BankalarKrediler

Çalışmayana Kredi Veren Bankalar

Çalışmayana Kredi Veren Bankalar

Nakite ihtiyacınız varsa ancak herhangi bir yerde maaşlı eleman olarak çalışmıyorsanız yine de bankalardan kredi talebinde bulunabilirsiniz. Bankalar düzenli geliri olan ve yüksek kredi notuna sahip olanlara daha kolay kredi verseler de bazı durumlarda ve şartlarda çalışmayanlara da kredi verebilmektedir. Bankalar mutlaka gelir belgesi talep etse de farklı yöntemlerle kredi almanız da söz konusu olacaktır. Bunun için kolay kredi veren bankalara bakabilir ve yöntemlere göre hareket edebilirsiniz.

İşsizlere Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

İşsizlere kredi kartı veren bankalar internet üzerinden gelir belgesi istemeden sizin başvuru yapmanıza olanak tanır. Kolay kredi veren bankalar Aktif Bank, N Kolay Kredi, ING gibi bankalardır. Çalışmayana kredi veren bankalar genelde iki farklı yöntem uygular. Bunlardan biri ipotek göstererek maaş bordrosuz kredi talebinde bulunmak, bir diğeri de düşük kredi tutarlarını talep etmekedir. Yüksek krediler için maaş bordronuzun olması şarttır. Ayrıca kefil göstererek ya da varsa evinizi ipotek ettirerek kredi talebinde bulunabilirsiniz. Kira geliriniz varsa da bunu belgeleyerek düzenli bir geliriniz olduğunu gösterebilirsiniz.

Çalışmayana ihtiyaç kredisi veren bankalar faiz oranlarını daha yüksek tutabilir. Ayrıca çalışmıyorsanız internet üzerinden başvuru yapmanız pek mümkün olmayacaktır. Çünkü web üzerinden yapılan başvurularda kredi notlarına bakılacak ve düzenli gelirinize göre size olumlu ya da olumsuz dönüş yapılacaktır. İşsizim kredi alabilir miyim sorularının cevabını ayrıntılı olarak şubelerden öğrenebileceğiniz için kredi alacağınız bankalara başvurmanız ve müşteri yetkilileriyle görüşmeniz daha doğru olacaktır.

Çalışmayana Kredi Kartı Veren Bankalar

Kesin kredi kartı veren bankalar içerisinde öne çıkan bankalar öncelikle kişinin kredi notuna göre işlem yapacaktır. Kredi notunuz ne kadar yüksekse işsizlere kredi almak da o kadar kolay olacaktır. Anında kredi kartı basan bankalar içerisinde akbank, Odeobank, Garanti Bankası, Ziraat Bankası, Yapı Kredi Bankası, Vakıfbank, İş Bankası, Şekerbank, Türkiye Ekonomi Bankası, QNB Finansbank gibi bankalar vardır. Ancak kredi skorunuz çok düşükse, yani yüksek risk grubundaysanız bu bankalardan da kredi ve kredi kartı almakta zorlanacağınızı bilmeniz gerekir.

Anında kredi kartı veren bankalar yorum ve önerilerde de karşınıza çıkacaktır. Genelde Aktif Bank, Odeobank ve QNB Finansbank üzerinden kolay kredi kartı aldığını söyleyen müşteriler çoğunluktadır. En kısa sürede kredi kartı veren bankalar kredileri verirken sabit bir gelirinizin olmasını önemser. Maaş bordronuz yoksa aylık gelirinizi belgelerle ispatlamanız önemlidir.

İşsizlere Kredi Kartı Veren Bankalar

Çalışmayanlara kredi kartı veren bankalar genelde öğrencilere yönelik kartlar da oluşturur. Böylece üniversite öğrencisiyseniz daha düşük limitli kredi kartları alabilirsiniz. Ev hanımları ve memurlar da formda gerekli alanları işaretleyerek mutlaka iş durumlarını belirtmelidir. Kesin kredi kartı veren bankalar gerekli şartları sağlarsanız size talep ettiğiniz tutarı verebilir. Bu nedenle kolay kredi alınabilecek ING, Cepte TEB, Aktif Bank gibi bankaları tercih edebilirsiniz. En kısa sürede kredi kartı veren bankalar onay gelmesi durumunda sadece bir hafta içerisinde kartınızı adresinize kadar göndermektedir. Anında kredi kartı basan bankalar için yukarıda saydığımız bankalar dışında İş Bankası, Yapı Kredi, Vakıf Bank ve Ziraat Bankası seçeneklerine de bakabilirsiniz.

Çalışmayana Ihtiyaç Kredisi

Çalışmayana kredi kartı veren bankalar içerisinde sayabileceklerimiz:

  • N kolay kredi ile eve teslim kredi imkanına sahip olabilirsiniz
  • Akbank internet şubesini kullanarak kolaylıkla kredi alabilirsiniz. Ailenizde çalışan biri varsa, bu kişinin başvurması kredi onayı şansını arttıracaktır.
  • Garanti Bankası ve Denizbank için internet üzerinden sadece 5 dakikada kredi başvurusu yaparak sonucu alabilirsiniz
  • Vakıfbank üzerinden 48 ay vade seçeneğine sahip kredilerden yararlanabilirsiniz.

İşsizlere kredi kartı veren bankalar sizden bazı evraklar talep edebilir ya da sizden kefil isteyebilir. Gelir belgesiz kredi talebinde bulunmak için yukarıda saydığımız bankaları kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden vade miktarını ve kredi tutarını belirleyerek aylık ödemelerinizi de hesaplayabilir ve işlenen faizi görebilirsiniz. İşsizlere kredi veren bankalar telefon bankacılığı üzerinden de size konu hakkında detaylı bilgi verecektir. Böylece şubeye gitmenize gerek kalmadan kredinizi çekebileceksiniz.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Çalışmayana kredi veren banka kredi notunuzun yüksek olmasını isteyecektir. Yüksek kredi notuna sahip olanlar düzenli gelir gösteremese bile daha kolay kredi alır. Gelir belgesiz kredi veren bankalar 2018 yılında da kampanyalarını sürdürmektedir. İnternet ve mobil bankacılığı aktif hale getirerek siz de bu kanallar üzerinden daha kolay kredi başvurularında bulunabilirsiniz.

Akbank gelir belgesiz kredi veren bankalardan biridir. 20 bin TL’ye kadar kolay kredi veren Akbank size 48 ay vade seçeneği de sunar. Üstelik başvurmak için şubeye gitmenize de gerek yoktur. Bahsettiğimiz kanalları kullanarak kefilsiz ve gelir belgesiz kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Denizbank gelir belgesiz kredi için de maksimum 15 bin TL’ye kadar kredi alabilirsiniz.

İşsizlere Kredi Veren Bankalar

İşsizlere kefilsiz kredi veren bankalar ön başvurunuzun onaylanıp onaylanmamasına göre sizden işlemin devamını ister. Ön başvuruyu mobil ve internet bankacılığı gibi kanallardan kolay ve hızlı bir şekilde halledebilirsiniz. İşsizlere kredi kartı veren bankalar için evraksız ve sigortasız krdi avantajından siz de kısa sürede yararlanabilirsiniz.

 Çalışmayana ihtiyaç kredisi almak için evinizi ipotek gösterebilir, kefil kullanabilir ya da kredi notunuz yüksekse düşük meblağlar için internet üzerinden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Çalışmayana kredi veren bankalar içerisinde Şekerbank, İş Bankası gibi kurumlar da vardır.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2018

Çalışmayana kredi veren banka 2018 senesinde de sizden geçen sene istediği şartları istemekte ve aynı belgeleri ibraz etmenizi beklemektedir. Gelir belgesi olmasa da kira gelirinizi gösterebilir ya da diğer gelirlerinizi belgeleyebilirsiniz. Gelir belgesiz kredi veren bankalar 2018 senesinde istediği şartları internet üzerinden de duyurmaktadır. Web üzerinden ya da şubelerden şartlar hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Finansbank gelir belgesiz kredi veren bankalardan biridir. Eğer kredi notunuza göre az riskli ya da iyi durumda olan bir kredi notunuz varsa QNB Finansbank üzerinden de kredi alabilirsiniz. Kredi almak için SMS ile başvuru yapabilirsiniz. Sadece TC kimlik numaranızla başvurunuz kabul edilecektir. Cepteteb gelir belgesiz kredi için de SMS yoluyla ya da internet üzerinden form doldurarak başvuru yapabilirsiniz. TEB en kolay kredi ve kredi kartı veren bankalardan biri sayılmaktadır.

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2018

Ev hanımlarına kredi veren bankalar 2018 senesinde geliri olmayan ev hanımlarının ümidi olmuştur. Eğer düzenli bir geliriniz yoksa kefil gösterek ve yüksek kredi notunuzla kredi kullanabilirsiniz. Kira geliriniz varsa bunu teminat gösterebilir ve belgeleyerek şubelerden başvuru yapabilirsiniz. TEB, Denizbank, İş Bankası, Ziraat Bankası, Vakıf Bank gibi bankalara da başvurabilirsiniz. Ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar da yukarıda saydığımız bankalardır. Bunların dışında QNB Finansnank, ING, Şeker Bank, Odeobank gibi seçenekleri de tercih edebilirsiniz. Ev hanımlarına faizsiz kredi veren bankalar sayesinde nakit ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Ziraat Bankası ev hanımlarına kredi veren devlet bankalarından biridir ve başvuru şartlarını tamamlarsanız anında kredi alabilirsiniz.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu