Aynı Gün İçerisinde Kredi Kartı Veren Bankalar

1

Aynı Gün İçerisinde Kredi Kartı Veren Bankalar 

Hızlı kredi kartı veren bankalar alışveriş ihtiyaçlarınız, harcamalarınız için avantajlı ve hızlı seçenekler sunmaktadır. Günümüzde bankalar kredi ya da kredi kartı gibi finansal ürünlere sahip olmak, eski dönemlere göre daha zor bir hale gelmiştir. Kredi kartı başvurusu ya da kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanabilmesi için gelir belgesi ve yüksek bir kredi notuna sahip olmanız gerekmektedir.

Kredi notunun yüksek olabilmesi için bankalara yaptığınız geçmiş ödeme performansınızda bir sıkıntı olmaması gerekmektedir. Kredi ya da kredi kartı borçlarınızın ödemesinde aksama ya da yasal takip gibi durumlar söz konusu olduğunda kredi notunuz ciddi derecede düşmektedir. Kredi kartı başvurularına oldukça hızlı geri dönüşler yapan ve olumlu sonuçlandığı takdirde en kısa sürede kredi kartı veren bankalar bulunmaktadır.

ING Bonus Anında Kredi Kartı Başvurusu

ING Bonus kredi kartınızı, ING şubelerine uğrayarak 5 dakika içinde alabilirsiniz. Başvurunuz olumlu bir şekilde sonuçlandığı takdirde 5 dakika içerisinde kredi kartınızı almanız mümkün. Sahip olacağınız ING Bonus kredi kartı üzerinde isim ve soy isim bilgisi yer almamaktadır. Anında sahip olduğunuz kredi kartınızın isim ve soy isim bilgilerinizi içermesini istiyorsanız, 0850 222 0 600’ü arayarak talepte bulunabilirsiniz. Bu talebiniz için 5 TL kart basım ücreti ödemeniz gerekmektedir.

Hızlı bir şekilde sahip olabileceğiniz kredi kartınızın şifresini SIFRE yazıp bir boşluk bırakarak kartınızın son 4 hanesi yazarak, 2205’e SMS göndererek alabilirsiniz. Bunun yanı sıra telefon bankacılığı, internet şubesi ya da ING ATM’lerinden şifrenizi alabilirsiniz.

Enpara.com Anında Onaylı Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye’de faaliyet gösteren ilk dijital banka olan Enpara.com, kredi kartı ürünü ile aidat almayan bunun yerine müşterilerine aidat ödeyen bir banka olarak dikkat çekmektedir. Dijital bankacılığın sağladığı avantajlar arasında masrafsız, kefilsiz ve şartsız finansal destekler sağlanmaktadır. Enpara.com kredi kartı başvurunuz anında sonuçlanmakta ve kurye aracılığıyla gönderilmektedir.

Enpara.com müşterisiyseniz internet ya da cep şube aracılığıyla kredi kartı başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz. Anında onaylı kredi kartı olan bu kart, olumlu sonuçlandığı hızlı bir şekilde tarafınıza ulaştırılmaktadır. Enpara.com müşteri değilseniz başvurunuzu www.qnbfinansbank.enpara.com adresi üzerinden yapabilirsiniz. Başvurunuz anında sonuçlandıktan sonra olumlu olursa, müşteri temsilcisi sizi en kısa sürede ziyaret ederek Enpara.com kredi kartınızı teslim etmektedir. Enpara.com kredi kartı sahibi olduğunuzda faydalanabileceğiniz avantajlar şu şekilde sıralanmaktadır;

 • Kredi kartı kullanımınız boyunca kredi kart aidatı ödemezsiniz.
 • En az iki yıl boyunca kredi kartınızı aktif kullandığınız her yıl başına 100 TL aidat ödemesi alırsınız.
 • QNB Finansbank üye işyerlerinde yapacağınız alışverişlerde anında taksit avantajları alırsınız.
 • Her ay 3 harcamanız için herhangi bir ücret ya da faiz ödemeden sonradan taksitlendirme yapabilirsiniz.
 • Netflix ve Spotify harcamalarınızın yarısını geri alınırsınız.
 • Sinemia ile 18.99 TL’den ayda 3 kez sinema keyfi yaşayabilirsiniz.

Odeabank Anında Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi kartı almanın kolay yolu ve hızlı başvuru seçenekleriyle Odeabank avantajlı kredi kartı seçenekleri sunmaktadır. Yıllık kredi kartı aidatı ödemeden, taksitli ve nakit avans seçeneklerinden faydalanabileceğiniz Odeabank kredi kartı başvurularınız anında sonuçlanmaktadır. Odeabank kredi kartı başvurunuzu;

 • Odeabank müşterisiyseniz internet ya da cep şubeden,
 • Odeabank ATM ve şubelerinden,
 • Odeabank müşteri hizmetleri 444 8 444’ü arayarak,
 • BANKO bir boşluk ve T.C kimlik numaranızı yazarak 8444’e SMS göndererek yapabilirsiniz.

Başvurunuz olumlu sonuçlanırsa, kredi kartınız kurye aracılığıyla tarafınıza teslim edilmektedir. Kredi kartınızın nerede olduğunu ve durumunu sorgulamak için 444 8 444’ü arayabilirsiniz.

 

1 Comment
 1. Okan KARA says

  Kredi çekemiyorum. İcram var hepsini bir yere toplayıp kredi almak istiyorum. Lütfen yardım edin. Kaç yere yazdım bir kredi alamıyorum. Ne yapmam lazım.

Leave A Reply

Your email address will not be published.