36 Ay Vade, 1,74 Faiz Oranı! Başvuru Yapana Hemen Veriliyor!

0

Türkiye’de insanların hali ekonomik olarak ortadadır. Bu sadece Türkiye için geçerli değil, dünyanın hangi kentine giderseniz gidin aynı durumda. New York, Londra, Paris, İstanbul ve daha nice şehirlerde ekonomi neredeyse durma noktasına geldi. İşte bunu çok iyi bir şekilde analiz eden QNB Finansbank’ın alt şirketi olan Enpara.com yüzde 1,74 kredi faiz oranı ile kredi tüketicilerine 36 ay vadeli kredi imkânı sağlıyor. Sadece acil nakit ihtiyaçları için dahi şu aşamada gayet yeterli sayılabilecek bir kredi paketi ile karşımıza çıkan Enpara.com için başvurular bugün başladı.

İhtiyaç sahipleri kredi faiz oranları tablolarını araştırıyor. Bunun en temel sebebi ise Türkiye’de acil nakit ihtiyaçlarının bir şekilde karşılanamıyor olması. Esnaflar iş yapamıyor, öğrencilere devletten yapılan burs ve kredi ödemeleri yetersiz kalıyor, asgari ücret gibi maaşlar da yetersiz kalıyor. Bu durumda ekonomik olarak ihtiyaçlar karşılanamıyor. İşte tam olarak bu noktada hizmet veren bankalara günümüzün en düşük kredi faiz oranlarından yararlanabilmek adına kredi faiz oranları tabloları araştırılıyor.

Aylık Ödeme Ne Kadar Olacak?

Enpara.com’un yeni başlatmış olduğu bu kredi paketinde 15 bin TL, 36 ay vade, 1,74 kredi faiz oranı kullanıldığında aylık ödeme 596,84 TL oluyor. 30 bin TL kullanmak isteyen vatandaşlarımızın ise ortalama olarak 1,193 TL aylık ödemesi oluyor. 60 bin TL 36 ay vadeli aynı faiz oranlarından ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlarımızın ise 2,387 TL aylık ödemesi oluyor.

Kimler Başvuru Yapabilir?

Günümüzde kredi ihtiyacı olan herkes başvuru yapabilir. Ancak şu aşamada kimlerin bu kredi paketinden faydalanabileceği netlik kazanmış değil. Genel kredi başvuru ve kullandırım şartlarına bakıldığı zaman en az 6 aylık sigortalı çalışma ve kredi sicilinde olumsuz durum olmaması gibi etkenler olur. Enpara.com başlatmış olduğu bu düşük faizli kredi paketinde de yine aynı şekilde benzer kurallar sağlamış olması gerekiyor.

Nasıl Başvuru Yapılacak?

Enpara.com ihtiyaç kredisi paketine başvuru yapmak isteyen vatandaşlarımızın https://www.qnbfinansbank.enpara.com/krediler/ihtiyac-kredisi buradaki linki kullanarak başvuru yapabilmeleri mümkün olacak. Aynı zamanda Enpara müşterileri mobil bankacılık, telefon bankacılığı ve internet bankacılığı yolu ile başvuru yapabilmeleri mümkün olacak.

Leave A Reply

Your email address will not be published.