Çalışmayan Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

0

Çalışmayan Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Çalışmayan, geliri olmayan veya bir alanda geliri bulunan ev hanımları için bankalar tarafından kredi şartları yenilenmiştir. Güncel kredi şartlarına bağlı kalan, aylık ödemelerini sorun oluşmaksızın yapabileceği anlaşılan bireyler için yeni kapmayalar oluşturulmuştur.

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2018

Ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar 2018 yılı için belirlenen düşük faiz oranlarına sahip kredi türleri için başvuru imkanı tanıyor. Web sitelerinden, SMS yöntemiyle, şubelere gidilerek veya mobil uygulamalardan kredi başvurusunda bulunulabilir. Yenilenen faiz oranlarının müşteriler tarafından değerlendirilmesi için özellikle ev hanımlarına faizsiz kredi veren bankalar tercih edilebilir. Akbank, QNB Finansbank, Yapı Kredi, HSBC, Garanti Bankası, İş Bankası, Denizbank, Halkbank tarafından düşük faiz oranları ve yüksek vade seçenekleriyle özel olarak kredi çekme imkanı tanınıyor.

Ziraat Bankası ev hanımlarına kredi verirken sadece ihtiyaç kredisi seçeneğini değil, özel kampanyalardan yararlanılmasını da sağlıyor. Ev hanımlarının ihtiyaçlarını yeni kredi türünde düşük faiz oranlarından yararlanarak postaneden ev hanımlarına kredi kampanyasıyla değerlendirmesi mümkün oluyor. İpotek, kefil gösterme, finansal kaynak gösterme, teminat sunma durumlarına uyulduğu taktirde kredi çekilmesiyle ilgili herhangi bir problem çıkmayacaktır. Çekeceğiniz krediyi geri ödeyebileceğinizi bankaya belirtmeniz gerekiyor.

Şekerbank Ev Hanımlarına Kredi

Şekerbank’ın müşterileri için belirlediği yeni kredi olanakları arasında, ev hanımlarının yararlanabileceği kampanyalar da bulunuyor. Direkt olarak Şekerbank ev hanımlarına kredi 2018 yılında teminat gösterme şartıyla gerçekleştirilebilen bir çekim sürecine sahiptir. Türkiye’de ev hanımlarının da kredi alabilmesi için belirlenen şartlar son derece açık ve gereken belgeler kesindir. Aksi bir durum oluşmaması ve kredinin alınabilmesi için Finansbank ev hanımlarına kredi şartlarında olduğu gibi başvuru yapılmalıdır.

Müşterilerin daha önce, başvuracağı bankada bir hesabının bulunması gerekmiyor. Yeni bir hesap oluşturulabileceği gibi, çok kısa süre içerisinde kredisine ulaşması da sağlanıyor. Garanti Bankası ev hanımlarına kredi için tahsis ücreti, 48 ay kredi vadesi, gerekli görülmediği taktirde kefil olmadan hizmet verir. Çalışmayan veya ev hanımı olarak tanımlanan ve teminat gösterebileceği birikimleri bulunan bireylerin Ziraat Bankası ev hanımlarına özel kredi için en fazla 48 aylık kredi vadesini değerlendirmesi mümkün oluyor.

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Başvurusu

Ev hanımlarının kredi çekmesi için öncelikle bir yerden gelirlerinin olduğunu ve bu gelirin sabit, teminat olarak tanımlanabilecek yapıda olduğunu kanıtlamaları gerekir. Denizbank ev hanımlarına kredi kartı başvurusu ve kredi alma sürecinde gelirlerine uygun hizmet süreci belirler. Arsa, konut, otomobil, ziynet eşya, döviz, banka hesabında teminat olarak gösterilebilecek bir mevduat hesabı gibi pek çok seçenek bulunuyor.

HSBC ev hanımlarına kredi kartı başvurusu sayesinde özellikle alışverişlerde daha fazla taksit kullanılabilecek, erteleme özelliği bulunan ve faiz oranları düşük kredi kartları elde edilebiliyor. Finansbank ev hanımlarına kredi kartı başvurusu yapmak için web sitesine girebilir, şubelerden veya telefondan kendinize özel bir kartla ilgili olarak başvuruda bulunabilirsiniz. Kredi kartlarının tüm bankalar tarafından adınıza kısa sürede çıkarılması, aylık gelirinize uygun bir maksimum limit belirlenmesi sağlanır. TEB ev hanımlarına kredi kartı başvurusu yapılması amacıyla verdiği hizmetle birlikte, özellikle teminat gösterilmesi halinde sonuç alınmasını sağlıyor. Geliri olmayan bireylerin ise kefil göstermesi gereklidir.

Aktif Bank Ev Hanımlarına Kredi

Aktif Bank ile ev hanımlarının kendi gelirlerine de bağlı olarak kredi çekmesi mümkün oluyor. Aktif Bank telefon numaraları, müşteri temsilcilerine ulaşılması için 0274 216 58 00 numarasında hizmet vermeye devam ediyor. Aktif bank kredi borcu sorgulama işlemlerinin bankanın web sitesi üzerinden, müşteri temsilcisiyle görüşülerek veya şubelerden yapılması mümkün oluyor.

Türkiye’de özellikle düşük faiz oranlarına sahip olması, pek çok kampanyaya ev sahipliği yapması nedeniyle, Aktif Bank’tan kredi kullananlar 48 aya varan vadelerden yararlanabiliyor. Ödeme planlarının belirlenmesiyle ilgili süreçte direkt olarak aylık kazancınız ve ödemelerle ilgili sorun yaşamayacağınız değerler belirleniyor. Aktif Bank iletişim için mobil uygulamasının yanı sıra, yedi gün yirmi dört saat boyunca aktif durumda olan 0274 216 58 00 numaralı telefonunu yayınlamıştır. Kredilere ek olarak kredi kartı ve kampanyalar hakkında detaylı olarak bilgi edinebilirsiniz.

Ev Hanımlarına Devlet Kredisi

Kredi çekmek isteyen tüm ev hanımları için özel olarak avantajlı kampanya türleri belirleniyor. İhtiyaç kredisi, konut kredisi, araç kredisi için ipotekle veya teminat göstermeniz yeterli olacaktır. Kaymakamlığın ev hanımlarına verdiği kredi ise doğrudan bulunduğunuz bölgedeki bankayla yapılan anlaşmaya uygun şekilde düşük faiz oranlarından yararlanmanızı sağlar. Ev hanımlarına faizsiz kredi veren bankalar için ihtiyaç kredilerinde %1,63 ve üzerinde olacak şekilde kredilerin farklı faiz oranlarıyla çekilmesi mümkün oluyor. Türkiye’de devlet tarafından Garanti Bankası, Ziraat Bankası, İş Bankası, Denizbank gibi kuruluşlar aracılığıyla 48 aya kadar vadeli kredi çekimi yapılması sağlanıyor. Devletin ev hanımlarına verdiği iş imkanı müşterilerin banka kredi kartı şartlarına uygun bir kullanım sürecine sahip olmasına imkan tanıyor. Ev hanımlarına faizsiz kredi 2018 QNB Finansbank, Garanti Bankası, İş Bankası veya Denizbank fark etmeksizin teminat gösterilmesi veya kefille birlikte başvuruda bulunulmasını sağlayan bir sürece sahiptir.

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar 2018

Ev hanımları tarafından kredilere ve kredi kartlarına başvurmak için belirlen şartlar bulunuyor. HSBC ev hanımlarına kredi kartı başvurusu yapmak isteyen müşterilerin öncelikle kredi notlarına ve aylık gelirlerine yönelik bir rapor hazırlanıyor. Aylık kazancın ilk yıl için 2 katının üzerinde kart limiti belirlenemez. İkinci ve daha sonraki yıllarda ise direkt olarak aylık kazancınızın dört katına varan değerlerde, ev hanımlarına kredi kartı limiti belirleme imkanı tanınıyor.

Türkiye’de geliri olan veya olmayan bireylerin arasında bir düzenleme yapılması ve kartların bu duruma uygun bir şekilde verilmesi gerekiyor. Denizbank ev hanımlarına kredi kartı başvurusu yaptıklarında T.C. kimlik numaraları ve isim soy isim bilgileri talep edilerek hizmet verilecektir. Ev hanımlarına kredi veren bankalar 2018 ihtiyaç kredisi, ev kredisi ve taşıt kredisi için farklı faiz oranlarıyla hizmet veriyor.

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2018

Ev hanımlarına kredi veren bankalar 2018 yılında 48 aya varan vade seçenekleriyle kredi çekmeyi sağlıyor. Şekerbank ev hanımlarına kredi için 1 aydan 48 aya kadar değişen vade seçenekleri sunuluyor. Ziraat bankası ev hanımlarına kredi için sabit bir gelir, gayrimenkul tapusu veya kefil talep ediyor. Denizbank ev hanımlarına kredi başvurusu mobil cihazlardan, web sitesinden veya şubelerden yapılabiliyor.

Ev Hanımlarına Kredi 2018

Herhangi bir mağduriyet oluşmaksızın tüm işlemlerin ev hanımlarının talep ettiği kredi tutarıyla Şekerbank ev hanımlarına kredi yöntemiyle gerçekleşmesi sağlanır. Türkiye’de faal durumda olan, düşük faiz oranlarına sahip tüm bankaların bu imkanı tanıyor olması da ev hanımlarının kredi çekmesini kolaylaştıran bir diğer durumdur.

Ziraat Bankası ev hanımlarına kredi verirken kefil isteyebileceği gibi, teminat gösterilmesi halinde kefil istemeksizin tüm başvurulara olumlu geri dönüş yapıyor. Ev hanımlarına devlet kredisi verilmesi için aylık gelirleri hakkında net bilgi verilmesi gereklidir. Eş veya aileden gelen bir emekli maaşı olması, ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar 2018 yılında kredi almak için bir gelir kaynağı olarak gösterilmesini sağlar.

Leave A Reply

Your email address will not be published.