240 Ay Kredi Veren Bankalar

0

240 Ay Kredi Veren Bankalar

240 ay kredi veren bankalar sayesinde istediğiniz tutara sahip olabilir ve bu şekilde maddi olan ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Buna göre bankaların çok büyük bir kısmında bu anlamda bir kampanya söz konusudur. Bu kampanyaya katılım online olarak gerçekleştirilebilir. Bankaların sahip olduğu resmi internet sitesinin yanı sıra bankacılık şubelerinin online bir biçimde yapıldığı özel sayfaları da vardır. Bu sayfalara girdikten sonra gerekli olan yerleri doldurabilir ve kredi başvurunuzu başarılı bir biçimde tamamlayabilirsiniz. Bunun sonucunda ise krediyi alabilirsiniz.

240 Ay Konut Kredisi Ziraat

240 Ay Konut Kredisi Veren Bankalar arasında birçok değişik banka var. Bunlar Albaraka, Garanti Bankası, Yapı ve Kredi Bankası, Türkiye İş Bankası ve Vakıfbank olarak ifade edilmiş. Ziraat Bankası Kredi Kampanyası bünyesinde birçok farklı kalem bulunmaktadır. Bunlardan istediğinizi seçebilirsiniz.  Ziraat Bankası Konut Kredisi aylık faiz oranı yüzde 1.38 şeklindedir. Bunun yanı sıra vade süresi maksimum olarak 120 aya kadar çıkmaktadır.  360 Ay Vadeli Konut Kredisi ise Şekerbank bünyesinde yer alır. Bugüne kadar Türkiye’deki en uzun vadeli konut kredisi olarak bilinmektedir. Bundan dolayı geliri çok fazla olmayan ancak ev alacak kişiler, bu krediden faydalanabilirler.

15 Yıl Vadeli Konut Kredisi Veren Bankalar

Ziraat Bankası 180 Ay Konut Kredisi opsiyonu söz konusu değildir. Bankanın en uzun vadeli kredisi 120 ay olarak belirlenmiştir. Buna göre 120 ay üzerinden aylık 1.38 oranlı bir faiz sayesinde konut kredisi sahibi olabilirsiniz.  Vakıfbank 20 Yıl Vadeli Konut Kredisi bankanın sunmuş olduğu hizmetlerden ve kampanyalardan birisi olarak dikkat çekmiştir. Yerini ise 120 ay vadeli olan bir başka kampanyaya bırakmıştır. Bu kampanya üzerinden hareket ederek, ev sahibi olmak mümkündür. 180 Ay Vadeli Konut Kredisi denildiği zaman genellikle Denizbank ile Garanti Bankası’nın bu tip bir kredi verdiğini görmekteyiz.  Halkbank 180 Ay Konut Kredisi noktasında yüzde 1.62 gibi bir faiz oranı üzerinden işlem yapılmasını sağlamaktadır. Bu tip bir kredi için en yakın bankaya başvurabilirsiniz.

360 Ay Vadeli Konut Kredisi

30 Yıl Vadeli Konut Kredisi noktasında en dikkat çekici kampanya Şekerbank tarafından sunulmuştur. Bu kredi, ülkemizdeki en uzun vadeli konut kredisi olarak da bilinmektedir. Bunun yanı sıra 15 Yıl Vadeli Konut Kredisi Veren Bankalar arasında birçok önemli finans kuruluşunun olduğunu görmekteyiz. Bunlardan birisi Halk Bankasıdır. Şekerbank opsiyonunu da değerlendirmek mümkündür. Böylelikle çok yüksek olmayan faiz oranları ile istediğiniz konutun ücretini zamana yayabilirsiniz. 180 Ay Vadeli Konut Kredisi veren banka sayısı çoktur. Ancak en uygun olarak bilinen bankalar Garanti Bankasının yanı sıra Denizbank olarak dikkat çekmektedir. Vakıfbank 20 Yıl Vadeli Konut Kredisi kapsamında çok yüksek ve sizi sıkıntıya sokmayacak olan faiz oranlarını tercih edebilirsiniz.

180 Ay Vadeli Konut Kredisi

Halkbank 180 Ay Konut Kredisi 100 bin TL üst sınırı ile dikkat çeker. Bu tip bir krediyi alabilmek için banka şubelerine gitmek ve bu şubeler üzerinden başvuruda bulunmak şarttır. 15 Yıl Konut Kredisi Veren Bankalar hususunda Halkbank, Şekerbank, Garanti Bankası ve Denizbank gibi kurumlar aracılığı ile rahatlıkla kredi ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bu şekilde kredi almak çok zor değildir. Vakıfbank 20 Yıl Vadeli Konut Kredisi 1.59 oranı üzerinden işlem yapmanızı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra 240 Ay Konut Kredisi Ziraat Bankası ile geçen sene geçerli olan ve büyük bir ilgi gören kampanyaların başında gelmekteydi.

240 Ay Konut Kredisi Veren Bankalar 2018

15 Yıl Vadeli Konut Kredisi Veren Bankalar noktasında Şekerbank, Garanti Bankası, Denizbank ve Halkbank gibi bankalar arasında tercihte bulunarak kredinizi çekebilirsiniz. Denizbank aylık faiz oranı yüzde 1.77 şeklindedir.  Bunun yanı sıra Garanti Bankası faiz oranı ise 2.07 şeklindedir. 240 Ay Konut Kredisi Ziraat bankasının bu sene kullanılmayan ve ancak geçtiğimiz dönemde çok büyük bir ilgi gören konut kredileri arasında yer almaktadır.  Halkbank 180 Ay Konut Kredisi kapsamında 100 bin TL limitli bir kredi çekimi yapmak mümkündür. Bunun yanı sıra kredinin aylık oranı ise yüzde 1.59 olmuştur. Vakıfbank 20 Yıl Vadeli Konut Kredisi almak daha önceki dönemlerde çok kullanılan kredi türlerinden birisi olarak dikkat çekmekteydi. Bankanın aylık faiz oranı olarak belirlediği rakam ise oldukça düşük. Buna göre banka üzerinden kredi çekmek isteyen kişiler sadece yüzde 1.38 gibi bir oran ile aylık çok fazla olmayan ücretlerle geri ödeme yapabilirler. Bu şekilde büyük bir avantaj yakalamak mümkün olacaktır.

Vakıfbank 20 Yıl Vadeli Konut Kredisi

Vakıfbank Konut Kredisi Faiz Oranları 2018 yılı içinde yüzde 1.38 olarak belirlenmiştir. Bu oran diğer bankalar ile kıyaslandığı zaman çok yüksek değildir. Vakıfbank Faiz Oranları Düştü Mü sorusuna bu şekilde cevap vermek mümkündür. Bunun yanı sıra mevcut krediyi alabilmek için mutlaka bir takım yöntemleri kullanmak gerekmektedir. Online olarak bankanın resmi internet sitesi üzerinden başvuru yapmak çok basittir. Kısa mesaj yolu da tercih edilebilir. Ayrıca bir diğer yöntem ise bankaya bizzat gitmektir. 20 Yıl Konut Kredisi Veren Bankalar arasında ön plana Garanti Bankası ve Denizbank çıkmaktadır. Garanti Bankası faiz oranı yüzde 2.07 şeklinde iken Denizbank faizi ise yüzde 1.71 olarak belirlenmiştir. Vakıfbank Konut Kredisi Hesaplama 2018 internet sitesi üzerinden rahatlıkla yapılabilir.

Halkbank 180 Ay Konut Kredisi

180 Ay Vadeli Konut Kredisi alma noktasında Garanti Bankası ya da Denizbank gibi kurumlar üzerinden işlem yapılabilmektedir. Halkbank Konut Kredisi Hesaplama hem kurumun internet sitesi hem de diğer sayfalar üzerinden rahatlıkla yapılabilmektedir. Buna göre bankanın belirlemiş olduğu aylık faiz tutarı yüzde 1.48 seviyesindedir. Halkbank Maaş Müşterisi Konut Kredisi ise kurumun sunmuş olduğu en dikkat çekici hizmetlerden birisidir. Buna göre kredi oranı aylık olarak yüzde 1.12 şeklindedir. Bu kredi faiz oranı son derece düşük olduğu için büyük bir avantaj elde etmeniz mümkün olacaktır. Halkbank Konut Kredisi Transferi ile diğer bankalardan çekmiş olduğunuz kredileri, başarılı bir şekilde bu bankaya aktarabiliyorsunuz. Böylelikle çok daha düşük olan faiz oranlarından faydalanmanız mümkün hale geliyor.

200 Bin TL Kredi 240 Ay

240 Ay Konut Kredisi Veren Bankalar içinde birçok banka mevcuttur. Buna göre Garanti Bankası, Şekerbank ya da Denizbank gibi kurumları tercih ederek banka kredisi kullanmaya başlayabilirsiniz.  360 Ay Vadeli Konut Kredisi olanaklarına baktığımız zaman özellikle Şekerbank’ın bu anlamda bir kampanya başlattığını görmekteyiz. Faiz oranı ise yüzde 1.80 olarak belirlenmiştir. 180 Ay Vadeli Konut Kredisi veren banka sayısı oldukça fazladır. Buna göre Denizbank üzerinden aylık yüzde 1.71 faiz karşılığında bu krediyi alabilirsiniz. Bir diğer banka ise Garanti Bankası olarak bilinmektedir. Aylık faiz oranı biraz daha yüksektir ve yüzde 2.07 şeklindedir.   15 Yıl Vadeli Konut Kredisi Veren Bankalar belli faiz oranları üzerinden müşterilerine kredi sağlayabilmektedir.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.