2021 Yılı Güncel Konut Kredisi Faiz Oranları

0

Son dönemlerde yaşanan ekonomik sorunlar nedeniyle pek çok kişi bankalardan destekler almaya başladılar. Aynı zamanda korona virüs salgının ardından ilan edilen pandemi süreciyle birlikte birçok kişi işsizlikle de mücadele etmek zorunda kaldı. Bankalar da müşterileri için en düşük faiz oranlarıyla kredi desteği sağlayarak mağdur olmamaları için çalışmalar yürütmeye başladılar. 2020 yılının sonlarına yaklaştığımız şu günlerde yeni yıldan itibaren uygulanacak olan kredi faiz oranlarıyla ilgili de detaylar en çok merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Birçok banka 2021 yılında tüketici kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi için müşterileri uygulayacağı faiz oranlarını geçtiğimiz günlerde açıkladı. Ekonomik olarak alım gücümüzün düşmesi ve işsizlik oranlarındaki artışlarla birlikte bankaların sağlamış olduğu kredi faiz oranları vatandaşlar için önemli bir nokta oldu. 2021 yılında tüketici kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi gibi kredilerden faydalanmak isteyen kişiler için detaylar haberimizin devamında…

Ziraat Bankası 2021 Yılı Faiz Oranları

Ziraat bankası; pandemi sürecinde müşterilerine düşük faiz oranlarıyla destekte bulunan bankalardan bir tanesiydi. Yine 2021 yılına yaklaştığımız şu günlerde tüketici kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi gibi kredilerden faydalanmak isteyen kişiler için uygulayacağı faiz oranlarını açıkladı. Ev ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için gerekli olan eşyaların alımında kullanılan tüketici kredisinden faydalanmak isteyen müşterileri için 1.69 kredi uygulayacağını açıklarken yeni yılın gelmesiyle birlikte otomobil alma isteyen veya araç değiştirmek, yenilemek isteyen kişiler için taşıt kredisi alma fırsatı da sunuluyor. Taşıt kredisinden faydalanmak isteyen müşterileri için de 1.77 kredi uygulayacak. Aynı zamanda yeni yılın gelmesiyle birlikte yeni ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar için maddi anlamda destek olmak için konut kredisini de 1.65 olarak belirleyen ziraat bankası; 2021 yılı için uygulayacak olduğu faiz oranlarını bu şekilde vatandaşlara duyurdu. Kredi fırsatından yararlanmak isteyen kişiler için banka tarafından belirlenen şartları da yerine getirmek gereklidir.

Halkbank 2021 Yılı Faiz Oranları

Halkbank; son dönemlerde alım gücümüzün düşmesiyle birlikte nakit olarak parası bulunmayan kişilere tüketici kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi gibi krediler konusunda destek oluyor. Yılın son zamanlarında 2021 yılında yapılacak olan kredi faiz oranlarındaki değişimler en çok merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Bununla birlikte Halkbank tarafından 2021 yılındaki yeni uygulanacak olan faiz oranları da açıklandı. Halkbank’ın sağlamış olduğu taşıt kredisinden yararlanmak isteyen kişiler için Halkbank’ın uygulamış olduğu 2021 yılı faiz oranı 1.77 oldu. Bu sayede yeni yılda yeni araç sahibi olmak isteyen kişiler için Halkbank’tan destek geldi. Ayrıca yeni yıla yeni bir evle girmek isteyen kişiler için konut kredisi desteği sağlanıyor. 2021 yılının gelmesiyle birlikte Halkbank’ın 2021 yılı konut kredisi faiz oranı da 1.52 oldu. Aynı zamanda genel ihtiyaçların karşılanması için de müşterilerinin yanında olmaya devam eden Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranını da yeni yılda 1.77 şeklinde uygulayacak.

Akbank 2021 Yılı Faiz Oranları

Akbank; müşterilerine kredi desteği sağlayan bankaların başında geliyor. Aynı zamanda diğer bankaların sağlamış olduğu tüketici kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi gibi kredilerin yanı sıra ayrıca direkt kredi alma imkânı da sağlıyor. Bu nedenle de pek çok müşteri tarafından kredi alımlarında tercih ediliyor. Yeni yıla girmeye dayılı günler kala bankalardan 2021 yılında uygulanacak olan yeni faiz oranları duyuruldu. Akbank’ta yeni yılda direkt kredi sahibi olmak isteyen kişilere destek olarak 2.07 oranla faiz vermeye devam edecek. Aynı zamanda diğer bankalarda olduğu gibi tüketici kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi gibi kredileri vermeye devam edecek. İhtiyaç kredisine sahip olmak isteyen kişiler için güncellenen faiz oranları 1.98 olarak belirlendi. Aynı zamanda taşıt kredisi almak isteyen kişiler için Akbank 1.51 faiz oranı belirlerken konut kredisi için ise 2021 yılındaki yeni faiz oranı 1.41 şeklinde açıklandı.

İş Bankası 2021 Yılı Faiz Oranları

Pandemi sürecinin etkisiyle birlikte artan işsizlik oranları bankaların sağlamış olduğu kredi desteklerine olan talebi de artırdı. Tam da bu noktada müşterilerinin yardımına koşan bankalardan bir tanesi de İş Bankası oldu. 2021 yılının gelmesiyle birlikte uygulanacak olan yeni kredi faiz oranlarını açıklayan İş Bankası; müşterileri için tüketici kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi imkânları sağladı. Yeni yılda yeni bir eve sahip olmak isteyen kişiler için iş bankası tarafından 1.40 oranlarla kredi imkânı sağlanacak. Aynı zamanda yepyeni bir araba sahibi olmak isteyenlere de çok uygun kredi imkânları sunmaya hazırlanıyor. 2021 yılı için belirlenen taşıt kredisi faiz oranları 1.55 olarak açıklandı. Son dönemlerde korona virüs salgının etkisiyle ihtiyaçlarını karşılamakta güçlük çeken ve bunun için bankalardan ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlar için ise 1.50 oranla ihtiyaç kredisi vermeye hazırlanıyor.

Garanti Bankası 2021 Yılı Faiz Oranları

Garanti bankası 2021 yılının gelmesiyle birlikte müşterileri için uygun faiz oranlarıyla krediler vermeye devam edecek. Ancak yılbaşına az bir süre kalmasıyla birlikte pek çok kişinin merak ettiği konuların başında 2021 yılındaki faiz oranlarının nasıl olacağı yer aldı. Garanti bankası da geçtiğimiz günlerde diğer bankalar gibi bu konuyla ilgili açıklama yaptı. Ev sahibi olmak isteyen kişiler 2021 yılında garanti bankasından konut kredisi almak istediklerinde 1.49 faiz oranıyla kredi alabilecekler. Aynı zamanda garanti bankasının sağlamış olduğu kredilerden bir diğeri olan taşıt kredisi de yine 2021 yılında da müşterilere sağlanacak. 1.64 oranla taşıt kredisine sahip olmak isteyen müşteriler garanti bankasından kredi desteği alabilirler. Son dönemlerde ihtiyaçların karşılanmasında sorunlar yaşanması nedeniyle ihtiyaç kredileri de vatandaşlar tarafından çok fazla tercih edilen kredi türlerinden bir tanesi oluyor. Garanti bankası da 2021 yılında ihtiyaç kredisi almak isteyen müşterileri için 1.49 faiz oranı belirlediğini açıkladı.

QNB Finansbank 2021 Yılı Faiz Oranları

2021 yılında kredi faiz oranlarında değişiklik yaptığını açıklayan bankalardan bir tanesi de QNB Finansbank oldu. Çok düşük faiz oranıyla bireysel ihtiyaç kredisi imkanı sağlayan QNB Finansbank 2021 yılında da 1.35 faiz oranıyla bireysel ihtiyaç kredisi sağlamaya devam edecek. Diğer banaklara oranla bireysel ihtiyaç kredisinde çok uygun faiz oranı belirleyen banka aynı zamanda konut kredisi imkânı da sunmaya devam ediyor. Yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte yeni bir ev sahibi olmak isteyen kişiler için destek olmaya hazırlanan QNB Finansbank; konut kredisinde 1.76 faiz oranı belirlediğini açıkladı. Tüm bunların yanı sıra QNB Finansbank’tan taşıt kredisi desteği almak isteyen müşteriler için banka tarafından 1.61 oranla faiz uygulanacak. Yeni faiz oranları ise 2021 yılı itibari ile uygulanmaya başlayacak. Bu fırsatlardan yararlanmak isteyen kişiler bankalarla iletişim kurarak kolay bir şekilde kredi fırsatlarından yararlanabilir.

Yapı Kredi 2021 Yılı Faiz Oranları

Yapı kredi; zor durumlarda müşterilerine destek olan bankalardan bir tanesi olması nedeniyle yeni yılda da yapılacak olan faiz oranlarında ki güncellemelerde oldukça düşük faiz oranları ile kredi imkânı sunacak. 2021 yılında yapı krediden temel ihtiyaçlarını karşılamak için bireysel ihtiyaç kredisi almak isteyen kişilerin 1.74 faiz oranı ile kredi alabilecekleri açıklandı. Aynı zamanda yapı kredinin müşterileri için sağlamış olduğu kredilerden bir tanesi de konut kredisi desteğidir. 2021 yılının gelmesiyle birlikte yapı kredinin yeni konut kredisi faiz oranı 1.51 olacak.  Konut kredisi faiz oranı olarak pek çok bankaya göre çok daha uygun faiz oranları verecek olması müşterileri sevindirecek. Yeni yıla sayılı günler kala taşıt kredisi imkânından yeni yılda faydalanmak isteyen kişiler için ise taşıt kredisi faiz oranı belirlendi. Yeni taşıt kredisi faiz oranı 1.60 olarak müşterilere sunuluyor.

Vakıfbank 2021 Yılı Faiz Oranları

Yeni yıla yaklaşılmasıyla birlikte yıl sonunda ihtiyaçlar daha da arttı. Mağdur olan vatandaşlar çareyi bankalardan gelecek olan kredi desteklerinde buldu. Bununla birlikte yeni yılda Vakıfbank da müşterileri için uygun faiz oranları ile taksitli ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve sarıpanjur ev kredisi verecek. 2021 yılının yaklaşması nedeniyle bankadan beklenen faiz oranları hakkında açıklama geldi. Yeni yılda ihtiyaçlarını kolay bir şekilde karşılayabilmek için taksitli ihtiyaç kredisi almak isteyen müşteriler 1.99 faiz oranı ile kolaylıkla ihtiyaç kredisinden faydalanabilecekler. Aynı zamanda taşıt kredisi imkânı da sağlayan Vakıfbank 1.75 faiz oranı ile müşterilere taşıt kredisi imkanı veriyor. Diğer bankalara oranla çok daha düşük faiz oranı ile ev kredisi almak isteyen müşteriler Vakıfbank’ın sunduğu Sarıpanjur ev kredisinden kolaylıkla faydalanabilirler. Sarıpanjur ev kredisi faiz oranı ise 2021 yılında 1.49 olacak şekilde belirlendi.

Denizbank 2021 Yılı Faiz Oranları

Denizbank; yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte gelecek sene için faiz oranlarını açıkladı. Yeni yılın gelmesiyle birlikte çok daha iyi imkanlara sahip olmak isteyen kişiler için en uygun faiz oranlarıyla kredi veren bankalardan bir tanesi de Denizbank oldu. Mortgage kredisi, taşıt kredisi ve ihtiyaç kredisi olmak üzere çeşitli kredi türleriyle müşterilerine destek sağlarken yeni yıl için Mortgage kredisinden faydalanmak isteyen müşteriler için de 1.52 faiz oranı ile kredi vereceğini açıkladı. Aynı zamanda taşıt kredisi almak isteyen kişiler için de yine birçok bankaya oranla uygun olan 1.59 faiz oranı uygulanacak. Yılın sonunda kış mevsiminin de gelmesiyle birlikte ihtiyaç duyulan nakit ihtiyacında da artış meydana geldi. Nakit ihtiyacını ve temel ihtiyaçlarını karşılamak isteyen müşterilerin ihtiyaç kredilerini Denizbank’tan almaları durumunda 2.14 faiz oranı uygulanacak. Banka şubelerinden veya internet üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.