Anında Kredi Garanti Bankası

0

Anında Kredi Garanti Bankası

Garanti Bankası anında kredi kapsamında ‘’Yaz Kredisi’’ kampanyasını sunuyor. Bireysel ihtiyaç kredisi olarak 2018 yazına özel sunulan kredi, 48 aya varan vade seçenekleri ile sunuluyor. Cazip faiz oranları ile anında kredi almak için hızlı başvuru yapabilirsiniz.

Garanti İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Garanti ihtiyaç kredi başvurusu, Garanti cep ve Garanti web üzerinden yapılabiliyor. Şubeye gitmeye gerek kalmadan anında krediden yararlanarak, paranızın hesabınıza gelmesini sağlayabilirsiniz.

Garanti İnternet veya Garanti Cep aracılığı ile Yaz Kredi’si başvurusu, Garanti kredi başvurusu sms ile yapılıyor. Başvuru formunu doldurarak, birkaç tık ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Sistem üzerinden daha önce başvurusunu yaptığınız kredileri de tamamlayabilirsiniz.

Garanti İnternet’ten anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için www.garanti.com.tr web adresinden anında kredi sayfasına giriş yaparak, başvuru formunu doldurabilir, Garanti kredi başvurusu sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca sistem üzerinden kredi hesaplama araçları bulunmaktadır. İstediğiniz vade seçenekleri ve faiz oranlarını Garanti İnternet üzerinden hesaplayarak, Garanti kredi kartı başvurusu formunu doldurabilir ve anında kredi olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Garanti Kredi Başvurusu Sorgulama

2018 anında ihtiyaç kredisi kampanyası ile bireysel kredilerde kolaylık sunan Garanti Bankası, Garanti Cep uygulaması ve garanti internet platformundan; kredi başvuruları ve kredi sorgulama işlemlerini sunuyor. Dijital hizmetler seçeneğinde sunulan garanti kredi kartı başvurusu sorgulama ve Garanti ihtiyaç kredisi başvuru sorgulama işlemini, web sayfası üzerinden hızlı ve kolay şekilde yapabilirsiniz.

Yaz Kredisi kampanyası dahilinde, 3 ila 48 aya varan vadelendirme seçenekleri sunuluyor. Anında ihtiyaç kredisi programında faiz oranları, seçilen vade sürelerine ve kredi kullanım tutarlarına bağlı olarak, Garanti konut kredisi hesaplama sisteminde belirleniyor. Garanti Ya Kredisi web sayfasında kredi faiz oranları tablosunu inceleyebilir, size en uygun vade ve faiz oranlarını seçerek ihtiyaç kredisini kullanabilirsiniz.

Garanti İnternet üzerinden veya sms numarası ile Garanti Cep üzerinden ihtiyaç kredi başvurusu yapan kişiler, kredi başvurusunun onaylanması haline başvuru yaptıkları tutar kadar anında kredi kullanabilirler. Garanti Bankası maaşlarını Garanti hesaplarından alan müşterileri için daha yüksek oranlarda kredi kullanım olanağı sunuyor.

Banka müşterisi olmayan ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunan kişiler için kampanya kapsamında verilebilecek maksimum kredi tutarı 25.000 TL olarak sunuluyor. Garanti kredi başvurusu sms numarası 3390’dan işlem sağlanabilir.

Garanti Anında Kredi Sms

Garanti sms kredi numarası, Garanti Cep uygulaması ile sunuluyor. 48 aya varan vade seçenekleri ile 25 bin TL’ye kadar anında ihtiyaç kredisi kullanmak için Garanti mobil bankacılık uygulaması ile sms başvurusu yapılabilir.

Garanti Cep üzerinden Yaz Kredisi ve anında ihtiyaç kredisi kullanmak için 3390 Garanti uygulamasına kısa mesaj atılması gereklidir. Mesaj ile anında kredi başvurusu için;

  • C kimlik numarası
  • Kullanılmak istenen kredi miktarı
  • Seçilen kredi vade süresi
  • Ayık gelir miktarı

Tüm bilgiler aralarında birer boşluk bırakarak yazılmalıdır. Sms ile kredi başvurusu ile değerlendirmeye alınan ihtiyaç kredisi başvurusu onaylandığında yine sms ile kullanıcıya bilgi iletilir.

Onaylanan kredi ile bankaya gitmeye gerek kalmadan, çekilen kredi tutarı anında hesabınıza yatırılır. 2018 Yaz Kredisi kampanyası ile 3 ile 48 ay arasında vade seçeneği, 25 bin TL’ye kadar anında kredi seçeneği ile sunuluyor. Banka müşterileri için anında kredi kullanım tutarları daha yüksek limitlerle sağlanabiliyor. Garanti kredi kartı başvurusu için de internet sayfasından işlem yapılabilir.

Garanti Kredi Kartı Başvurusu

Garanti İnternet üzerinden Garanti kredi başvurusu veya kredi kartı başvuruları da yapılabiliyor. Farklı kredi kartlarından istediğinizi seçin ve Garanti İnternet sayfasında sunulan başvuru form bilgilerini eksiksiz olarak doldurun. Kredi kartı başvurunuz en kısa süre içerisinde sonuçlanacaktır.

Garanti kredi başvuru sonucu Garanti Cep ile başvuru yapan kullanıcılara sms ile iletilir. Başvuru formunu doldurarak, Garanti İnternet platformundan anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapan veya daha önceki kredi başvurularını tamamlayan tüm müşterilere öncelikle sms ile bilgilendirme ve onay mesajı iletilir.

Garanti kredi kartı başvuru sorgulama için internet sayfasından veya telefon numaralarından iletişim sağlanabilir. Dilerseniz banka şubesine giderek paranızı çekebilir, dilerseniz banka şubesine gitmeye gerek kalmadan anında hesabınıza aktarabilirsiniz.

Kolay kredi olarak hazırlanan kampanya dahilinde 25.000 TL’ye kadar farklı vade seçenekleri ile ihtiyaç kredisi sağlanıyor. Garanti iletişim numaralarından da kredi başvurusu sonuçları öğrenilebilir. Garanti kredi kartı borç sorgulama için mobil uygulamadan, müşteri numarası ve şifre ile işlem yapılır.

T.C kimlik numarası bir boşluk, kullanılmak istenen kredi tutarı bir boşluk, vade süresi yazılarak bir boşluk bırakılır ve aylık gelir tutarı da yazılarak, Garanti Sms numarası 3390’a gönderilir. Banka tarafından değerlendirilen kredi başvurusu onaylandığında, verilen kredi miktarı anında kullanılabilir.

Garanti Konut Kredisi Hesaplama

444 EVİM kampanyası kapsamında konut kredisi Garanti’den veriliyor. Garanti kredi faiz oranları indirimleriyle konut kredisi kullanarak ev sahibi olmak isteyenler için Mortgage uzmanları, konut kredisi seçeneklerini sunuyor.

Garanti İnternet sayfasında sunulan ‘’Konut Kredisi’’ sayfasına giriş yaparak; vade seçenekleri, güncel faiz oranları, taksit seçenekleri ve ödeme seçenekleri değerlendirilebilir. Garanti konut kredisi yapılandırma işlemleri için Mortgage uzmanları faaliyet göstermektedir.

Garanti konut kredisi faiz oranları 2018, hesaplama sistemi üzerinde almak istediğiniz evin fiyatını, kullanmak istediğiniz kredi tutarını ve özel taksitlendirme seçeneklerini girerek, konut kredisi başvurusu ve kredi hesaplama araçlarına erişim sağlayabilirsiniz.

En Uygun Kredi

Garanti Bankası konut kredi hesaplama, araç kredisi, ihtiyaç kredileri kullanımlarında en uygun kredi seçenekleri ile faiz ve vade oranlarını sunuyor. Kredi kullanmak isteyen kişiler hesaplama araçları üzerinden kredi kullanım miktarları ve vade seçeneklerini girerek, uygun kredi faiz oranları ve taksit ödeme tutarlarını değerlendirebilirler.

En uygun konut kredisi güncel faiz oranları ve vade süreleri, araç kredisi vade ve faiz seçenekleri, ihtiyaç ve kısa süreli ihtiyaç kredilerinin tamamı, Garanti İnternet üzerinden incelenebilir. Hangi kredi kullanımı yapılacak ise faiz oranları o şekilde sunulur.

Garanti Bankası Kredi Çekme Şartları

Garanti ihtiyaç kredisi hesaplama sistemi, anında kredi kampanyası kapsamında, sms veya internet üzerinden başvuru yapılabiliyor. Maaş bordrosu iki aydan eski olmayacak şekilde sunulmalıdır. SGK sicil no, işyeri sicil no, aylık net ücret bilgisinin olduğu son 1 ay içerisinde alınmış gelir yazısı ve imza sirküleri gereklidir.

Emekliler için, emekli maaşını gösteren banka hesap cüzdanı, emekli aylığı tahsis belgesi ile tanıtım kartı gereklidir. Şirket sahipleri için en uygun kredi için; güncel vergi levhası, yıllık gelir beyannamesi, işletme hesap özeti, gerekli belgeler arasındadır.

Garanti ihtiyaç kredisi hesaplama sisteminde sermaye şirketleri için; yıllık kurumlar vergisi beyannamesi ve vergi levhası gereklidir. Kira geliri sahibi olanlar için gerekli belgeler arasında; gayrimenkul tapusu, kira kontratı, kira tahsilatına ilişkin belgeler iki yıldan eski olmayacak şekilde sunulmalıdır. Faiz geliri sahipleri, hesap cüzdanı ve faiz geliri belgesi sunmalıdırlar.

Çiftçiler için anında kredi başvurusunda gerekli olan belgeler arasında ise; çiftçilik belgesi ve Zirai kazancı gösteren belge olması gereklidir. Kredi onayı ardından sunulan belgeler ile kredi hesaplama ve kullanımı sağlanabilir.

Garanti Bankası Şubeye Gitmeden Kredi

Garanti kredi başvurusu sms ile 15.000- 25.000 TL’ye kadar 48 aya varan vade seçenekleri ile ihtiyaç kredisi veriyor. Garanti ihtiyaç kredisi hesaplama sistemini kullanarak, size özel kredileri kullanabilirsiniz.

Şubeye gitmeden kredi çekmek için 3390 Garanti Cep’ten başvurusu yapılabilir. İnternet üzerinden ve telefon bankacılığı ile Garanti kredi kartı başvurusu yapılabilmektedir.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.