Cep Telefonu İçin Kredi Veren Bankalar

0

Cep Telefonu İçin Kredi Veren Bankalar

 

BDDK tarafından cep telefonlarının alımına yönelik kurallara yer verilmekte. Bu anlamda cep telefonu alımlarında kredi kartının yasaklandığını öğreneceksiniz. Sonuç olarak telefon sahibi olmak isteyenlerin nakit işlemlere geçmeleri gereklidir. Son zamanlarda fiyatı bir hayli artış gösteren telefonların alınması için de kredilere başvuruluyor. Nitekim telefon kredisi veren bankaların da olduğunu göreceksiniz. Üstelik sayıları günden güne artış göstermekte. Bunlardan bazılarını sıralayacak olursak;

 

 • ING Bank
 • DenizBank
 • Garanti Bankası
 • İş Bankası

 

Kredi veren bankalar bazı markalar ile de anlaşmalı durumdadır. Örneğin Teknosa gibi yerlerden alışveriş yapmak isteyenler bu anlaşmalara göz atmakta. Devamında taksit imkanlarından da faydalanmanıza izin verilir. Fiyatları artış gösterdiği için telefon satın almak isteyenler taksit seçeneklerini göz önünde bulunduruyor. Bunun için de anlaşmalı markalardan alışverişlerin daha sık yapıldığı açıktır.

 

Cep Telefonu Almak İçin Kredi

 

Telefon kredi veren bankalar arasında ING yerini almış durumda. Üstelik Teknosa markası ile anlaşmasının olduğunu da gösteriyor. Böylece cep telefonu kredisi dışında taksitli olarak da harekete geçilmesi mümkün olacaktır. ING bankası sıklıkla tercih ediliyor. Bunun temel nedeni ise komisyon ücretlerine yer vermemesidir. Limit olarak da 500 TL’den maksimum 15.000 TL’ye kadar alternatiflere sahiptir.

 

Media Markt Telefon kredisi için de DenizBank ile harekete geçilebilir. Direk olarak markanın sitesinden cep telefonu alımları gerçekleşmekte. Bunun için de kimlik numaraları ile cep telefonu numaralarının talep edildiği görülüyor. İsteyenler müşteri temsilcileri ile bağlantılara geçerekte kredi başvurularında bulunabilir. Kredi çekip telefon almak isteyenlere 36 aya kadar vade seçeneklerini de duyurmakta.

 

Telefon Kredisi Media Markt

 

Media Markt telefon alıcılarına özel olarak kredi imkanlarını sunmaya devam ediyor. Baştan da belirttiğimiz gibi DenizBank ile harekete geçilmesi mümkün olacaktır. DenizBank telefon kredisi hesaplama sayesinde fikir sahibi olarak ilerlemek mümkün. İnternet sitesinden kısa sürede kredi başvurularına geçilebilir. Aynı zamanda Media Markt DenizBank kredi başvurusu sms olarak da alınıyor. Devamında ise;

 

 • 5 dakika içerisinde kredilerin tanımlanması esas alınır.
 • Müşteri temsilcileri sayesinde de kredi başvuruları alınmakta.
 • Maksimum 36 ay vade seçeneklerinden kredileri değerlendirmeniz mümkün olacaktır.

 

Media Markt Denizbank 10 tagst gibi çeşitli imkanlarını da duyurmaya devam ediyor. İsteyenler taksit imkanlarını göz önünde bulundurarak telefon sahibi olabiliyor. Nitekim telefon fiyatları dolara da bağlı olarak her geçen gün artış göstermekte. Tek parçada ödeme yaparak telefon almak mümkün olmuyor. Bunun yerine krediler ve taksit imkanlarının göz önünde bulundurulması daha avantajlı gelmekte.

 

Cep Telefonu Kredisi

 

Telefon kredisi veren bankalar arasında Garanti’de bulunuyor. Yine vade sayısı maksimum 36 olan bu banka üzerinden de kredilere başvurmak çok kolay. Aynı zamanda uygun faiz oranlarına da ev sahipliği yapılıyor. Telefon kredisi nedir öğrenenler bankaların faiz oranlarına dikkat ediyor. Garanti bu anlamda %1.84’ten başlayan faiz oranları ile kredi imkanlarını sunmakta.

 

Telefon Kredisi veren mağazalar dahi göz önünde bulundurulabilir. Örnek verecek olursak Teknosa bunlardan bir tanesidir. ING ile de anlaşması olduğunu gözler önüne seriyor. Hemen arkasından da Media Markt gelmekte. Yine DenizBank ile anlaşması bulunan bu markadan taksitli olacak şekilde telefon sahibi olmanız mümkün. Media Markt telefon kredisi için de özel hesaplama araçlarından yola çıkmak ve başvurulara geçmek zor değil. Müşteri temsilcileri ile SMS kanallarından başvurular karşılanmakta.

 

Telefon Kredisi Nadir

 

Son düzenlemelere göre kredi kartından cep telefonu alımları yasaklanmıştır. Bu yasaklamaların birkaç yıl öncesinde BDDK tarafından geldiği biliniyor. Sonuç olarak telefon kredisi veren bankalar bu yasağa bağlı olarak çalışma göstermekte. Son teknoloji olan cep telefonu fiyatlarının artış göstermesinden kaynaklı da taksitli alışverişler göz önünde bulundurulur. Bu yüzden kredi kartı yerine müşteriler cep telefonu kredisi çekiyor. Kredilere yönelik;

 

 • Genel anlamda en çok 36 ay vade imkanlarının duyurulduğu görülüyor.
 • Maksimum 5 dakika içerisinde kredilerin çıktığını belirtmek gerek.
 • Anlaşmalı mağazalardan da direk olarak kredi taleplerine geçilebilir.

 

Teknosa AkBank kredi sms başvurularını karşılamaya devam ediyor. Hemen arkasından ING bank ile de anlaşmalı olduğunu gösteriyor. Yine Teknosa gibi Vatan Telefon kredisi seçeneklerine de göz atılabilir. Özellikle de faiz oranlarına ve taksit seçeneklerine yer verilmesi önerilir. Bu detaylara göre kısa sürede istediğiniz cep telefonunu satın almak ise zor olmayacaktır.

 

Teknosa Telefon Kredisi

 

Teknosa mağazalarından taksitli olarak alışveriş yapmak isteyenler kredi imkanlarına göz atıyor. Bu anlamda cep telefonu kredisi ile karşı karşıya kaldıkları açıktır. Kredi talepleri üzerine taksitli ödemelerden telefon sahibi olmaları sağlanmakta. Örneğin Teknosa taksit cep telefonu sahibi olmak isteyenler ING Bank ile harekete geçebilir. Bunun için 2229 telefon numaralarına kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Kredi başvuruları adına sadece TC kimlik numaralarını talep ediyor.

 

Teknosa kredi sorgulama sms üzerinden maksimum 5 dakika içerisinde cevaplanacaktır. Devamında komisyon almadan işlemlerin gerçekleşmesi sağlanır. Minimum 500 TL maksimum ise 15.000 TL limitleri arasında kredilere yer verilir. Telefon kredisi veren bankalar ING ile sınırlı değildir. Ancak telefonu satın alacağınız markanın anlaşmalı olduğu bankalar ile ilerlemeniz gerek. Bunun için de başta mağazalara arkasından da anlaşmalı bankalara göz atmanız gerek.

 

Telefon Kredisi Vatan

 

Fibabanka tarafından cep telefonu kredilerine yer veriliyor. Aynı zamanda Vatan markası ile de anlaşmalı olduğunu belirtmek gerek. Devamında 10 taksit imkanlarını da sunduğu için müşteriler bir hayli avantajlı olacaktır. Vatan Bilgisayar Fibabanka dışında Odeabank ile de anlaşmlı durumda. Vatan Fibabank dışında Odeabank değerlendirmelerine geçecek olanları ise şu adımlar bekliyor;

 

 • 8444’e gönderilen kısa mesajlar ile başvurulara geçilebilir.
 • VATAN boşluk kimlik numaralarının yazılması gerekmekte.
 • Kısa mesajda aynı zamanda cep telefonunun tutarını da girmeniz bekleniyor.
 • Kısa mesajların arkasından müşteri temsilcileri ile görüşmelere geçilecektir.

 

Vatan bilgisayar telefon taksit yapıyor mu merak edenlere anlaşmalı bankalarını ve vade seçeneklerini sunuyor. Örneğin Odeabank kredilerinden olumlu sonuç alanlar 12 ay vade seçenekleri ile ödemelere geçiyor. Bunun arkasından 3.9’dan başlayan faiz oranlarını da belirtiyor. Faizsiz telefon kredisi Vatan Bilgisayar adına Fibabanka tarafından verilmekte.

 

Faizsiz Telefon Kredisi

 

Önceden de belirttiğimiz gibi Fibabanka Vatan kredi ödeme işlemlerinden önce faiz oranları göz önünde bulundurulabilir. Öyle ki Fibabanka faizsiz olacak şekilde kredi imkanlarını sunan bankalar arasındadır. Bu yüzden de Fibabanka telefon kredisi en fazla tercih edilenler arasındadır. Devamında ise Vatan Telefon kredisi dışında Media Markt için DenizBank ifade ediliyor. Taksitli telefon sahibi olmak isteyenler DenizBank ile de harekete geçebiliyor.

 

Alışveriş Kredisi Veren Bankalar

 

Alışveriş Kredisi İş Bankası tarafından veriliyor. Aynı zamanda çeşitli kampanyalar dahilinde avantajlı olmanız da sağlanıyor. Hemen arkasından Alışveriş kredisi Garanti duyuruları da yapılmakta. Online başvurular sayesinde kısa sürede yanıt bulmanız mümkün olacaktır. Alışveriş kredisi hesaplama yaparakta bankaları değerlendirmeniz sağlanır. Özellikle de faiz oranları arasında kıyaslamalara gidilebilir. Alışveriş kredi veren siteler dahi incelemeye alınarak ilerlemeniz mümkün olacaktır. Bu anlamda hem faiz oranları hem bankalar hem de siteler değerlendirmeye alınmalıdır.

Leave A Reply

Your email address will not be published.