AnadoluBank Kredileri

0

Anadolu Bank Kredileri

Anadolu Bank 1997 yılında kurulmuş olan, HABAŞ Grubu tarafından satın alınan ve yenilikçi yaklaşımı sayesinde müşterilerine geniş finansal destek sağlayan bir bankadır. Anadolu Bank kısa zaman içinde geniş bir büyüme stratejisi göstermiş ve kendini geliştirerek ismini duyurmayı başarmıştır. Bankacılık sektöründeki tüm finansal hizmetleri bünyesinde barındıran Anadolu Bank, uygun faiz seçenekleri ile kredi çeşitlilik açısından da kendisini ispatlamış bir banka olmaktadır. Kredilerindeki finansal destek kurumsal veya bireysel müşterileri adına en uygun seçeneklere sahiptir. Her bankacılık işleminde özgün ve üstün hizmet niteliklerine sahip bir çalışma prensibi ile hareket etmektedir.

Anadolu Bank İhtiyaç Kredisi

Anadolu Bank ihtiyaç kredisi ile müşterilerinin alışveriş, düğün, evlilik, eğitim, bayram gibi masraflarında nakit ihtiyacını karşılayabilecekleri kredi fırsatları sunmaktadır. Müşterilerinin her türlü ihtiyacı karşılayabilecekleri tüketici veya ihtiyaç kredisi sayesinde uygun vade seçenekleri gibi olanaklar sağlamaktadır. Tüketici veya ihtiyaç kredisi olanaklarından birisi de uygun ödeme sağlayan vade süreleridir. Anadolu Bank ihtiyaç kredisi faiz oranları talep edilen kredi tutarına göre değişiklik göstermektedir. En güncel bilgiler ışığında Anadolu Bank ihtiyaç kredisi faiz oranı %3,20 oranında hesaplanmaktadır.  Müşterilerine her zaman uygun faiz oranlarında krediler sunan Anadolu Bank tüketici kredisi almak için 18 yaşını doldurmuş ve gelir belgesini ispatlayan kişilere hizmet vermektedir. Anadolu Bank ihtiyaç kredisi alabilmek için gerekli olan şartlar şunlardır:

 • Kişilere ihtiyaç kredisi hayat sigortası zorunluluğu ile uyumlu halde sunulmaktadır.
 • İhtiyaç kredisi için kefil talebinde bulundurulur,
 • Bankanın talebi doğrultusunda son 3 aylık ikametgâh belgesi istenmektedir.

Anadolu Bank ihtiyaç kredisi için istenen belgeler şunlardır:

 • Nüfus cüzdanı ve gereken kimlik bilgileri,
 • Gelir durumunu ispatlayan belge,
 • Gerekli olduğunda bankanın teminat için isteyebileceği gayrimenkul tapusunun belgesi şeklindedir.

Anadolu Bank ihtiyaç kredisi başvurusu için Anadolu Bank şubelerini veya Anadolu Bank resmi internet sitesini ziyaret etmek gerekmektedir. Aynı zamanda ihtiyaç kredisi hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşmak için Anadolu Bank şubelerinden yardım alınabilir.

Anadolu Bank Konut ( Ev) Kredisi

Anadolu Bank konut kredisi sayesinde kişilerin istedikleri eve sahip olması çok kolaydır. Anadolu bank konut kredisi seçeneklerinde uygun faiz oranı nispetinde diğer bankalar ile rekabet ortamının oluşması sağlanmıştır. Aynı şekilde Anadolu Bank konut kredisi faiz oranları sitesinden yapılacak olan bir kaç işlem ile hesaplanabilir. Anadolu Bank konut kredisi almak isteyenler için gerekli şartlar şunlardır:

 • Alınacak olan evi tapu belgesi olması gerekmektedir. Tapu işlemlerinin en fazla 1 hafta sonrasında Anadolu Bank konut kredisi onayı verilmektedir.
 • Zorunlu konut sigortası yaptırılmaktadır.
 • Anadolu bank hayat sigortası konut kredisi ile birlikte sunulmaktadır.
 • Başvuru sırasında 3 aylık ikametgâh belgesi istenmektedir.

Anadolu Bank konut kredisi sırasında istenen belgeler nüfus cüzdanı ve kimlik bilgileri, gelir durumu belgesi ve satın alınacak konuta ait tapu ve yapı ruhsat izin belgeleri gerekecektir. Anadolu Bank konut kredisi 120 aya kadar vade süresi ile hizmete sunulmaktadır. Anadolu Bank konut kredisi başvurusu için Anadolu Bank şubelerinde gidilmesi gerekmektedir. Yapılan incelemeler sonlandığında banka sonucu bildirecektir.

Anadolu Bank 0 Sıfır (Sıfır) Araç Kredisi

Anadolu Bank araç kredisi sayesinde markası ne olursa olsun aracın cinsine bakmaksızın 48 aya kadar vade süresine sahip kredi fırsatları bulunmaktadır. Anadolu Bank araç kredisi için başvurularda 18 yaş üzeri talepler değerlendirilmektedir. Anadolu Bank taşıt kredisi faiz oranları kredi tutarına göre değişiklik göstermektedir. Anadolu Bank taşıt kredisi başvurusu için Anadolu Bank şubelerine gidilmesinin ardından 1 gün sonrasında kredi sonuçlanacaktır. Anadolu Bank taşıt kredisi alanında rekabetçi kampanyalar yaparak daha uygun seçenekler sağlamaktadır. Anadolu Bank taşıt kredisinde gerekli olan belgeler şunlardır:

 • Alınacak olan sıfır arabanın performans faturası,
 • Gelir belgesi,
 • Nüfus cüzdanı kimlik bilgileri gerekmektedir.

Anadolu Bank 2.El Araba (Otomobil ) Kredisi

Anadolu Bank ikinci el araba kredisi sıfır araba kredisi ile aynı şartlarda verilmektedir. İkinci el arabalarda kredi seçenekleri Anadolu Bank farkı ile daha uygun faizlerde finansal desteğe sahip olunabilir. Anadolu bank ikinci el araba kredisi faiz oranları değişen tutarlar ile hesaplanmaktadır. Anadolu Bank ikinci el araba kredisi alabilmek için alınacak olan arabanın ruhsat bilgilerinin bankaya bildirilme zorunluluğu vardır. Aynı zamanda taşıt kredisinde olduğu gibi hayat sigortası zorunluluğu da bulunmaktadır. Anadolu Bank ikinci el araç kredisi başvurusu, Anadolu Bank şubelerinden bizzat yapılmaktadır.

Anadolu Bank Ticari Kredi

Anadolu Bank ticari kredileri sayesinde işyeri sahibi olan kişilerin veya ticaretle uğraşan kişilerin maddi anlamda sıkıntılarına finansal destek sağlamaktadır. Anadolu Bank ticari kredi faiz oranları seçilen ticari krediye göre değişmektedir. Anadolu Bank ticari kredi çeşitleri şunlardır:

 • Spot krediler,
 • Iskonto/ iştira kredisi,
 • Döviz kredileri,
 • Kredili mevduat hesabı şeklindedir.

Anadolu Bank ticari kredisi standart spot kredisi olarak sunulmaktadır. Bu kredi kullanımı sırasında faiz oranları değiştirilmemektedir. Anadolu Bank spot kredisi vadesinden önce kapatıldığında anapara üzerinden kapatılma işlemi uygulanmaktadır. Ticari kredilerde faiz üzerinden BSMV tahsil edilmektedir. Anadolu Bank ticari spot kredisinin özelliklerinden biri de kredinin başlatıldığı tarihten itibaren vade süresi boyunca faiz oranlarındaki değişimden etkilenmemesidir. Anadolu Bank ticari spot kredi sayesinde tüm firmaların kısa süreli nakit ihtiyacı karşılanmış olacaktır. Anadolu Bank ticari kredi başvurusu Anadolu Bank şubelerinde firmanın birebir görüşmesi ile sağlanmaktadır.

Anadolu Bank KOBİ Kredisi

Anadolu Bank KOBİ’lere özel kredi fırsatları sayesinde tüm orta ve küçük ölçekli işletme sahiplerinin maddi anlamdaki sorunlarına finansal desteği sağlamaktadır.  Anadolu Bank KOBİ kredisini esnaf kredisi adı ile kampanyaları arasında sunmaktadır. Anadolu Bank KOBİ kredisi faiz oranları tercih edilen kredi türüne göre değişmektedir. Anadolu Bank KOBİ kredi seçenekleri şunlardır:

 • İşletme kredileri,
 • Gayri nakdi krediler,
 • Kredi garanti fonu kredileri,
 • KOSGEB destekleri kredileri şeklindedir.

Anadolu Bank KOBİ kredileri işletme kredisi,  ticari taşıt kredisi, işyeri edindirme kredisi şeklinde de esnaf kredileri olarak hizmete sunulmaktadır. Anadolu Bank KOBİ kredi sistemlerinde kredinin tamamının firma tarafından kullanılma garantisi ve ödeme seçeneklerinin de firma tarafından belirlenmesi şartları bulunmaktadır. Anadolu Bank KOBİ kredisi alt konular ile çeşitlenmiş ve bazı devlet destekli krediler sayesinde müşterilerine uygun seçenekler sunulmuştur. Anadolu Bank KOBİ kredisi başvurusu Anadolu Bank şubelerinden yapılmaktadır.

Anadolu Bank KOBİ’ler için işletme iştira kredisi sağlamasının senet vadesi beklemeden nakde çevrilmek için finansal destek gibi faydaları bulunmaktadır. Aynı zamanda senedin vadesi geçen kadar süre içinde faiz oranları değişse bile kredi faizlerini etkilememesi KOBİ’ler için olanak sağlamaktadır.

Anadolu Bank rotatif kredi sayesinde ise firmaların kredi tutarında göre faizlerindeki değişimlerin yüksek olması halinde firmanın kendi ödeme tutarına uygunluğuna bakılması ve kredi kapatılması ile finansman maliyetine olumlu katkı sağlamaktadır.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.