BankalarKrediler

1000 Puana Kredi Veren Bankalar

1000 Puana Kredi Veren Bankalar

Kredi notu, belli kriterler üzerinden hesaplanmaktadır. Daha önce çekmiş olduğu kredinin geri ödemesini düzenli bir şekilde yapmayanlar ya da banka ile yasal bir sorun yaşayan kişilerin kredi puanları düşük olmaktadır. Düşük puanlara sahip bireylere kredi vermek artık eskisi kadar zor bir işlem değildir. Çünkü 1000 puana kredi veren bankalar son derece fazladır. Hem online bir şekilde hem de direkt bankaya giderek kredi başvurunuzu başarılı bir biçimde tamamlamanız mümkündür.

800 Puana Kredi Veren Bankalar

Hangi banka kaç puanla kredi veriyor noktasında merak edilen birçok farklı husus vardır. Buna göre kredi puanlarını bilmek şarttır. Çünkü kredi puanlarına göre bankalar, müşterilerine kredi vermektedir. İyi olarak tanımlanabilecek kredi puanı 1500 şeklindedir. 1500 puanın üstünde kredi puanı olan herkes, rahatlıkla kredi alabilmektedir. Kredi notuna bakmayan bankalar ise bunun karşılığında evrak isterler. Aslında mevcut gelir belgesi ve diğer evraklar klasiktir. Her banka müşterisinden istenmektedir. Bunun yanı sıra bir gayrimenkulün ipoteği de gereklidir. Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar 2018 yılı içinde Ziraat Bankası, Akbank, Odebank, QNB Finansbank, İş Bankası, TEB, Garanti Bankası, Aktif Bank gibi kuruluşlardan oluşmaktadır. En kolay kredi veren banka hangisi hususunda Aktif Bank son dönemde çok büyük bir hamle yapmıştır. ING ve QNB Finansbank aracılığı ile de kredi almak çok zor değildir.

Orta Riskli Kredi Notuna Kredi Veren Bankalar

Kredi notuna göre kredi veren bankalar 1500 altı puan için bir takım kural ve kriterler belirlemişlerdir. Buna göre puanı 1500’den az olan kişilerin yapması gereken şey ipotek ve kefil bildirimidir. Az riskli kredi notuna kredi veren bankalar bu şekilde hareket ederken, normal prosedür gereği kimlik, maaş bordrosu talep edebilme hakkına sahiptirler. Kredi notuna bakmayan bankalar denildiği zaman TEB, Finansbank ve ING ile Odeabank gibi kurumlardan bahsetmek mümkündür. Bu tip bankalar üzerinden işlem yapmak ve kredi talebinde bulunmak çok zor değildir. Kredi Notu 0 Olana Kredi Veren Bankalar, müşterilerinin bir ipotek belirtmesini talep edebilirler. Bu şekilde kredi çekmek çok kolay olacaktır. Bir diğer şart ise kefildir.

Az Riskli Kredi Notuna Kredi Veren Bankalar

Kredi Notuna Göre Kredi Veren Bankalar notunuzun iyi olmasını talep ederler. Yani 1500 kredi puanı, başvuru için yeterlidir. Kredi Notum Kaç Olursa Kredi Çekebilirim sorusu da bu şekilde cevabını bulmuş olacaktır. Az Riskli Kredi Notuna Kredi Kartı Veren Bankalar birtakım taleplerde bulunabilmektedir. ING, Akbank, Odeabank, QNB Finansbank gibi bankalar, kredi sicilinizi düzeltmenizi isterler. Kredi Notu Nasıl Yükseltilir kapsamında yapılacak olanlar da bellidir. Buna göre düzenli ödeme, tek çatı altında tüm borçları birleştirme, ipotekli mal bildirme gibi işlemler söz konusudur.

Kredi Notuna Göre Kredi Veren Bankalar

Orta Riskli Kredi Notuna Kredi Veren Bankalar ile ihtiyacınız olan krediyi çok hızlı bir şekilde çekmeniz mümkündür. Buna göre birçok farklı kredi türü söz konusudur. İhtiyaç kredisi bunlardan birisidir. Az Riskli Kredi Notuna Kredi Veren Bankalar ile büyük bir avantaj elde edilebilir. Çünkü bu tip bankaların en dikkat çekici özelliği krediyi anında vermeleridir. Buna rağmen birtakım belgelerin istenmesi söz konusu olabilmektedir. Kredi Notuna Bakmayan Bankalar başka kriterlere dikkat etmektedir. Bu kriterlerin başında ise düzenli bir gelirinizin olup olmadığı gelmektedir. Eğer bir gelir söz konusu değilse, kredi alma şansınız yoktur. Ayrıca sigorta da istenmektedir.  Kredi Sicili Bozuk Olana Kredi Veren Bankalar Hangileri kapsamında TEB, Ziraat Bankası, Ing Bank, Akbank, Garanti Bankası, Finansbank ve İş Bankası gibi kurumsal işletmeleri sayabiliriz.

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar Hangileri 2018

Kredi Sicili Bozuk Olana Kredi Veren Bankalar Hangileri Fibabanka, Ziraat Bankası, İş Bankası, Akbank, Finansbank, Garanti Bankası, TEB, Vakıfbank, ING Bank, Aktif Bank şeklinde cevaplandırılmaktadır. Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar, bu tip işlemleri yaparken bazı belgelerin teslim edilmesini isteyebilirler. 2018 Kredi Notuna Bakmayan Bankalar ise başta Aktif Bank olmak üzere TEB ve Finansbank’tır. Ziraat Bankası Kredi Notu Düşüklere Kredi verirken mutlaka gelir belgesi istemektedir. Yani bir maaş bordrosunun olması şarttır. Ancak istenen tek belge bu değildir. Bunun yanı sıra başvuru sahibinin mutlaka sigortalı olması da gerekmektedir. Bu şekilde sıkıntısız bir kredi başvuru süreci ortaya çıkacaktır.

Kredi Sicili Bozuk Olana Kredi Veren Bankalar Hangileri

Sicili Bozuk Olana Kredi Kartı Başvurusu yapma anlamında bankaya gitmek gerekir. Çünkü bankadaki görevli ile yüz yüze konuşmak ve mevcut durumu değerlendirmek gerekmektedir. Ayrıca özel olarak bazı taleplerde bulunacağı için bunu öğrenmek şarttır ve banka şubesi aracılığı ile bunu yapabilirsiniz. Yasal Takipte Olanlara Kredi Veren Bankalar arasında Aktif Bank, Denizbank, TEB, ICBC, Burgan Bank, Şeker Bank, Vakıf Bank, Ziraat Bankası ve QNB Finansbank bulunmaktadır.  Aktif Bank Sicili Bozuk Olana Kredi hizmetini 30 bin TL’ye kadar verebilmektedir. Buna göre 5 dakika içinde kredi alabilirsiniz. Bunun için internet şubesine girmek ve ilgili formu sorunsuz bir biçimde doldurmak gerekmektedir. Sicili Bozuk Olanlara Kredi Çıkartılır gibi bir durum mevcuttur. Birçok banka bunu yapmaktadır. Bu şekilde kredinizi onaylatabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kredi Notuna Bakmayan Bankalar

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar 2018 yılında da müşterilerine çok büyük avantajlar sunmaktadır. Buna göre bankaların taleplerini kısa bir zaman dilimi içinde yerine getirmek şarttır. Az Riskli Kredi Notuna Kredi Veren Bankalar ile en yüksek olarak ipoteğiniz kadar para çekiminde bulunabilirsiniz. İpotek yaptırmak her zaman daha rahat kredi çekmeyi mümkün hale getirmektedir. Bunun için bir gayrimenkulün bankaya gösterilmesi gerekmektedir. Orta Riskli Kredi Notuna Kredi Veren Bankalar ise çok fazladır. Neredeyse tüm bankaları bu sınıf içinde değerlendirmek mümkün olacaktır. Kredi Notu 0 Olana Kredi Veren Bankalar ise Aktif Bank, TEB ve QNB Bankalarıdır. Bu işletmeler ipotek talebinde bulunabilirler. Genellikle ihtiyaç kredisi için başvuru yapılabilmektedir.

Hangi Banka Kaç Puanla Kredi Veriyor

Orta Riskli Kredi Notuna Kredi Veren Bankalar bu noktada 699 ile 1099 arasında kredi notu olan kişilere istediği krediyi sağlayabilmektedir. Bunu yaparken de birçok farklı koşul ortaya sürebilir. En bilinen koşul ise kefil ya da ipotektir. Hatta bunların ikisinin istendiği durumlar da söz konusu olabilir. Buna göre mevcut bankalar arasından seçim yapılarak, gereken krediyi alabilmek için başvuruda bulunmak mümkündür.  Kredi Notuna Göre Kredi Veren Bankalar kişinin daha öne almış olduğu kredinin geri ödemesini nasıl yaptığına bakmaktadır. Bu anlamda taksitlerin aksadığı durumlar olumsuz olarak değerlendirilmektedir. En Kolay Kredi Veren Banka Hangisi konusu çok tartışılmaktadır. Özellikle kefil ve evrak talep etmedikleri göz önünde bulundurulduğu zaman Enpara, Aktif Bank, Cepteteb gibi bankaları buna örnek verebiliriz.  Az Riskli Kredi Notuna Kredi Veren Bankalar neredeye tüm bankalardır. Elbette bunun için birtakım şartlar söz konusudur.

 

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı