Albaraka Türk Katılım’dan 80 bin TL Faizsiz Kredi Fırsatı!

0

Albaraka Türk Katılım Bankası 100 bin vatandaşımızın faizsiz kredi kullanabilmesi adına 80 bin TL kredi paketini bugün başlattı. Bu deyişle 100 bin vatandaşımız tam 80 bin TL krediyi 36 ay vadeli bir şekilde kullanabilecek. Korona virüs salgını sonrasında milyonlarca vatandaşımızın yaşamış olduğu ekonomik kriz sonrasında kendilerine en uygun faizli kredi paketini arıyor. Özellikle özel sektörde çalışmakta olan milyonlarca vatandaşımız işinden çıkartıldığı, devletten herhangi bir destek ödemesi alamadığı için ciddi miktarda paraya sıkıştı. 80 bin TL faizsiz kredi fırsatı 10 yılda bir gelebilecek bir fırsat olduğu için bu haberi okuyan tüm okurlarımızın hızlı bir şekilde başvuru yapması önemle arz edilir.

İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızın Albaraka Türk Katılım Bankası sayesinde hızlı bir şekilde dilediği kadar kredi kullanabileceği açıklanmıştı. Ancak sadece 80 bin TL’ye kadar olan kredi paketinde faizsiz kullandırım söz konusu. 90 bin TL ya da 100 bin TL gibi yüksek rakamlar kullanmak zorunda olan vatandaşlarımızın yüksek miktarda kredi faiz oranı ödemeleri gerekebilir.

Albaraka Türk Faizsiz 80 bin TL Kredi Detayları

Albaraka Türk Katılım Bankası başlatmış olduğu bu efsane kredi paketi ile beraber yüz binlerce vatandaşımızın ekonomik anlamda bir nebze daha rahatlayabilmesine olanak sağlayacak. Özellikle özel sektörde çalışırken işinden çıkartılan ve kendisine uygun iş bulamayan ya da satın alacağı ev için kredi bulamayan vatandaşlarımızın hemen kullanması gereken önemli bir kredi paketi oldu. Albaraka Türk Katılım Bankası üzerinden çekeceğiniz 80 bin TL krediye kadar tüm kredileriniz faizsiz olacak.

Faizsiz Krediye Kimler Başvuru Yapabilecek? Kimlere Verilecek?

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından başlatılmış olan bu efsane kredi paketinde öncelik kredi sicili temiz olan ve şu an sigortalı olarak çalışmakta olan vatandaşlarımız olacak. Albaraka Türk Katılım Bankası’nın başlatmış olduğu bu kredi 36 ay vadeli olacak o sebepten ötürü kısa süre içerisinde ödenmesi gerekecek. Aylık ödeme 2 bin 222 TL aylık eşit taksitlerle ödenecek olan kredi paketinde tüm ayrıntılar Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından verilecek. Başvuru yapacak olan kişilerin en yakın Albaraka Türk Katılım Bankası şubesini ziyaret etmesi gerekecek.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.