Banka Şubesine Gitmeden Kredi Veren Bankalar

0

Banka Şubesine Gitmeden Kredi Veren Bankalar

Şubeye gitmeden kredi almak günümüzde sıklıkla yapılan bir işlem olup çoğu banka bu özelliği aktif bir şekilde kullanmaktadır. Zaman kaybını önleyen SMS ile kredi başvuruları sayesinde kredi başvurusu yapmak çok kolay bir işlemdir. İnternet bankacılığı ve mobil bankacılık haricinde kısa mesaj göndererek ya da müşteri hizmetleri aranarak da kredi alınabilmektedir. Kredi başvurusundan sonra evrak teslimi yapılması için bankaya gidilmesi gerekmektedir.

Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar

Şubeye gitmeden kredi veren birçok banka bulunmaktadır. Bu bankalardan kısa mesaj aracılığı ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ön başvurunuz onaylanır ise gerekli evrakları teslim etmek için şubeye gitmeniz gerekecektir. Şubeye gitmeden kredi almak istiyorsanız ve banka üzerinde aktif bir hesabınız bulunuyor ise internet veya mobil bankacılık üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Telefon bankacılığı kullanan kişiler telefon bankacılığından müşteri temsilcisine bağlanarak da kredi başvurusunda bulunabilir. Şubeye gitmeden anında kredi veren bankaları şu şekilde sıralayabiliriz;

 • CEPTETEB
 • com
 • ING Bank’ın E- Kredisi
 • Aktif Bank’ın N Kolay Kredisi
 • Garanti Bankası
 • Türkiye İş Bankası
 • Vakıflar Bankası
 • QNB Finans Bank
 • Ziraat Bankası
 • Yapı ve Kredi Bankası
 • Akbank
 • Halk Bankası

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Kefilsiz kredi veren bankalar arasında ise Türkiye Ekonomi Bankası’nın mobil bankacılığı, Enpara.com, Aktif Bank ve ING Bank bulunmaktadır. Bu dört banka kredi notu düşük kişilere de kredi imkanı tanımaktadır ve kefil istememektedir. Sadece ING Bank kredi miktarına göre evrak talep edebilmektedir. Diğer bankalar evrak talep etmeden başvuru yapılmasına izin vermektedir.

Şubeye Gitmeden Kredi: Enpara.com

Şubeye gitmeden kredi veren bankalardan biri olan enpara.com birçok kişiye kefilsiz ve evraksız kredi başvuru seçeneği sunmaktadır. Enpara.com sitesi üzerinden kredi başvurusu yapıldıktan sonra e- mail adresinize ve telefon numaranıza kısa bir süre içinde başvurunuzun sonucunu bildirmektedirler. Enpara.com üzerinden şubeye gitmeden kredi alacak kişiler en fazla 30 bin Türk Lirasına kadar kredi alabilmektedir. Ayrıca Enpara.com kredi çeken vatandaşlara 48 ay süren bir vade seçeneği sunarak geri ödeme planının rahat bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır.

Şubeye Gitmeden Kredi Almak: Akbank

Akbank şubeye gitmeden kredi alınmasına izin veren bankalar arasında yer almaktadır.  Uygun faiz seçenekleri ile anında kredi imkanı sunmaktadır. Akbank kredi başvuruları için üst limiti 20 bin Türk Lirası olarak belirlemiştir. Bu sebep ile Akbank şubeye gitmeden yapılan kredi başvurularında 20 bin Türk Lirasının üstünde kredi verilememektedir.  Akbank şubeye gitmeden verdiği krediler için 18 yaşını doldurmuş olma ve daha önce bankaların kara listelerine girmemiş olma şartını sunmaktadır. Bu şartları yerine getiren kişiler kredi başvurusunda bulunabilir. Akbank anında kredinin faiz oranı ise yüzde 1,14 olarak belirlenmiştir.

QNB Finansbank ile Şubeye Gitmeden Kredi

QNB Finansbank aracılığı ile şubeye gitmeden kredi alınabilmektedir. Alt limit olarak bin Türk Lirası, üst limit olarak ise 30 bin Türk Lirası belirlenmiştir. İstenen bu miktar alt ve üst limit arasında olmak zorundadır. QNB Finansbank 48 aylık vade seçeneği sunmaktadır. Finans Bank’ın şubesiz krediler için belirlediği faiz oranı yüzde 1,48 olarak kararlaştırılmıştır.

Leave A Reply

Your email address will not be published.