Anında Esnaf Kredisi

0

Anında Esnaf Kredisi

Esnaflar için özel olarak hazırlanmış olan anında esnaf kredisi, birçok bankanın sunmuş olduğu hizmetlerden birisidir. Buna göre esnaf kredisi almak için bankaların belirlediği farklı yöntemleri tercih edebilirsiniz. Anında kredi kapsamında en çok tercih edilen yol ise internet bankacılığını kullanmaktır. Teknolojiye ayak uyduran ve Türkiye’de faaliyet gösteren bankaların çok büyük bir kısmı online ve internet bankacılığını aktif hale getirmişlerdir. Bu sayede çok kısa süre içinde kredi başvurusunu tamamlamak mümkündür.

Esnaf Kredisi Faizsiz

Ziraat Bankası Esnaf Kredisi Faizsiz olarak verilmektedir. Buna göre bankanın yanı sıra ticari oda ve meslek odaları üzerinden de başvuruda bulunmak mümkündür. Kredi KOSGEB tarafından desteklenmektedir. Esnafa Faizsiz Kredi 2018 KOSGEB ve Halkbank ortaklığı ile verilmektedir. Buna göre sıfır faizli kredi sayesinde kolayca geri ödeme yapmak mümkündür. 150 bin TL tutarındaki kredi için faiz ödemeye gerek yoktur. Esnafa Faizsiz Kredi Veren Bankalar içinde Ziraat Bankası, QNB Finansbank, ING Bank, Halkbank, Denizbank, Garanti Bankası, ING Bank yer almaktadır. Esnafa Faizsiz Kredi Ne Zaman Verilecek sorusuna ise 2018 yılı cevabını verebiliriz.

Esnaf Kredisi Halkbank

Esnaf Kredisi Faizsiz KOSGEB hibesi sayesinde mümkündür. Buna göre Halkbank Esnaf Kredisi 2018 kampanyası ise oldukça dikkat çekicidir. Hem faizli hem de faizsiz olan kredi türleri vardır. 100 bin, 200 bin ve 500 bin limitli birçok kredi söz konusudur. Bunlardan istediğinizi seçerek, online bir biçimde başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Esnaf Kredisi Hesaplama 2018 şartlarına göre çok kolay bir şekilde yapılabilir. Buna göre vade süresi ve çekilecek olan miktar üzerinden bir ayarlama yapılmalıdır. Bu şekilde hesaplama başarılı bir biçimde gerçekleştirilebilmektedir. Esnaf Kefalet Kredi Hesaplama 2018 senesi içinde tüm kesintileri görebileceğiniz şekilde yapılmıştır. Buna göre her limite göre farklı bir hesaplama söz konusudur.

Esnaf Kredisi Hesaplama

Esnaf Kefalet Kredi Hesaplama 2018 senesi için en az 100 bin TL gibi bir rakam belirlemiştir. Bu rakam 200 bin TL’ye kadar çıkmaktadır. Esnaf Kefalet Faizsiz Kredi ise KOSGEB yardımı ve desteği sayesinde 50 bin TL olmuştur. Bu kredi türünde kesinlikle bir faiz söz konusu değildir. Esnaf Kefalet Kredisi Limiti Ne Kadar anlamında üst sınır 200 bin TL olmuştur. Minimum tutar faizsiz 50 bin TL’dir. Esnaf Kefalet Kredisi 2018 seçenekleri arasında 100 bin TL’den başlamak üzere faiz uygulaması söz konusudur. Senelik faiz yüzde 4 olmuştur. Faizsiz kredinin miktarı ise 50 bin TL’dir. Anlaşmalı bankalar üzerinden başvuruda bulunmak çok kolaydır. Buna göre Halkbank, birçok avantajlı kampanya düzenlemektedir.

Esnaf Kredisi Hesaplama 2018

Esnaf Kredisi Hesaplama 2018 kapsamında ne kadar tutarlı bir kredi çekecekseniz, ona göre hesaplama yapmalısınız. Esnaf Kefalet Kredi Hesaplama 2018 bu anlamda size yardımcı olacaktır. Minimum olarak 100 bin TL tutarında bir kredi söz konusu olmuştur. Bunun yanı sıra üst limit de yükseltilmiştir. 200 bin TL gibi bir üst limitten bahsetmek mümkündür. Esnaf Sanatkârlar Kredi Hesaplama Tablosu limitlere göre hesaplama yapmayı kolay bir hale getirmektedir. Esnaf Kefalet Kredisi Limiti Ne Kadar sorularında ise 200 bin TL cevabını verebiliriz. Bunu göz önünde bulundurarak para çekimi yapılabilir. Ayrıca risk kesintileri, masraflar gibi kalemler de açık olarak belirtilmiştir.

Yeni Esnafa Kredi Veren Bankalar

Esnafa En Kolay Kredi Veren Banka noktasında birçok işletmeden bahsetmek mümkündür. Buna göre en avantajlı kredi ise Halkbank üzerinden verilmektedir. Esnafa Kredi Şartları konusunda belirlenmiş olan birtakım kriterler söz konusudur. Buna göre kriterlere uyum sağlamak gerekmektedir istenen belgeler ise şöyledir; vergi levhası mutlaka ibraz edilmelidir. SGK dökümü bir diğer talep edilen evraktır. Bunun yanı sıra ticaret sicil gazetesi ve bunun yanında da imza sirküleri olmalıdır. Eski olan esnafların gelir belgesini göstermeleri gerekmektedir. Ayrıca kimlik fotokopisi de bulunmalıdır.  Esnaf Kredisi Faizsiz olarak Halkbank tarafından sunulan bir hizmettir. 200 bin TL’den 500 bin TL’ye kadar sıfır faiz ile kredi almak çok kolay olacaktır.  Ziraat Bankası Esnaf Kredisi 2018 çerçevesinde birçok farklı kampanyadan faydalanmak mümkün. Bu anlamda KOSGEB destekli krediler mevcuttur. Bu krediler son derece avantajlıdır. Banka üzerinden başvuru yapılabilmektedir.

Esnaf Kredisi Hesaplama 2018

Esnaf Kefalet Kredi Hesaplama Aracı üzerinden çekilecek olan para miktarına hesaplama yapmak mümkün olacaktır. Minimum miktar 100 bin iken maksimum miktar ise 200 bin TL’ye kadar yükselmektedir.  Esnaf Kefalet Kredisi 2018 yılı içinde senelik faiz oranı ile dikkat çekmektedir. Buna göre 1 senede uygulanacak olan faiz yüzde 4 iken 1 yılı geçen durumlarda bu oran yüzde 5 şeklinde olmaktadır. Kredi vadeleri ise maksimum 5 senedir. Şahıslar üst limitten en fazla 150 bin TL alabilirler.  Esnaf Kefalet Kredi Faiz Oranları 2018 yılı içinde senelik olarak yüzde 4 şeklindedir. Ancak 12 ayı geçen kredilerde bu oran yüzde 5 olmaktadır.  Esnaf Kefalet Faizsiz Kredi Halkbank bünyesinde verilmektedir. O faizli olan bu kredi son derece avantajlıdır. 4 farklı kredi türü vardır. Kredi miktarı ise işyeri ya da bir taşı almak için kullanılıyorsa 500 bin TL’ye kadar çıkabilmektedir.

Esnaf Kefalet Kredisi Limiti Ne Kadar

Esnaf Kefalet Kredi Şartları dikkat çekicidir. Buna göre sadece sanatkar ve esnaf olan kişiler bu krediye başvurabilirler. Bunun yanı sıra kişilerin mutlaka sanatkar ve esnaf sicillerinin bulunması gerekmektedir. İkamet edilen yerin mevcut kooperatifin içinde yer alması şarttır. Bir senelik esnaflık gereklidir.  Esnaf Kefalet Kredisi 2018 senesi içinde 1 yıl geri ödemesiz olarak verilmektedir. Üst limit ise 150 bin TL’dir. Bunun yanı sıra Halkbank üzerinden işyeri ya da taşıt satın alma amacıyla 500 bin TL’ye kadar kredi kullanmak mümkündür. Esnaf Kefalet Kredi Hesaplama Tablosu 2018 üzerinden hangi tip kredi paketlerinin olduğunu görmek mümkündür.  Esnaf Kefalet Kredi Faiz Oranları 2018 yılında yüzde 4 şeklinde belirlenmiştir. Bu oran yıllıktır. Bunun yanı sıra 1 seneyi geçen ödemelerde yüzde 5 gibi bir rakam söz konusu olmaktadır.

Esnaf Kredisi Şartları

Esnaf Kredisi Şartları 2018 yılında birtakım belgelerden oluşmaktadır. Eski olan esnafların, gelirlerini belgelemesi şarttır. Bunun yanı sıra işyeri sahipleri mutlaka kimlik fotokopisini ibraz etmelidir. Ayrıca imza sirküleri ve ticaret sicil gazetesi de dosya içinde sunulmak zorundadır. SGK hizmet döküm belgesi, Esnaf oda belgesi, vergi levhası ise diğer istenen evraklardır. Esnaf Kredisi Faizsiz kapsamında bir yıl boyunca geri ödeme söz konusu değildir. Ayrıca limit 150 bin TL olarak belirlenmiştir. Bunun yanı sıra 3 yıllık bir vade söz konusudur. Esnaf Kredisi 2018 yılı içinde gerek KOSGEB gerekse Halkbank üzerinden alınabilir. Elbette mevcut belgeleri toplamak gerekmektedir. Yeni Esnafa Kredi Veren Bankalar listesine baktığımız zaman birçok dikkat çekici ismin olduğunu görmekteyiz. Buna göre Akbank, Odeabank, İş Bankası, Halk Bankası, Vakıf Bank, Finansbank, Denizbank, Garanti Bankası, Ziraat Bankası gibi işletmelerin, yeni esnafa kredi verdiğini söyleyebiliriz.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.