Axess Kredi Kartı Yapılandırma

9

Akbank kredi kartı yapılandırma 2018 yılında birçok banka müşterisi tarafından tercih edilmiş ve fayda sağlamış bir hizmet olarak karşımıza çıkmaktadır. Akbank’ın müşterilerine sunduğu kredi kartlarından ve en çok tercih edilenlerinden biri olan Axess kredi kartı sahipleri için kredi kartı taksitlendirme hizmetinden yararlanabilirsiniz. Kredi kartı yapılandırma hizmeti genel itibariyle başka bir bankanın kredi kartı borcunu yeni faiz oranları ile Axess kredi kartına aktarabilir ve bu sayede eski borcunuzu, taksitli ve uygun faiz oranları ile ödemeye başlayabilirsiniz. Axess mobil internet bankacılığı ile bu hizmetten yararlanmak için başvuruda bulanabilme olanağınız da mevcuttur. Genel itibariyle birçok banka tarafından kredi kartı yapılandırma ve borç aktarımı işlemi gerçekleştirilmektedir.

Axess Kredi Kartı Yapılandırma Hizmetinin Faydaları

Akbank tarafından sunulan, kredi kartı hizmetlerinin bir parçası olarak, kredi kartı yapılandırma ve yeniden taksitlendirme hizmetinin birçok avantajı bulunmaktadır. Akbank Axess kart çeşitleri arasından birini seçerek kredi kartı yapılandırma hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Kredi kartı yapılandırma ve taksitlendirme işleminin size sunacağı faydalar ise kısaca şu şekilde karşımıza çıkmaktadır;

 • Taksitlendirilecek Borç Aktarımında Ücret Talep Edilmemektedir
 • 200 – 20 bin TL Arasında Borçlar Aktarılabilir
 • Yapılandırma İşleminde: Aylık Maliyet Oranı – %2,42 – Yıllık Maliyet Oranı – %29,09’dur.

Bu hizmetten yararlanmak isteyen müşteriler için sunulan avantajlar ve maliyet oranları bu şekildedir. Kredi kartı borcu taksitlendirme ve yapılandırma işlemi, başka bir banka üzerine kayıtlı kredi kartı borcunuzun Akbank Axess kredi kartı hizmetiyle yeniden hesaplanması işlemi olarak tanımlanmaktadır.

Axess Kredi Kartı Yapılandırma İşlemi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank Axess kredi kartı için yapılandırma ve taksitlendirme işleminden yararlanmak isteyen kişiler Axess mobil ödeme ve internet bankacılığı üzerinden bu hizmetlere başvurularını gerçekleştirebilirler. Akbank’ın vermiş olduğu internet bankacılığı hizmeti üzerinden (Akbank Direkt İnternet Bankacılığı) müşteri numaranız ve şifreniz vasıtasıyla başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra eğer banka müşterisi değilseniz Akbank şubelerine giderek kredi kartı yapılandırma hizmetine başvuru dilekçesi yazabilir başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bu hizmet sayesinde borçlarınızı ilk 9 aya kadar ücretsiz olarak taksitlendirme seçeneğinden de yararlanabilirsiniz.

9 Comments
 1. Zeki DURMUŞ says

  Hangi banka olursa olsun yapıyandırma iyi değil arkadaşlar. Yapılandırma faizleri çok yüksek. İlerleyen günlerde kalan borcunuz üzerinden tekrar faizlendirme yapılıyor. İki lira borç oluyor 3 lira veya 4 lira. Borç bulup krediyi kapatmaya bakın. Yıllık faizler almış başını gidiyor.

 2. Turhan ÇETİN says

  Akbank kredi kartıma olan borcumu yapılandırmak için bankaya gittim. Bana borcun iki katı neredeyse bir planlama çıkardılar. Kredi kartını yapılandırmak akıl işi değil, hele bu dönemde. Allah bizi kurtarsın

 3. Hasan GÖRMEZ says

  Kredi kartı yapılandırma işlemi iyi ki var. Yoksa direk icralık olacaktım. Sonuçta fazla para ödüyoruz ama en azından paramızı ödeyecek seviyelere çekiyorlar.

 4. Selahattin ÖNCÜ says

  Axess kredi kartımı kolay bir şekilde yapılandırma yaptım. Hem de ödeme şekillerini ben belirledim. Her ay belirli miktarda ödeme yapacağım.

 5. Gamze ASLAN says

  Bankalara düşmek istemeyiz ama ne yapalım bir yandan da onların işi para satmak. Çalışıp uğraş sonra çek kredi olmayan parayı harca ödeyeceğim diye anan ağlasın. Düzen bu işte.

 6. Kenan UZUN says

  Kredi kartı yapılandırmaları yapılması insanlara rahat bir nefes almayı sağladı. Ödeyemeyenler için bir kaç ay geriye atma gibi düşünülebilir. Ama anlık sıkıntı çekenler için süper bir uygulama. Bankaların bu şekilde müşterileri rahatlatmaları çok iyi oldu.

 7. Musa MARAL says

  Kredi kartı yapılandırması çok ağır faizler ile yapılıyor, Onun yerine yapılandırma yapmadan ayrı bir kredi bulup ödemek daha mantıklı

 8. Seda KURNAZ says

  Benim akbank kredi kartımda ödeme sorunları olmuştu. Banka ile görüştüm ve borç transferi yaparak benim ödemelerimi tamamladılar. Ben bankadan son derece memnunum.

 9. Ufuk GÖZ says

  Kredi kartı yapılandırmalarında düşük faizlerinde işlediği oluyor. Bence bankalar yapılandırma yaparlarken karşı tarafın parayı ödeyip ödemeyeceğini bilip ona göre faiz oranı ve ödeme şekli belirliyorlar.

Leave A Reply

Your email address will not be published.