48 Ay Kredi Veren Bankalar

9

48 Ay Kredi Veren Bankalar

Bankalar üzerinden kredi almak için farklı yolları kullanmak çok zor değildir. Bu anlamda 48 Ay Kredi Veren Bankalar üzerinden başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Online olarak yapılacak başvurular çerçevesinde internet şubesini kullanmak mümkündür. Bu şubeye giriş için bir kullanıcı adı ile banka tarafından size sağlanmış olan bir şifre gereklidir. Bu şekilde kredi talebinde bulunabilirsiniz. Başka bir yöntem ise kısa mesaj ile olmaktadır. Kısa SMS bu konuda çok hızlı bir biçimde başvurunuzu tamamlamayı sağlayacaktır.

30000 TL 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

30000 TL İhtiyaç Kredisi 36 Ay opsiyonu üzerinden istediğiniz banka ile işlem yapmanız mümkündür. Buna göre en düşük faiz oranı Ziraat Bankası hizmetleri içinde yer almaktadır. Çünkü faiz yüzde 1.63 olarak belirlenmiştir. Bunun yanı sıra ING Bank faiz oranı da 1.74’tür. 25000 Kredi 48 Ay  Ziraat Bankası paketinde aylık faiz oranı yüzde 1.63 olarak uygulanmaktadır. Bunun yanı sıra toplam ödeme 38.904 olmaktadır. Aylık ödenecek tutar ise 808 TL şeklindedir. 30000 TL Kredi gibi bir alternatif sayesinde gereken krediyi almanız çok uzun sürmeyecektir. İhtiyaç Kredisi 48 Ay Hesaplama noktasında en az aylık olarak 969 TL ödeyebilirsiniz. Bunun için Ziraat Bankasını tercih etmek gerekmektedir.

25000 TL Kredi 48 Ay

25000 Kredi 48 Ay Akbank seçeneklerine baktığımız zaman faizin yüzde 1.91 olduğunu görüyoruz. Aylık ödenecek tutar ise 864 TL’dir.  25000 TL İhtiyaç Kredisi 36 Ay kapsamında Ziraat Bankası yüzde 1.63 faiz ile dikkat çekmektedir. ING Bank faizi ise yüzde 1.74’tür. Bunun yanı sıra Vakıf Bank, yüzde 1.75 oranlı bir faize sahiptir. 25000 TL Kredi 24 Ay gibi bir seçenek üzerinden hareket etmek isteyen kişiler Ziraat Bankası kredisini kullanabilirler. Çünkü faiz oranı, diğer bankalar ile karşılaştırıldığı zaman oldukça uygundur. Buna göre yüzde 1.63 rakamı söz konusudur. 25 Bin Tl Kredi 48 Ay Ziraat Bankası kapsamında aylık ödenecek tutar 816 TL’dir.

İhtiyaç Kredisi 48 Ay Hesaplama

30 Bin TL Kredi 48 Ay Ziraat Bankası ilgi çekicidir. Buna göre bankanın belirlediği faiz oranı olan yüzde 1.63 üzerinden hesaplama yapılır. Bu hesap sonrasında aylık ödenecek tutar 969 TL’dir. Bunun yanı sıra toplam ödeme ise 46.684 TL şeklindedir. 30000 TL Taşıt Kredisi 48 Ay  seçeneklerinde ise karşımıza çıkan tabloda Ziraat Bankası aylık yüzde 1.63 faize sahiptir. Ödenecek aylık tutar da 969 TL’dir. 30000 TL Konut Kredisi 48 Ay kapsamında farklı opsiyon ve seçenekler söz konusudur. Buna göre en uygun kredi Ziraat Bankası ile verilir. 20000 TL Kredi 48 Ay içinde en uygun oran Ziraat Bankasına aittir ve aylık ödeme tutarı 646 TL’dir.

25000 TL İhtiyaç Kredisi 60 Ay

25000 TL Kredi 36 Ay Vade kapsamında birçok banka farklı opsiyonlar sunmaktadır. Buna baktığımız zaman yine Ziraat Bankası, aylık 973 TL olan ödemesi ile ön plana çıkıyor.  25000 Kredi 48 Ay Akbank seçeneğinde ise aylık ödenecek olan miktar 864 TL’dir.  25000 TL Kredi 18 Ay seçenekleri de oldukça fazladır. En düşük oran Ziraat Bankası ile mümkündür. Bu şekilde kredi çekilebilmektedir. 25000 TL Kredi 12 Ay alternatifi için de aynı şeyleri söylemek mümkündür. Çünkü bu tip bir kredi için Ziraat bankası ile aylık 2.357 TL ödeyebilirsiniz ve bu tutar en düşük meblağdır.

45000 TL Kredi 36 Ay

45000 TL Kredi 24 Ay opsiyonları içinde en yüksek faiz oranı Garanti Bankası’na aittir ve bu oran tam yüzde 2.09 şeklindedir. 45 Bin TL Kredi 48 Ay opsiyonlarında Ziraat ile aylık 1.453 TL ödeyebilirsiniz. 45 Bin TL Kredi 24 Ay gibi bir kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler ise yine en düşük ücreti 2.367 TL ile Ziraat Bankası üzerinden ödeyebilirler. 45 Bin Tl Kredi 60 Ay noktasında ihtiyaç kredisi çekmek mümkün değildir.

43000 TL Kredi 48 Ay

45 Bin TL Kredi 60 Ay hususunda eğer konut kredisi çekmek istiyorsanız hesaplama sonucunda size en uygun olan bankayı tercih edebilirsiniz. Bu banka ise en düşük faiz oranı ile karşımıza çıkan Vakıfbank ve Ziraat Bankasıdır. Aylık ödeme miktarı 1.288 TL’dir. Bunun yanı sıra faiz ise 1.38 şeklindedir. 45000 TL Kredi 60 Ay ise bir diğer opsiyondur. Bu kredi türünde yine aynı bankaların dikkat çektiğini görmekteyiz. Buna göre bankaların belirledikleri faiz oranı yine aynıdır. Bunun yanı sıra  45000 TL Kredi 24 Ay gibi bir opsiyonda daha farklı ödeme tutarları söz konusu olabilir. Bu anlamda aylık en düşük ödeme miktarı yine Halkbank ile Ziraat Bankası’na aittir. 2.215.40 TL gibi bir aylık geri ödeme mevcuttur.  45000 TL Kredi 120 Ay olduğu zaman ödenecek olan aylık tutar da düşer. 769.59 TL en alt limittir. En üst ödeme miktarı ise Alternatif Bank aracılığı ile gerçekleşecektir ve bu tutar 988.40 TL’dir.

En Uygun Kredi

Kredi Faiz Oranları değişmektedir. Buna göre kredi türleri farklı olduğu için bunlara göre bir faiz söz konusudur. Ayrıca her bankanın kredi faiz oranları aynı değildir. Bundan dolayı bankalara göre de bir ayrım ve sınıflandırma söz konusu olabilmektedir. Ziraat Kredi konusunda farklı alternatifler sunmaktadır. Buna göre ana 3 kredi türü söz konusudur. Bunlar konut kredisi, tüketici kredisi ve taşıt kredisi şeklindedir. Tüketici kredisi ihtiyaç kredisi olarak da bilinmektedir. Faiz oranları ise farklıdır. Konut kredisi faiz oranı 1.38 iken, taşıt kredisi faiz oranı ise 1.63 olarak dikkat çekmektedir. Tüketici kredisinin faiz oranı yüzde 1.67’dir. İhtiyaç Kredisi Hesaplama bu anlamda kolaylıkla yapılabilir. Buna göre kredi çekmek istediğiniz bankanın resmi sayfasına girdikten sonra ilk olarak kredi hesaplama aracı bölümüne tıklamalısınız. Daha sonra tutar, vade seçimi yapılmalıdır.  Vakıfbank Kredi noktasında yüzde 1.38’den başlayan krediler sunmaktadır.

Kredi Hesaplama

En Uygun Kredi Hesaplama işlemleri için internet üzerinden bir takım sitelere girebilir ve bu şekilde hesaplamanızı yapabilirsiniz. Buna göre bankaların kendi hesaplama araçları da tercih edilebilir. Kredi Hesaplama Ziraat sayesinde çok kolay olarak yapılabilir. Buna göre ilk olarak kredi türünü seçmek gerekmektedir. Çünkü bankanın vermiş olduğu farklı kredi türleri söz konusudur. Her kredi için de değişik bir faiz oranı belirlenmiştir. Ardından da vade sayısını ayarlayabilirsiniz. Bunun sonucunda çekeceğiniz kredi miktarı sonrasında aylık olarak ne kadar ödemeniz gerektiğini bulabilirsiniz. Buna, faizler de eklenecektir. Konut Kredi Hesaplama işlemleri de benzer şekilde yapılmaktadır. Bankaların konut kredisi faiz oranları birbirlerinden farklıdır. Bu yüzden her bankanın hesaplama aracı üzerindeki parametreler değişik olacaktır. Böylelikle bankalar arasında bir karşılaştırma yapmak da mümkün olacaktır. Kredi Hesaplama Akbank tutar ve vade gibi iki bölüm üzerinden işlem yapmanıza müsaade etmektedir. Sigortalı ve sigortasız alanlarının da doldurulması gerekmektedir. Elbette bunun öncesinde kredi türü seçilmelidir.

 

 

9 Comments
 1. Hatice AKDAĞ says

  Yeni yasayla bu şekilde kredi vermek yasaklandı. Ama yeni bir düzenleme gelecekmiş herhalde. ihtiyaç kredileri 36 aydan 48 aya çıkarılacakmış. Önceden 60 aya kadar veriliyordu niye değişti ki hiç anlamadım.

 2. Gül SAKA says

  Kredi alabilmek için evimizi ipotek yaptırdık. Hem faizlerde daha düşük bir seviyeye geldi. Hem de kredinin onaylanması çok kısa zaman aldı. İpotekli kredi çekmek en akıllı iş. Ama ödemeleri yapamazsanız büyük risk haberiniz olsun.

 3. Mavi USTALI says

  Krediler konusunda hızlı bir çalışma yapan banka çalışanlarına buradan teşekkür ederim. Sayenizde büyük bir dertten kurtuldum. Teşekkürler

 4. İsmail SEMİZ says

  Bankaların tek tek internet sitelerine baktım. Bu şekilde kredi veren banka kalmamış. Bilginiz olsun

 5. Arslan GÜZEL says

  Kredi kullanmaktan başka çaremiz yok ki. Anada yok babada yok mecbur millete el açmaktan ise gidip bankalardan kredi kullanıyoruz. En uygun hangisi verirse değil, krediyi kim verirse ondan alıyoruz.

 6. Zafer TEPE says

  Merkez bankası faizleri yine düşürmedi. Artık krediler çok zor 48 ay olur. Yakında daha da yukarı çekecekler diye korkuyoruz.

 7. Gültekin ZAFER says

  Bekleyin az kaldı 2019 yılında yine faizler düşecek ve vade farkları yeniden yükselecek. O zaman 48 ay yine bütün bankalar kredi verir.

 8. Hasan DURSUN says

  48 ay kredi veren banka şu an için yok benim bildiğim. Siz en iyisi 36 aylık kredi bilgilendirmesini yapın. Ama belli olmaz konut düştü belki 48 aylık kredilerde yeniden verilebilir.

 9. Kumru TEKTAN says

  48 ay kredi veren banka kalmadı. Hiçbir banka şu an bu kadar ay ihtiyaç kredisi veremiyor. Belki başka isim altında kredi kullanımı yapabilirler ona bir şey demem.

Leave A Reply

Your email address will not be published.