Araba İpotekli Kredi Veren Bankalar (Şartları, Faiz Oranları)

0

Araba almak isteyenler için yeni kredi olanakları, ipotekli satın alma imkanlarına sahip olmayı sağlıyor. Türkiye’de araçların toplam değerlerine bağlı olarak kredi çekebilir, farklı vade seçenekleriyle araba ipotekli kredi olanaklarından yararlanabilirsiniz. Özellikle düşük faiz oranları, taşıt kredileri talep eden müşterilerin farklı banka seçeneklerine başvurmasını kolaylaştırıyor. Aracın ipotek işleminin ardından satın alınabiliyor olması, bankanın ve müşterinin sorun yaşamaksızın kredi işlemini gerçekleştirmesini sağlıyor.

Araç İpotekli Kredi Denizbank

Araç sahiplerinin direkt olarak güncel faiz oranlarını kullanması ve Denizbank’ın Araba üzerine kredi çekme şartları ile ödeme yapması mümkün oluyor. Üç aya varan taksit erteleme fırsatı da bulunan Denizbank’a ek olarak Türkiye’de araç ipotekli kredi hesaplama imkanından diğer avantajlarla da yararlanabilir. Esnek ödeme planları, erteleme olanakları ve başvuruya aynı gün içerisinde cevap alma imkanlarıyla hizmet verilmeye devam ediliyor.

Araç ipotekli kredi yapı kredi tarafından da uygun faiz oranları ve vade seçenekleriyle müşterilerin kullanımına sunuluyor. Aracın sıfır olmasıyla ilgili bir şart olmadığı için, ikinci el araç satın almak isteyen müşterilerin de İş Bankası araç ipotekli kredi imkanlarından yararlanması mümkün oluyor. Web sitesine veya mobil uygulamasına girilerek, aracın toplam değeri ve müşteri tarafından ödeme yapılması istenen vade seçeneğine göre kredi hesaplanabiliyor.

Finansbank Araç İpotekli Kredi

Araç için ipotekli bir kredi talebinde bulunulması için, güncel faiz oranları olan %1,99 değerlerinden yararlanılabilir. Banka bünyesinde araba üzerine kredi çekme şartları doğrultusunda maksimum 48 aya kadar bu türdeki kredi başvurusunda bulunmak mümkün oluyor. Banka tarafından belirlenen kullanım politikalarına bağlı olarak, her zaman için Ziraat Bankası ipotekli ihtiyaç kredisi ile olduğu gibi, ipotek evrakları hazırlanacaktır. Borcun ödenmemesi, aksatılması gibi durumlarda ise ipotek bulunan taşıtın banka tarafından alınma durumu söz konusu olacaktır.

Mağduriyet oluşmaması için mutlaka bankayla sözleşmeyi, vadeleri Araç ipotekli kredi Denizbank tarafından da onaylanacak şekilde yapmalısınız. Aylık gelirinizin çok üzerinde, ödeyemeyeceğiniz değerlerde aylık taksitle İş Bankası ipotekli ihtiyaç kredisi talep etmeniz mümkün değildir. Finansbank tarafından da müşterilerine özel olarak, satın almak istediğiniz aracın değerine uygun şekilde tüm tutarı kadar kredi talep edebilirsiniz.

Araba İpotekli Kredi Hesaplama

Araç sahiplerinin kendi aylık kazançlarına uygun şekilde ödemeler yapması ve kredi güncel değerlerine bağlı olarak 48 aya kadar vade belirlemesi sağlanıyor. Araba üzerine kredi çekme şartları doğrultusunda, bankaların erteleme olanaklarından yararlanılabilir. Krediyi aldıktan sonra, birkaç ay daha ertelenmesini ve ödemelerinizin geç başlamasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca araç ipotekli kredi Denizbank tarafından sağlanan olanaklara göre, başvurunuzun bir iş günü içerisinde cevaplanmasını sağlıyor. Kredi notunuzla ilgili herhangi bir sorun bulunmuyorsa, web sitesinde yer alan hesaplama araçlarıyla kredi değerlerini hesaplayabilirsiniz. İhtiyacınız olan miktar, kaç ay vadeyle ödemeyi yapacağınız ile ilgili bir seçim yaparak, TEB araç ipotekli kredi almanız mümkün oluyor. Web sitesinden, mobil uygulamalarından veya müşteri temsilcinizle şubede yapacağınız görüşmenin ardından Finansbank araç ipotekli kredi çekmeniz sağlanır. Aynı gün içerisinde alacağınız sonuçlar için hem krediniz hesabınıza aktarılır hem de esnek ödeme vadeleri oluşturulabilir.

Araba Üzerine Kredi Çekme Şartları

Araç satın alırken araç ipotekli kredi Halkbank ile düşük faiz oranlarından yararlanılmasını sağlar. Ortalama 50 bin Türk Lirası olarak çekilecek kredilerde Halkbank tarafından belirlenen taşıt kredisinde faiz oranları %1,63’den başlıyor. Araba ipotekli kredi hesaplama işlemlerinin yapılması için Türkiye’de QNB Finansbank, Denizbank, Akbank, Garanti Bankası gibi bankaların hesaplama özelliği kullanılabilir.

Kendi belirledikleri faiz oranlarını değerlendirirken, 48 aya kadar taşıt kredisi için araç ipotekli kredi Denizbank imkanlarıyla kullanıma uygun olacaktır. Müşterilerin herhangi bir sorun olmaksızın telefondan SMS ile kredi çekebilmesi için, anında kredi ile ilgili banka faizleri ve limitleri bulunuyor. Araba üzerine nasıl kredi çekilir? Aracın değerine bağlı olarak, düşük faiz oranlarıyla ve hızlı kredi çekimi için taşıt kredisinden yararlanılmasıyla yeni avantajlara sahip olunacaktır.

Araç İpotekli Kredi

Sıfır veya ikinci el araç almak için krediye başvuracak olan bireyler için, Türkiye’de düşük faizli araç ipotekli kredi Denizbank aracılığıyla sağlanıyor. Denizbank’ın müşterileri için taşıt kredisinde 0 araçlara yönelik belirlediği faiz oranı 50 bin TL için %1,91 oranındadır. 48 ay vadeli kredi çekme işlemlerinde bir diğer banka olan Finansbank araç ipotekli kredi olanaklarından %1,99 oranıyla faydalanılabilir.

Araç sahiplerinin herhangi bir mağduriyet oluşmaması için ödeme erteleme imkanından ve esnek ödeme planlarından yararlanması sağlanır. Araç ipotekli kredi Halkbank tarafından belirlenen faiz oranı ise, diğerlerinden daha düşük olan %1,63 seviyesindedir. Aracın sıfır veya ikinci el olmasına ek olarak, çekeceğiniz krediyi kaç ay vadeyle almak istediğiniz de ödeme planlarınızı düzenlemenizi sağlıyor. Düşük faiz oranları ve 4 yıla varan ödeme planlarıyla birlikte direkt olarak bankaların web sitesi üzerinden, araba ipotekli kredi hesaplama işlemleri gerçekleştirilebilir.

TEB Araç İpotekli Kredi

Düşük faiz oranlarının TEB güvencesiyle müşterilere sunulduğ 48 ay vadeli kredi çekme işlemlerinde %1,73 faiz oranı belirlenmiştir. TEB ipotek karşılığı kredi imkanına ek olarak, Türkiye’de oldukça düşük taşıt kredisi faiz oranları belirlemiştir. Müşterilerin aynı gün içerisinde kredi taleplerine karşılık almasını sağlayan TEB kredi hesaplama için web sitesini kullanıma açıyor. Maksimum 48 ay olacak şekilde vade belirleyebilir, almak istediğiniz kredi tutarını ise kredi notunuza göre değerlendirebilirsiniz.

Bankaya yapacağınız başvurunun ardından, krediyi çekmeye uygun olup olmadığınızı anlamanız mümkündür. TEB ihtiyaç kredisi yerine özellikle taşıt veya konut almak isteyenlerin bu tür kredilerle daha düşük faiz oranlarını değerlendirmesi talep ediliyor. Banka tarafından müşterilerin gayrimenkul satın almak için kredi başvurularında ise TEB arsa kredisi olarak tanımlanan yeni kredi imkanından yararlanılması sağlanıyor. İpotek işlemleriyle birlikte krediyi almayı destekleyen bir süreç oluşturulmuştur.

İş Bankası Araç İpotekli Kredi

Araç satın alırken maksimum vadeden yararlanmak ve esnek ödeme planları oluşturmak için İş Bankası ihtiyaç kredisi türüne başvuruda bulunabilirsiniz. Aracın toplam değerine yönelik veya direkt olarak belirli bir kısmı için de ihtiyaç ve taşıt kredisi için başvurunuzu iletebilirsiniz. Araç ipotekli kredi Denizbank tarafından özellikle düşük faiz oranlarıyla, 48 aya kadar vadede %1,91 faiz oranıyla kullanıma sunuluyor.

Müşterilerin hem araçlarını satın alabilmesi hem de ipotek şartıyla araca uygun krediye ulaşabilmesi için hizmet veriliyor. İpotekli hazır kredi için yapılacak olan başvurular, müşterinin anlık kredi notu incelendikten sonra aynı gün içerisinde sonuçlandırılır. Satın almak istediğiniz konut veya taşıt için ipotekli ihtiyaç kredisi ile ilgili evrakların hazırlanmasını talep edebilirsiniz.

İpotekli Kredi Başvurusu

Araç ipotekli kredi ile satın alma işlemleri için Türkiye’de Ziraat Bankası, Halkbank, Garanti Bankası gibi kuruluşlardan yararlanılabilir. Ziraat Bankası ipotekli ihtiyaç kredisi kullanılarak, aracın toplam değerinin belirli bir kısmı için hızlıca kredi almak mümkün oluyor. İpotekli kredi için yapılacak olan başvurularda müşterinin kredi notuna uygun şekilde ipotekli kredi Garanti Bankası tarafından 48 aya kadar, toplamda %1,95 faiz oranıyla alınabiliyor. Kredi için yapılacak olan başvurularda toplam kredi tutarına bağlı olarak, ipotekli kredi Halkbank tarafından kullanımı amacıyla şubeye başvurmanız gerekecektir.

Leave A Reply

Your email address will not be published.