yapılmakta. Geçerli numaraların göz önünde bulundurulması ve kısa mesaj olarak taleplere geçilmesi gereklidir.

Leave A Reply

Your email address will not be published.